September mama's 2010 deel 4 !!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Popkoorn, 18 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83

    Hmmm.. bedankt dat je me daaraan herinnert... ach... ik heb nog wel ff rek geloof ik haha!
     
  2. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83

    Jaa da's het probleem, je ziet niks, maar voelt fiks..... brr, echt niet lekker vind ik dat!

    glucose was de hele dag hoog en bleef vrij hoog, later zakte het gelukkig wat en vanmorgen was het redelijk goed. Maar ben bang dat het zo weer hoog is, dus ik hou het in de gaten... Doordat ik echt heel veel insuline ga spuiten nu, heb ik ook veel meer honger en het 1 helpt het ander dus niet...
     
  3. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83
    Dat is niet leuk voor je en hem zeg.... heel veel sterkte en hopelijk komen ze er middels dit onderzoek achter wat de reden is van zijn regelmatige ziekzijn! Leg een grote knuffel in je bed, dan is het niet leeg.. ik maak dat geregeld mee, dus het went... maar leuk is anders!

    Wat is een camarapil eigenlijk?

    Liefs,

    Hadassa
     
  4. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83

    Thxs, ja dat is het ook een prachtkans... en ja idd de beslissing over ons kleine ventje is ook erg moeilijk! Maar we zien het allemaal wel en wachten het gewoon rustig af. Zo snel gaat alles nu ook maarzo niet he!

    Gr.

    Hadassa
     
  5. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Zo! Er is in een korte tijd ff veel geschreven zeg :$ ;)

    Ff kijken wat ik onthouden heb.

    Hadassa: lastig dat je bloedsuiker niet goed is en hoop voor je dat dat snel wel het geval is. Tjonge, en ben jij ook zwaar geworden van het zwanger zijn.
    (Vorige zwangerschap ben ik ook gestopt met roken, dus dat zal er deels ook wel mee te maken hebben gehad, maar voor de rest veel vocht en veel extra's voor het kindje waarschijnlijk. De één heeft mazzel en de ander krijgt dubbel op.
    En mijn voeten gaan beter. Gisteren geen kousen gedragen, maar dat ga ik vandaag wel weer doen. Moet het eigenlijk gewoon elke dag doen, maar ja ik ben ook eigenwijs he ;)

    Amigo: Oei, ook ik hoop voor jou en amigoman dat er nu eens duidelijkheid komt. Zo in het ongewisse blijven zitten is het ook niet.
    Sterkte!

    Sann: kraamzorg, toevallig van de week een bevestigingsbrief binnen gekregen (de zoveelste hoor). Binnenkort zullen ze mij bellen voor een intake gesprek voor thuis of telefonisch. Ik vraag voor telefonisch. Moet toch in het ziekenhuis bevallen.
    Jij zal binnenkort ook wel bericht krijgen, als je je aangemeld hebt.

    Teddybeer:
    WOW wat een hektische rare dag is dat voor jullie geweest. Wat een gedoe he. En 'fijn' dat iedereen daar zo op de hoogte is en duidelijkheid kan creeëren voor jullie.
    Je krijgt toch wat van die professionals ;) ;) :p.
    'Fijn' dat het allemaal zo op elkaar aansluit :p

    In ieder geval toppie dat het goed is daar in je buik. Geniet ervan.

    Seth: de rek eruit OEF ik hoop het niet. Nou jaaaa. Mijn buik staat ook strak strak strak en dan denk je dat er niets meer bij kan of dat het niet meer kan rekken. Ondertussen gaat het rekken gewoon door.

    Scheren: ramp he om te scheren. Ook bij mij ziet het er al lang niet meer uit. Wil steeds dat HIJ het voor mij doet, maar we hebben telkens wel iets, wat nog eerst gebeuren moet.
    Ondertussen zie ik door de bomen het bos niet meer :D
    En eh ... scheren doe ik zo ie zo niet. Ik doe het met Feet, wat je erop smeert heel dik en dan met een 'schrapertje' alles weg veegt na zo'n 3 á 5 minuten.
    Van scheren gaan bij mij de haartjes naar binnen groeien en dan ben je echt ver van huis zeg maar. Dat doet au au.

    Sebasel:
    Heerlijk dat jullie zo van de vakantie hebben kunnen genieten. YEAH. Dat heb je toch maar mooi nog even gedaan :)

    Sabbe: rustig aan he!

    Sann: is het ondertussen nu wel gelukt de verjaardag uitnodigingen te maken?
     
