zo teleurgesteld

Discussion in 'De lounge' started by Sakinah, Jun 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sakinah

    Sakinah Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,088
    0
    36
    Ik heb gisteren voor de 3e keer mijn rijexamen gedaan. Maar helaas weer gezakt. Ik had zo verwacht dat het de 3e keer wel zou lukken! des te meer teleurstelling! Mijn man en iedereen zegt "ja, dat komt wel goed, en probeer je er over heen te zetten"... ja dat probeer ik ook wel maar ik ben er nog steeds best verdrietig over.

    Ik kan me ook gewoon niet meer bedenken hoe ik moet gaan oefenen voor het 4e examen! en als ik daar nou voor zak.. dan moet ik naar het BNOR!

    pfff had voor mijn rijlessen echt nooit gedacht dat ik zo veel moeite zou hebben met het autorijden. Wat een tegenvaller!
     
  2. dikke knuffel voor jou.
     
  3. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Hey meis, dat is wel jammer maar zoals de mensen om je heen al zeggen probeer je er over heen te zetten .. Het komt echt wel ..

    Weet je precies waar je op gezakt bent ? Miss dat je daar dan de volgende keer aan kan werken ?
     
  4. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    Das balen zeg!
    Maar idd waar ben je 3x op gezakt?
     
  5. corina83

    corina83 VIP lid

    Sep 10, 2009
    6,038
    0
    36
    Female
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Kan het zijn dat je examenvrees hebt zonder dat je het door hebt?
    Ik heb dat wel namelijk en ging na een paar keer zakken ging ik ook naar het BNOR, hun stelde me gerust en ik slaagde.
    En het stomme is, bij mn theorie had ik helemaal geen last van examenvrees, daarna wel..
    Heb het nu ook als ik een opleiding moet volgen voor het werk.

    Schaam je er niet voor iig en het kan soms ook aan de examinator liggen die het afneemt.. hoe dat diegene zijn of haar bui is..
     
  6. Sakinah

    Sakinah Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,088
    0
    36
    Ik weet inderdaad dat het ooit vast wel komt. Maar al dat wachten , en die zenuwen en al dat gedoe er om heen.

    Ik ben deze keer gezakt omdat het invoegen niet helemaal 100% ging. Ze vond dat ik te dicht op mijn voorligger was ingevoegd. Verder ging het wel ok. Ik ben dus gezakt met rede : niet genoeg vooruit gekeken.

    de eerste keer had ik gewoon kunnen slagen, meneer verteld dat ik gezakt was omdat ik 1 keer te hard had gereden en niet in een fietspad gekeken had (reed 15 km per uur)

    de 2e keer was terecht, bij het uitvoegen een aankomende motor niet goed ingeschat. Het is dus niet alsof het rampritten waren. tijdens de lessen gaat het heel goed.
     
  7. charlie80

    charlie80 Bekend lid

    Jan 26, 2010
    697
    1
    0
    heb er ook 4 keer over gedaan hoor,en mn vriend 5 keer. niks aan de hand. gewoon volhouden. wij zijn gewoon ook niet zo goed met examens.. krijg dan ook de kriebels.. succes de volgende keer!!!
     
  8. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Dus het kijken was je punt dat je gezakt bent ..

    Weet je wat je de volgende keer moet doen ? Overdreven veel gaan kijken, laten zien dat je alles ziet .. je kan beter teveel dan te weinig kijken ... ;)
     
  9. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Hier ook iemand die pas de 4e keer is geslaagd!


    Dikke knuffel! Tis kl*te om te zakken, maar je gaat het echt wel halen hoor!
     
  10. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    ik heb er ook 5 keer over gedaan.

    Ach meid, ik snap dat je teleurgesteld bent maar als je de volgende keer zakt dan MAG je staatsexamen doen. En dat is echt heel erg relaxed!
     
  11. jewe

    jewe VIP lid

    Feb 16, 2009
    9,544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Hier met 5x geslaagd. De laatste 2x vond ik echt niet terecht dat ik gezakt was en mijn eigen rij instructeur ook niet. Dus ik denk dat het ook wel een beetje geluk hebben is hoor. Tuurlijk je moet goed en zelfverzekerd rijden, maar de 5de keer dat ik op ging had ik 2 kleine foutjes en toen slaagde ik wel, dus tja...het komt echt wel.

    Ik deed altijd wel eerst een uur lessen van te voren en dan gelijk op dan zat je er al wat meer in zeg maar...
     
  12. MamaKitty

    MamaKitty VIP lid

    May 26, 2008
    9,749
    0
    0
    idd heel overdreven gaan kijken, dat ze het zien!
     
  13. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Ik ben ook pas de 4e keer geslaagd, hoor. Heel frustrerend de eerste 3 keer, maar het komt goed! Bij mij kwam het echt door zenuwen/faalangst. Ik zag zelfs 1 keer een auto van rechts compleet over het hoofd daardoor!

