meiden wat zijn jullie toch lief! Heb vanmorgen weer een test gedaan en die is bijna knal dus qua hcg gaat t de goede kant op... Blijf wel een beetje onzeker, zal blij zijn als we 9 juli onze eerste echo hebben gehad.. En t voelt nog steeds een beetje dubbel, kijk veel naar de foto's van Eliza.. Ik mis haar ondanks dat ik heeeeel blij ben dat ik weer zwanger ben. tussen 15 en 19 juli zal Eliza gecremeerd worden door het OVG, ik weet eigenlijk niet of we daarbij mogen zijn omdat t een algemene verbrandingsgebeuren is met meerdere babietjes... Denk dat die week nog heel emotioneel zal gaan worden..
Ik heb even op je profiel gekeken en zag de foto's... Ik vond het heel dubbel want aan de ene kant is het verschrikkelijk om te zien dat zo'n mooi, compleet mensje geen kans heeft gekregen maar tegelijkertijd vind ik het wel weer mooi om te zien hoe jij haar vast hebt. Je voelt die band gewoon!!! Begrijp dat je haar natuurlijk enorm mist en dit zal altijd wel zo blijven maar ze krijgt een speciaal plekje in jullie harten dat heb ik wel gemerkt! Liefs!
dat is idd zo, ze heeft nu al een speciaal plekje in ons leven.. En ze zal een beschermengeltje zijn voor haar toekomste broertje of zusje.. Dank je voor je lieve woorden meid!
van harte gefeliciteerd met je zwangerschap... hopelijk gaat alles goed en natuurlijk hoort eliza er gewoon bij...ook als engeltje
Weet je trouwens dat ze anencephalie met 12 weken al kunnen uitsluiten?! Ik dacht ik zeg het toch maar even... Hopelijk mag alles goed gaan deze keer!!
Hey meis, de gewone echoscopisten niet maar de specialistische gyn waar wij onder controle bij gaan wel ja, vertelde ie ons al tijdens de nacontrole.. ga ook echt alleen nog maar voor echo bij hem.. Ik hoop dat t ons dit keer wel gegund is... nog 6 dagen tot de 7 weken echo en daarna nog 5 weekjes wachten voor we rustig kunnen ademhalen..
Ik ga er van uit dat je na een kindje met anencephalie sowieso bij een gespecialiseerde gyn komt. Dat was bij ons iig wel zo! Gaat vast goed komen hoor meis, de kans dat het nog een keer voorkomt is echt heeeeel klein (al snap ik dat die kansen op een gegeven moment niet meer zoveel zeggen, aangezien het je al een keer overkomen is... Dat had ik wel tenminste). Maar gaat vast goedkomen hoor!!! Jullie meis waakt heel goed over haar brusje!!
hmmm, je bent lief meis! Ja onbewust blijf ik wel een beetje bang.. Maar onze gyn (die ook uiteindelijk de bevalling van ons eerste zoontje gedaan heeft) is echt een hele goeie, rustige en duidelijke arts, daar ben ik echt superblij om en dat stelt me al een beetje gerust. Ik laat hier zeker nog ff weten hoe de echo vrijdag verlopen is. Knuf!
Fijn dat je een goede en fijne gyn hebt, dat scheelt al veel he! Spannend hoor vrijdag, ben benieuwd!!! Mijn duimen draaien!!
he thriska .. ik heb net even je verhaal zitten lezen , en je fotos bekeken. zelf ben ik nu bijna 17 weken , en de tranen schoten in mijn ogen, wat een mooie perfect mensje ik bid, ik duim, ik roep, weet ik het allemaal dat deze zwangerschap goed mag eindigen. dat jij over ongeveer 33 weken een mooi zusje of broertje voor eliza in je handen mag houden ! meid zet hem op ! en ik duim voor je
ik zie net pas dat je foto's van Eliza hier hebt gezet. Onze meiden lijken echt veel op elkaar!! Hele mooie foto's!!
Nee, ik heb de fotos wel laten zien aan familie en vrienden, maar niet op internet gezet. Ik vind dat persoonlijk iets te prive. Maar onze meiden lijken echt als 2 druppels water op elkaar, bijzonder om te zien!
ja dat snap ik op zich wel, heb ook een tijdje gewacht met t op t internet zetten omdat ik t prive vond.. Ben echt heel blij dat we foto's hebben gemaakt, je hebt voor de rest al zo weinig van dr.
Ja, de fotos zijn echt super he om te hebben. ik heb voor onze dochter ook een vlindersite gemaakt, die heb ik uitgeprint als een soort dagboekje. Misschien vind je het leuk er eens te kijken: www.onzeluna.vlindersite.nl. De plaatjes zijn er helaas af, omdat het ondertussen geen betaalde site meer is. Verder heb ik nog wel veel spulletjes van haar gelukkig. ik heb alles bewaard. Dat voelt wel heel fijn!
Hey meiden, Terug van de echo en een mooi kloppend hartje gezien, wel iets terug gezet (4 dagen) dus volgens deze meting zou ik 6 weken en 3 dagen zijn.. Over 2,5 week weer een meting en dus ook weer een echo . 25 aug de 12 weken echo, daarna kunnen we als t goed is eindelijk rustig adem gaan halen..
Gecondoleerd! Ben je trouwens lid van de verloren engeltjes Hyves? Ik zag je profielfoto en volgens mij heb ik die daar ook gezien. Ik heb er ook ervaring mee. 28 mei 2009 ben ik met 19 weken bevallen van ons dochtertje Fleur. Dit is gekomen door spontaan gebroken vliezen. Kort daarna wilde ik erg graag weer zwanger worden, ook ik voelde me erg schuldig. Eind augustus kwam ik er achter weer zwanger te zijn. 9 maart 2010 ben ik bevallen van een zoon Thijs met 32 weken, ook door 'spontaan' gebroken vliezen. Gelukkig zat ik nu in de veilige zone en na 3 weekjes mocht hij al mee naar huis omdat hij het zo goed deed. Ik denk nog steeds vaak aan ons meisje maar Thijs heeft een hele grote leegte gevuld. Deze zwangerschap was niet makkelijk omdat je je toch altijd zorgen blijft maken. Dit blijft wel m'n laatste zwangerschap. Heb veel geluk gehad dat het nu met 32 weken is gebeurd zei de gyn. Moet er niet aan denken dat het weer gebeurd. Heel veel succes in de toekomst en ik hoop dat je snel een kindje krijgt!
Zie net dat je al zwanger bent! Zit op m'n iPhone en dan is deze site niet zo overzichtelijk. Van harte meis ik hoop dat alles goed zal gaan!