Help! waar grote maten Bh's?

Discussion in 'De lounge' started by Gummiebeertje, Jul 2, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kus26

    kus26 Fanatiek lid

    Dec 26, 2007
    1,541
    0
    36
    Almelo
    Ik weet dat de Zeeman sowieso tot 95E gaat (groter weet ik zo niet)...die maat heb ik namelijk:D
    En ja, de Zeeman heeft naar mijn mening goede betaalbare BH's. Heb er gister nog 1 in de opruiming gekocht voor 4 euro!
    En het zijn niet van die oude oma BH's, maar hele leuke kleurtjes en met kant ed.
     
  2. wianhalu

    wianhalu Niet meer actief

    het probleem is dat het gene wat je zoekt eigenlijk veel duurder is.....Het is nou eenmaal klote dat we grote boezem hebben en dat het dus ook helaas best veel geld kost om een goede bh te vinden.
    ik koop mijn bh's meestal bij de quinn bodyware. Miss dat je daar eens kan kijken als ze opruiming hebben? Tja en dan zijn ze nog prijzig... sorry kan je niet helpen aan een goedkoop adres. Het nadeel is wel als je eenmaal aan een duurdere bh begint... je niet meer tevreden bent met goedkopere bh's
     
  3. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,087
    3,870
    113
    Hihi, exact, dán merk je pas waar het verschil in zit.
     
  4. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Succes. De goedkoopste BH die ik heb gevonden, heb ik van de Livera. Was € 40,-
    Maat 85 I
     
  5. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Dat is inderdaad een hele goeie.
     
  6. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    de bh's van Sapph zijn wel goed..

    ik heb ze in de winkel gepast, zodat ik wist welke maat ik had van dat merk.

    en toen ben ik op internet gaan zoeken naar sapph aanbiedingen.. zo weet je toch dat ze passen en je kan ze gewoon lekker goedkoop op internet bestellen
     
  7. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    Oct 11, 2008
    4,362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Ik heb ook een grote maat en kocht eerder mijn bh's in een lingeriespeciaal zaak. Er kwam dan een dame bij mij in het hokje kijken. Ik had altijd perfect passende bh's. Ze waren wel duur ja, maar gaan echt lang mee.

    Ik ben een paar maanden geleden naar livera geweest om een bh te kopen van Marie Jo. Daar heb ik idd ong. €70 voor betaald dacht ik. Ik heb hetzelfde model gekocht als mijn andere bh die ik 5 jaar geleden (!) gekocht heb. Na de zwangerschap heb ik een maat groter (ik ben nog niet al mijn kilo's kwijt). Die andere bh was ook al toe aan vernieuwing.

    Mijn ervaring is dat goedkope bh's snel verslijten (de beugels die eruit gaan steken) en snel uitlubberen.

    Ook de manier van wassen en onderhouden heeft ook te maken met de levensduur van je bh.
     
  8. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Da's een goeie. Heb je nog wat gevonden? Wat Sapph is ook niet echt voor € 20,-
     
  9. pcootje

    pcootje VIP lid

    Jun 17, 2009
    5,888
    0
    0
    In ons hutje.
    Toen ik er was zaten er nog wel leuke modellen tussen, ik weet niet wat ze nu nog heeft hangen.... tis trouwens in het outlet winkeltje naast dr andere pand.

    Ze heeft qua kleding ook best leuk spul ertussen hangen hoor, maar ook wel dingen waar ik me echt niet mee aan zie lopen, maar goed dat heb je in iedere winkel wel.

    Ik kwam er de laatste keer wel achter dat ze steeds meer goedkopere lijnen kleding erbij krijgt.

    Was je nog geweest?
     
  10. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    Oct 11, 2008
    4,362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Dit is idd. ook belangrijk als je een grote maat hebt. voldoende ondersteuning bij de schouders en op de rug.

    De rugsluiting mag trouwens niet hoger zitten dan je borsten. Je hebt vaak van die mensen die de rugsluiting bijna in de nek hebben zitten haha, dat is natuurlijk geen ondersteuning.

    Ik vind bh's mooi die gevuld zijn, mooie versiering hebben (niet teveel kant, dat jeukt teveel) en waarbij mijn borsten mooi naast elkaar zitten, soort push-up effect. je hebt namelijk veel van die bh's waarbij je borsten "naar buiten kijken" en dan hebben ze een soort van piramidevorm ipv. mooi rond
     
  11. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    Oct 11, 2008
    4,362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Dat is idd. een goeie tip! die ga ik onthouden :)

    O JA!!!!! ik heb ook nog grote maten bh's gekocht bij de PABO! daar scoorde ik ook goed (tjah al die pornotieten die zijn ook zo opgepompt haha)
    voordeel: goedkoop
    nadeel: je kan ze niet passen, niet zo'n lange levensduur
     
  12. Bl0nd

    Bl0nd Actief lid

    Dec 16, 2009
    418
    0
    0
    Havo afmaken.
    Groesbeek, ons stekje.
    Hee dames,

    Maar Sapph is voor een setje ook nog behoorlijk duur? Want ik heb een setje van Sapph, compleet, en die is 50euro om en nabij..

