Juli 2010 mama's deel 6

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Es09, 23 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    17 aug 2008
    3.024
    242
    63
    Vrouw
    Zit in de zorg
    overijssel
    Hier ook last van:(
     
  2. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    17 aug 2008
    3.024
    242
    63
    Vrouw
    Zit in de zorg
    overijssel
    ik ga naar me bedje;)
    ga slaap inhalen

    succes dames!!!!
    ik wil bby nieuws morgen:D
     
  3. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Goedeavond iedereen!

    Sam al gaan slapen???

    Nancy, hopelijk zet het door meid!

    Angel, veel succes en de duimen draaien hier volle toeren...

    Bubsie, ook al een rommelende buik?

    Straks bevallen er hier morgen 4 meiden ;)!

    Zo, ik ga dan ook even...nog wat tv kijken en dan gaan slapen...heerlijk morgen wat langer slapen...moet niet opstaan om dohcterlief naar school te brengen! Heerlijk 2 maanden er vanaf ;)!
     
  4. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Slaapwel mama chan!
     
  5. Es09

    Es09 VIP lid

    10 aug 2009
    5.336
    0
    0
    Honselersdijk
    Zo wij zijn weer thuis..
    Hond heeft heerlijk gezwommen, Vincent balletjes gegooid, en ik op een bankje gezeten :D
    Thuis de hond afgespoeld. afgedroogd, de gras sproeier aangezet en nu bankhangen!! :)
     
  6. Koekkie

    Koekkie Fanatiek lid

    30 sep 2009
    1.269
    0
    0
    NULL
    NULL
    Slaap lekker meiden.

    Nog steeds geen draadloosinternet. Dus weer even snel gekeken en een berichtje van mij. Hier beeb lekker in de buik en die blijft er nog een tijdje.

    Lees dat er wel meerdere meiden nu bijna zo ver zijn dus ik hoop morgen weer via via in te loggen. Maar manlief is jarig (wordt 40!!) en heeft een dagje vrij en we bregen eerst de kids naar het kdv en gaan lekker wat inkopen doen en smiddags/savonds met de kids ergens uiteten.

    Meiden die gaan bevallen... ik wens jullie een fijne ervaring toe en een mooi lief gezond beebje.

    Overige dames... slaap lekker (met dit temperatuurtje gaat het vast beter)

    x
     
  7. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Slaap lekker Pippo!

    Heerlijk Es zo'n uitstapje met Vincent en de hond!

    Alvast gefeliciteerd met je man Koekkie! Maak er een leuke dag van morgen...
     
  8. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    12 aug 2009
    4.807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    Hier net onder de douche vandaan maar het is niet erger maar ook niet echt superminder... Ach we zien wel
    Met pijn en moeite de boel maar weer gekortwiekt, want je weet maar nooit he :p
    En sex? hmmmm niet veel zin maar wie weet ;)
     
  9. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    Hey, jullie zijn toch niet allemaal al naar bed he?


    Wat ik vanavond weer had :(:$ staat ineens m'n schoonvader op de stoep, terwijl manlief weg is. Hij kwam een bakkie bij me doen, om te kijken hoe het met me gaat. Dat doet hij anders nooit!!!!!

    Heeft hier bijna 2 uur gezeten. Ik ben gesloopt! ('t is zo'n man van je gooit er een kwartje in en er komt voor een knaak aan verhalen uit....)

    Kan iemand me een update geven, want ik heb ff niet de fut om terug te lezen.;)
     
  10. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Hihihi Pooh dus jouw klomp brak toen schoonpaps voor de deur stond? Wel lief van 'm dat ie langs kwam, maar 2 uur is dan toch ook wel weer lang he?!

    Update: Nancy rommelt nog steeds, maar gelooft zelf nog niet dat het is begonnen... Angel heeft 1 cm ontsluiting en de weeen beginnen heftiger te worden. Sam was ook nog flink rommel de bommel en is al even niet geweest, misschien dan toch:(. Dat waren de belangrijke zaken wel volgens mij... Misschien iemand nog een aanvulling?
     
  11. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    Hey, thanx! Is Angel nog in het zh gaan slapen, of is ze nog thuis?

