Hoi dames. Ik wou vanmorgen de clearblue ovulatie test gebruiken en ik stak hem in de houder en kreeg al gelijk een error melding. Er zat nog geen urine op de stik dus dat kan het niet zijn, Ik snap er niks van waarom dit zo is. Ik ben er niet echt blij mee want die dingen zijn niet goedkoop en heb er nu al 3 gebruikt waarna die ook na dat ik erop geplast had error aan gegeven en ik doe precies wat er staat in de instructies. Heeft iemand hier evaring mee,, en wat doe ik fout? Liefs
Bedankt voor je reactie! Ik heb clearblue gebeld en ze sturen mij een nieuwe op, deze deed het niet, Ik vind het netjes dat ze dit doen trouns. Liefs
ze hebben hun naam hoog te houden dus ze doen dan graag de service goed. ik hoop dat het nu goed gaat. en probeer anders naar andere testen te kijken die goedkoper zijn. goedkoop betekend niet altijd dat het slechte zijn.
Heb het ook een keer gehad. En ook van Cb nieuw doosje gekregen. Schijnt dat er dan een fout in de houder zit. Ik heb er nu meerdere bewaard, dus mocht er eentje fout gaan heb ik een back up. Ze zijn duur, maar de service van Cb is prima! Jammer genoeg gebeurt het juist wel net altijd als je klaar bent om te testen en dus heel nodig moet plassen.. Terwijl je ook nog eens die felbegeerde smiley wilt...
Ik begrijp eerlijk gezegd niet dat je zo'n duur merk koopt. Volgens mij is de kwaliteit hetzelfde als de goedkope testen. Je betaalt alleen voor de luxe uitvoering en marketing. Ik heb al heel wat ovulatietesten gebruikt en nog nooit meegemaakt dat een test het niet goed deed. Kijk bijvoorbeeld eens op zwangerenkids.nl. In plaats van 1 dure variant kun je er daar heel wat meer kopen.
Helaas heb ik wel ervaring met streepjes-stress. Positief maar niet heel donker kleurende lijntjes bijvoorbeeld. Die CB digitale waar we het over hebben is zeg maar een ovu test voor dummies O Rondje is negatief Smiley is positief. Ideaal! Works for me. En ik vind, als je zo graag een kindje wilt dat je besluit om daar ovu testjes voor te kopen, wat maakt de paar euro extra dan nog uit?!
Tja, zo is het voor iedereen weer anders. Ik ben in ieder geval blij dat de goedkope testen mij goed bevallen, want door een onregelmatige cyclus heb ik er veel nodig. Het is meer als tip bedoelt, voor de mede-forummers om veel geld te besparen als je net als ik dagelijks moet testen om de eisprong te vinden.
ik heb die ovu testen nooit gebruikt, heb een hele lange cyclus en dan heb ik zo een 20-30 testen per cyclus nodig. Werd mij wat te duur. Maar ik had wel hetzelfde met de zwangerschapstest van cleurblue. (Die zwanger/niet zwanger). Gebeld en ik kreeg inderdaad een nieuwe verpakking. Die ligt nu inmiddels weg te rotten in de kast want het duurde een week en ik ben er nu wel van overtuigd dat ik zwanger ben
Ja dat is ook weer waar. Ik test zelf 'maar' 1 doosje per maand, 1 per dag. Dan is het te doen.. Mar heb jij nooit dat je van die twijfel streepjes hebt dan? Ik word daar nl eerder onzeker van dan dat het me duidelijkheid geeft. Bij mij nooit meer dus. Grappig idd... bij iedereen werkt het anders. Succes met jullie babywens! xLeo
Nee voor mij, zijn de dipsticks duidelijk genoeg. Als ik zie dat het streepje donkerder is dan de dag ervoor weet ik al dat de test de dag erna positief zal zijn en dat is ie dan ook altijd. De dag erna weer veel lichter, dus is de eisprong geweest. Volgens worden de dipsticks ook in de medische wereld gebruikt.