    Bij mij hielp het enorm dat de examinator de 4e keer voor vertrek tegen me zei: "je bent zenuwachtig, he..?"
    Ik: Ja, heel erg!
    Hij: Nou ja, als je zakt is het je eigen schuld :D

    Hahaha! Dat gaf me het gevoel dat ik het zelf in de hand had en op slag waren de ergste zenuwen weg en ging het best goed. Zelfs toen ik een (behoorlijke) fout maakte bij het fileparkeren, bleef ik rustig en deed het nog een keer maar dan goed.

    Sterkte ermee! Ik weet precies hoe je je voelt.
     
  14. corina83

    corina83 VIP lid

    Sep 10, 2009
    6,038
    0
    36
    Female
    IT'er
    in een huis aan het water ;)

    Dan krijg je weer de opmerking dat je naar een opticien moet gaan of dat je weer te lang kijkt en niet de weg in de gaten houdt haha
    Ze moeten altijd een puntje hebben om je te laten zaken.
    Helemaal als ze al aan hun quota voor die dag zitten.
     
  15. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    Mar 16, 2010
    6,445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Ik moet binnenkort ook afrijden voor de eerste keer,erg spannend!

    Over het invoegen kan ik je wel een tip geven:

    Als je richting de invoegstrook rijd ga je al kijken met welke auto/motor/vrachtwagen je te maken gaat krijgen zodra je wil gaan invoegen. Als je dat kunt inschatten kom je misschien niet voor verrassingen te staan. Succes voor de volgende keer meid en het komt heus goed! :)
     
  16. Chillin

    Chillin VIP lid

    Mar 22, 2007
    68,535
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    Ik ben 4x gezakt,bij t BNOR afgereden,wat een verschil,was voor mij ideaal!
    Ik had in die tijd ontzettend last van faalangst(1996)bij t CBR werd ik afgezeken als ik een fout maakt waardoor ik nog slechter ging rijden.
    Bij BNOR hielden ze daar rekening mee,die man prees me de hemel in!
    Klinkt heel overdreven maar t hielp wel en heb dus alweer 14 jaar,met trots,mn rijbewijs!
    Dus meid,het komt echt goed,hoe cliche het ook klinkt maar heb geen hoge verwachtingen,dat voorkomt nl een hoop teleurstelling.
    Veel succes!
     
  17. Sakinah

    Sakinah Fanatiek lid

    Sep 2, 2008
    1,088
    0
    36
    Dank jullie wel voor de berichten, alhoewel zakken natuurlijk nooit leuk is doet het met toch goed om te horen dat er meer mensen zo "vaak" gezakt zijn haha.

    Inderdaad volgende keer overdreven kijken, en rustig(er) blijven.

    Ik denk dat de teleurstelling ook vooral komt omdat iedereen van te voren tegen me zei "jij, gaat het vast in 1 keer halen!" ze waren er allemaal van overtuigd.. en ik eigenlijk ook wel een beetje (daardoor misschien)
    maargoed het zelfvertrouwen is inmiddels flink de grond ingeboord, maar we gaan door! (zonde om nu te stoppen natuurlijk)
     
  18. corina83

    corina83 VIP lid

    Sep 10, 2009
    6,038
    0
    36
    Female
    IT'er
    in een huis aan het water ;)

    Apart dat ze tijdens je rit al zeiden wat je fout deed.
    Vaak zeggen ze dat pas achteraf.
    Ik had het probleem dat ik op de automatische piloot ging rijden en dan na mn examen reed ik weer super... maar ja tijdens mn examen lukte dat me gewoon niet :(
     
  19. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Heeeel herkenbaar! Natuurlijk heel lief van iedereen, maar vervelend als het dan niet lukt!
    Ik vertelde na de tweede keer maar niet meer wanneer ik weer moest afrijden; dan konden mensen me ook niet nog zenuwachtiger maken ;)
     
  20. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Nee hoor want je kan beter teveel dan te weinig zien, als jij gewoon op een normale manier veel kijkt is er niets aan de hand ..

    Ik moest tijdens mijn examen straatje keren en achteruit inparkeren en terwijl ik daar mee bezig was keek ik ook overdreven veel ( of er auto's kwamen of fietsers of ik dicht bij stoep stond etc ) en terwijl dat ik daar mee bezig bent zegt hij '' laat maar, het belangrijkste is dat je goed kijkt en alles overziet en dat doe je dus laat ik je niet inparkeren want vrouwen parkeren toch beroerd ;) '' ik kwam niet meer bij, maar hij zei toen ook dat de examinators echt niet kijken naar hoe recht jij de auto parkeert, oke je moet de auto niet half op de straat parkeren ;) maar ze kijken eerst naar het feit of je alles overziet ...
     

Share This Page