    Ja, het is natuurlijk heel schattig dat hij langs kwam. Maar al die bezoekjes/telefoontjes van mensen die dat normaal ook niet doen werken een beetje op m'n zenuwen;)
     
  12. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    @ Dithje: hoe is het met jou? Lekker de hele dag computerspelletjes gespeeld? En is de boel nog lekker afgekoeld met het briesje en de regen die ik gestuurd had?
     
  13. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    12 aug 2009
    4.807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    @Pooh, raar verhaal :( Hier ook de nodige smsjes, mailtjes, hyves etc... Ik heb werkelijk nog nooit zoveel gesmst ;) Zit goedbedoeld bij maar ook een hoop nieuwsgierigheid hoor..
    Hier rommelt het inderdaad nog steeds, maar niet meer geworden na het douchen, dus afwachten ;)
    En wat betreft Angel, nog geen update, ze was nog in het zh toen ze smste..

    @Dithje, thanks voor de update meis!
     
  14. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Weet eerlijk gezegd niet of Angel thuis is of in het zkh Pooh... Tja, snap wat je bedoelt meis. Kreeg vandaag een sms van een vriendin met ongeveer de volgende strekking: poep dat kind nou eens uit dan kunnen we nog langskomen voordat we op vakantie gaan. Euhm, pardon:$?

    Heb de bijna de hele dag spelletje gespeeld;). Aan het eind van de middag buiten gaan zitten lezen... Na 1 hoofdstuk begon het te regenen dus weer naar binnen en spelletje gaan doen. Morgen maar een iets productiever dagje hoor. Het is heerlijk koeler hier, thanks voor het briesje meis!
     
  15. guppie81

    guppie81 VIP lid

    13 sep 2006
    12.334
    1
    0
    Nancy ontspannen werkt het beste, gewoon proberen te slapen dus! Ik weet niet of sex nog een goed idee is met 3 cm ontsluiting. Weet het niet precies hoor, maar ik zou het zelf niet meer doen.

    Ga zelf ook maar eens een poging doen om te slapen, hoop dat het iets minder warm is. Morgenochtend naar de kapper en boodschapjes doen. Doe ik ook nog gewoon zelf hoor, gaat nog prima. Al moet ik wel goed het gewicht verdelen en iets vaker van auto naar huis en weer terug lopen. (en daarna mn bedje weer lekker induiken!)

    Nou niet allemaal gaan bevallen vannacht he, wil niet alleen overblijven :p
     
  16. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    @ Nancy: hey, je bent er nog. Ik dacht al dat je je aan de laatste strohalm vastgegrepen had ;) Dus nog lekker rommeldebommel. Hier ook wel wat gerommel, maar ik heb niet het idee dat het lekker doorzet. Ook geen fut meer voor een wandelingetje. Morgen weer een dag :-D
    Oke, Angel dus nog in het zh wellicht? Nou ja, we moeten maar afwachten he?

    @ Dithje: ah joh, lekker toch zo'n dagje. Het hoeft ook niet altijd productief te zijn hoor!
     
  17. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Slaap lekker Guppie en alvast succes met de boodschappen en bij de kapper!

    Tja, weet ik wel Pooh maar voel mij nu zo'n nietsnut8). Ach het was wel lekker relaxed;)!
    Hmmm dus bij jou ook nog gerommel... Afwachten!
     
  18. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    Zo... het laatste nesteldrangklusje voor vandaag gedaan. De box is ingericht, mobiel erboven en knuffeltjes erin. Kan ik gerust gaan slapen ;)
     
  19. Dithje

    Dithje VIP lid

    19 sep 2009
    5.506
    0
    0
    HR Adviseur
    Overijssel
    Hihihi meis, dan kan dat je in ieder geval niet wakker houden vannacht;)!

     
  20. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    Nou ja, gerommel....ik vind het rustiger dan vanmorgen en gisteren. Ukkie is daarentegen wel lekker aan het draaien en schuiven daarbinnen.
    Hihi, kan me voorstellen dat je je een beetje nietsnut voelt, maar het is echt veel te warm om ook zinnig bezig te zijn hoor!

    @ guppie: trusten!
     

Deel Deze Pagina