    Anyways, ikzelf heb ook een moeilijke cupmaat, heb E75 of F70 (ligt een beetje eraan hoe de bh valt).. Ben dus vrij smal met grote borsten.. Moet zeggen dat de enige winkel waar ik nog bh's koop bij Charlene is.

    Zij geeft goed persoonlijk advies, vermaakt ze eventueel (dit doet ze super en kost iets van 4euro extra maar je ziet er niks van!). Ook probeert ze je niets aan te smeren. Moet wel zeggen, dat je dan inderdaad in een veel duurdere prijsklasse uitkomt, maar net zoals eerder gezegd, met die duurdere bh's doe je wel veel langer.

    Ik heb er eentje van Marie-Jo, standaard zwarte bh met leuke bandjes (voor zowel strapless als gewoon) en deze heb ik 3jaar geleden gekocht voor 70euro, deze is een klein beetje ingehaald door Charlene omdat hij niet in E70 was, dus heeft ze de E75 ingehaald. Super gedaan! Heb 'm nu toevallig aan en hij ziet er nog even mooi uit! Ook biedt het voldoende stevigheid en ze zijn voorgevormd. De site van haar is: Charlene Lingerie

    Maar verder zou ik zo niet weten waar je goedkopere bh's kunt krijgen. Moet inderdaad zeggen dat ik met deze bh's zoveel meer schik heb dan met die van 20euro.

    Succes iig nog! :)


    Tip: doe de bh's die wat duurder zijn op de handwas en vouw de cups niet naar binnen want dan verslijt het allemaal net wat sneller.
     
  13. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    nee ze was nog dicht toen ik boodschappen ging doen ( half 9 was ik klaar) maar heb vande week tijd genoeg om even langs te rijden is maar 10min van mij huis
     
  14. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Heb je daar ook BH's bijzitten die niet hoerig zijn, dan?
    Ik heb ze nog nooit gezien, dus ik weet niets over hun collectie.

    Laat maar, die gaat maar tot F...
     
  15. Miniman

    Miniman Niet meer actief

    Ulla Popken heeft mooie BH's in grote maten, ik koop ze daar vaak.
     
  16. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    Oct 11, 2008
    4,362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Nou jaaaaaaaaaaaaaaa ;) ik had een effen bruine en een paarse gekocht toen. wist niet tot hoever hun maat ging, maar ik dacht ik geef het even aan, je weet maar nooit.
     
  17. Gummiebeertje

    Gummiebeertje Bekend lid

    May 24, 2010
    956
    0
    0
    huismama
    @ Kus.... dank je voor de tip :D Maar ook daar heb ik ze al geprobeerd. Bij mij vallen ze juist niet goed, zit hele vreemde pasvorm in voor mij, dus helaas :(

    Ik ben ook bij hunkemuller geweest vandaag....geen stevige in mijn maat.....geen 1 :S

    Livera ben ik binnengeweest....niets naar mijn smaak...ja ja....dat telt ook nog mee :D en als ik dan een flink bedrag uitgeef moet het er wel leuk uitzien ook :D Ben nog bij een andere zaak geweest, ben de naam vergeten, die hadden wel leuke, maar 100 euro gaat me net iets tever :p

    V&D ook geprobeerd, die hadden wel 1 passende cupmaat, maar niet de omvang....dat was wel jammer want die was errug leuk....

    Maarrr....ben geslaagd hoor :D
    Bij Ulla Popken, heel toevallig vandaag geweest en had niet eens je post gezien nog :D
    Heb er daar 3 vandaan gehaald, en was 53 euro kwijt...dat viel me reuze mee.
    2 daarvan waren in de opruiming, en de andere was maar 25 euro...dat vond ik nog wel kunnen, aangezien het kwalitatief ook wel stukken beter leek dan ik ooit eerder gehad had :D
    Bleek dat mijn cupmaat ook ineens anders was....Is nu een D i.p.v een E/F van de goedkope bh's.
    Ik ga voortaan dus lekker naar Ulla Popken :D heb gelijk een klantenkaart ook aangevraagd :D


    Ik wil jullie heel erg bedanken voor het meedenken.
    Was er echt al helemaal moedeloos van...je wil toch iets wat lekker zit, mooi is, en betaalbaar is.
    Is gelukt, en ben nu helemaal happy :D

    Tenk joe allemaal :D
     
  18. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    @Lilypin:

    Fijn! :D

    Haha, was niet lullig bedoeld hoor. Alleen als ik denk aan lingerie van de pabo, denk ik aan doorzichtig spul, rood, dierenprint, en van die dingen waarbij de tepel bloot blijft ;)
     
  19. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    Oct 11, 2008
    4,362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Weet ik wel :D Dat dacht ik ook idd eerst, dat het van dat sl*tten ondergoed zou zijn. Valt reuze mee. Is wel opvallender soms dan andere lingerie, maar goed de man op de straat hoeft het ook niet te zien eh :p ik heb wel gescoord daar. vind het jammer dat ze nu wellicht mijn maat niet meer hebben (weet even niet welke maar ik heb)
     
  20. Gummiebeertje

    Gummiebeertje Bekend lid

    May 24, 2010
    956
    0
    0
    huismama
    :d :d :d
     

Share This Page