Vast een mosterd na de maaltijd vraag, maar overleef je het nog een beetje? Bij jullie was het gister vast NOG heter.
nou laat ik het zo zeggen: ik leef nog . Maar gister was het idd niet uit te houden hier. Was buiten gewoon 37 graden! Kwam op het werk zei mijn teamleidster van och danielle, het is dat een collega eerder weg moet maar anders had ik je gebeld dat je thuis kon blijven. Ik balen natuurlijk . Was echt niks te doen ivm voetbal en was super benauwd daarbinnen. Dus was blij dat ik klaar was met werken. Mocht ook niet te veel doen van mijn collega's dus dat was wel fijn .
hihi ja nou moest mijn buik inhouden anders had je me gevonden hoor Hoe is het bij jullie nog? Met Byron z'n scriptie of wat was het? En met jor zijn vriendinnetje (tenminste meen ik me te herinneren en anders heb ik dat ook weer gedroomd ) En met noof, nog met stoelen of schoenen gegooid .
heb nog niets gegeten, en heb eigenlijk ook totaal geen honger. Ben super moe maar kan ook niet slapen.
willen morgen wat leuks gaan doen met mika. Wilden met de trein ergens naar toe gaan, maar als ik die reistijden zie heb ik zoiets van laat maar zitten. Wie heeft een leuke tip?
Byron typt nog altijd hard door Jor is nog helemaal in love, heb haar gezien (woensdag kwam ze mee met hem, leuk kind ) Noof? Noof heeft de heks modus aan, maar ligt nu heerlijk STIL in bed, laatste avonden, gillen en roepen blegh.. maar ik heb goeie hoop. Met mij alles prima, helemaal happy van gister Kan me voorstellen dat je weg smolt! Gelukkig konden wij naar binnen afkoelen.. t was hier buiten ook niet te houden, t is sowieso een warme tuin, maar 42 werd me wat te gek
Ik was er nog!! Naar vaals? De mergel grotten? Ofzo? Lekker koel daar binnen, en vast reuze spannend.. (voor een kind van 2?? UHMM.. hahaha) maar lijkt me wel lekker!!
Dorst? Of ook geen zin in drinken? misschien, even een broodje en gewoon lekker gaan liggen? En wel zien of je in slaap valt? Kijkend naar paraguay spanje?
ja dan val ik wel in slaap als ik daar naar kijk . Denk dat ik het zometeen maar gewoon ga proberen. Dorst? Ik heb hier een pak taksi staan die is al half op, maar die zal vanavond wel helemaal op gaan .
Morgen wordt het ook nog redelijk warm. Dus denk dat we thuis blijven en mika hier lekker in badje doen . Dan maar een andere keer met de trein .
Goed drinken is ook belangrijk *truttige modus uit* T is nog niet boeiend in elk geval. Dus ik gok dat het wel lukt, het geblaas op de vuvuzela dr bij.. *gaap*
Bij de blokker hebben ze dagkaarten voor 30 euro, voor 2 pers.. Niet duur En thuis blijven zou ik ook doen Moet er niet aan denken, in zo`n snik hete trein te zitten..
Leuke slippers, voor groot en klein . Joost heeft ook geen passende sandalen meer en die zijn dus ook nergens in de omgeving hier meer te krijgen in maat 23. Mijn moeder heeft in D.B. ook alle winkels gehad, NIKS!!!!! En vanwege zijn voetstand moet hij toch echt sandalen, slippers heeft ie te weinig steun van.... Zo leuk die reactie in de schoenenwinkel(s): "Ja mevrouw, maar u bent ook wel erg laat".........mijn reactie "Tja, hij had sandalen en die waren niet eerder te klein en ik ga dus echt geen nieuwe kopen als dat niet nodig is":x
Ik heb voor mezelf nog nieuwe teenslippers gevonden, maar voor Jor ook nog niks.. t is namelijk LAAT in het seizoen.. UHMMM hahaha.