Wanneer je vertrouwen beschaamd word duurt het lang voordat je die persoon weer vertrouwd. Hetgeen wat er is gebeurd blijft lang bij je. Je trekt je dingen aan. Je voelt het ook snel wanneer iemand niet eerlijk is of zichzelf niet is. Of je daar altijd wat mee doet is een tweede.......
Jeem wil meer Graag op feestjes en je kan dan los gaan. Je bent erg creatief. Ik probeer niet naar de onderschriften te kijken maar dat is wel moeilijk. Jij twijfelt of er ooit een kindje gaat komen? Ik denk dat er wel een kindje komt maar dat het tijd nodig heeft. Meer weet ik even niet. Ooh, vader kwam door maar ik weet niet waarom. Ik probeer daar meer informatie over te krijgen maar die komt niet.
Klopt ook helemaal. Ik kan lang wantrouwend blijven en dingen de gebeurd zijn vergeet ik niet snel. Maar vaak geef ik mezelf ook wel de 'schuld' van dingen ja. Iemand aanvoelen kan ik ook wel goed ja. Heb er soms alleen de zin niet echt in om er ook wat mee te doen. Moet ik misschien meer doen.
Dan wordt het wel gevaarlijker. Moet eerlijk bekennen dat ik dit dus nog nooit gedaan heb. Je hebt wel eens een idee bij een foto maar er verder naar kijken doe ik bedoel deed ik nooit. Maar ik zal mijn best doen.
Wat betreft het kindje idd wij lopen nu bij de gyn en staan met 1 been in de MMM.. Wat betreft vader daar houd k nog heel even mijn mond over dicht ben benieuwd wat je er nog meer over door gaat krijgen
als iemand de puf en tijd heeft om mij te helpen met mijn 2 dochters die beiden wat 'problemen' hebben maar ik er niet achter kan komen wat... hier volgt een foto van de twee meiden bij elkaar. niet bij mij thuis genomen maar bij mijn moeder. wel erg recent..
Dat is ook moeilijk maar vertrouw je gevoel.. Om even een voorbeeld te geven mijn nare relatie wat was het eerste gevoel wat je daar bij kreeg?
Dat heb ik ook mama van Marit want wat kan je over je gevoel hier neerzetten. Bij Jeem voel ik mishandeling (geestelijk of lichamelijk) en soms zie of voel ik erger dingen maar die zet je niet zomaar op een forum toch? Ik vind het ook wel rot als het dan niet blijkt te kloppen dus ik zeg ook niet alles
Ik neem heel snel de stemming van een ander over (in negatieve zin bedoel ik dan) waardoor ik er soms gewoon geen zin in heb om er wat mee te doen. Dat geeft me dan daarna wel weer een schuldgevoel. Gewoon doen dus.
Oke jullie mogen mij gebruiken als proef persoon.. Zeg wat jullie gevoel bij mijn foto is al denk je dat het niet kan
jeem heb je dan nog meer over mij doorgekregen? Zo niet is het niet erg hoor, maar zou van de ene kant nog wel meer willen horen .
Daantje vind je het goed als ik daar morgen over terug kom? Nu even tot rust komen dan ga ik kijken of ik morgen meer door krijg goed?