  6. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    ik moet nog ontzettend veel bijlezen, maar ga ik wel doen hoor.
    dus ff een vraagje: hebben jullie ook veel harde buiken nu. gisteren de hele dag door, maar er was maar een paar keer pij bij. zal er wel bijhoren nu zeker.

    straks weer naar de dietiste poging 2. kijken wat er aan mijn dieet moet gaan veranderen. ik ben benieuwd. minder eten kan iig niet en minder snoepen ook niet. ach we zien wel hoor
     
  7. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    Het lukt hier nog net, maar als het niet meer gaat, vraag ik wel assistentie aan mijn man hoor :) ik wil er er tzt wel een beetje decent bij liggen :D ;)
     
  8. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83
    Groet,

    Hadassa
     
  9. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83

    Blinky, pijn horen harde buiken niet te doen, als dat aan blijft houden zou ik ff de vk of gyn bellen. Harde buiken is nu wel vrij gebruikelijk denk ik... gewoon rustig aan blijven doen.. hoewel ik ze weleens krijg als ik alleen maar ff opsta van de stoel... dus tja... k'weet het ook niet....

    Mag ik vragen hoe hoog je waardes waren tijdens de testdag als je dat nog weet?
     
  10. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    6 jun 2009
    3.926
    422
    83

    Haha.. ja idd. vind ik ook! Brrr lijkt me niks zo'n dikke bos erop.. komt je kind eraan, zeggen ze... ohh ik zie de haartjes al... wat een bos heeft tie al zeg.... ff later, ohh nee... het is "ander" haar....:$:$:$
     
  11. silkie

    silkie Actief lid

    31 mrt 2009
    470
    0
    0
    @ Sebasel; welkom terug van vakantie! lekker uitgerust?

    @Mejojo; fijn dat je zo'n leuk doopfeest hebt gehad. Hopelijk ben je vandaag weer een beetje bijgeslapen

    @teddybeer; jee, wat vervelend wondroos, maar gelukkig was alles goed met de kleine

    @Seth; hier zijn de bewegingen ook echt verandert, idd van een echt trappen naar een meer schuiven en duwen. Wekl grappig, dat dat ook zo verandert tijdens de zwangerschap

    @Sann; gebruik thuis al extra zuurstof, maar zou in het ziekenhuis dan met een speciaal masker met extra hoge flow krijgen en dat kan niet thuis.
    Gelukkig voel jij je weer wat beter. Maar zou je nu echt wel gaan werken? Je moet goed voor jezelf en je beeb zorgen hoor, werk heeft dan gewoon pech!

    @ kraamzorg; ze zeiden dat ik eind juli gebeld zou worden, ben benieuwd...

    @ Hadassa; vervelend die hoge suikers. Kun je dan niet met het zh overleggen wat je moet doen als je suikers ondanks bijspuiten hoog blijven? Komt misschien ook wel door het warme weer. Mijn suikers zijn ook een stuk minder netjes dan ik gewend ben, maar echt dramatisch zijn ze gelukkig niet.

    @ borsten; hier een stuk mindef pijnlijk dan wel geweest is. Volgens mij worden ze ook zelfs een beetje kleiner ipv groter...hmm

    @ Amigo; succes voor je vriend (en voor jou lonely night alvast). Hopelijk komt er nu wat uit dat onderzoek. Klinkt wel science fiction zeg, een cameraatje inslikken...

    @ blinky; succes bij de dietiste, maar een voordeel, je weet nu tenminste waar je moet zijn!

    @ harde buiken; hier ook de hele dag door, alleen soms pijnlijk. Wordt elke ochtend rond 06.00 uur wakker met zo om de vijf min pijnlijke harde buiken en dat stopt dan wanneer ik opsta en ga douchen. raar he?

    't is hier nog steeds broeierig warm en benauwd, maar weer een rustig dagje....
     
  12. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    #3492 Zijvandehoek, 5 jul 2010
    Laatst bewerkt: 5 jul 2010
    Ja ook op de edele dele, maarrrr ik doe toch een prop tussen den lippen, want het is best krachtig spul en ik wil niet dat het binnen komt.
    En ook niet op den spot ;)

    En ja Pisum ook ik wil er wel even prettig uitzien.
    Kan mij niet schelen wat zij denken, maar ik wil me niet over dit onzeker voelen, want er valt dan genoeg onzeker te zijn op het moment zeg maar.

    Meiden ik haal weer even de lijst naar voren, zodat meiden die het nog gemist hebben kunnen aanvullen en zo houden we 'm up to date.

    Gevoel in de buik:
    het wordt hier langzamerhand ook meer schuiven dan trappelen. Tja, toch steeds iets minder ruimte om te trappelen.
    Ondertussen blijft het onwerkelijk, terwijl het ook weer zo bekend het zwanger zijn.
    Heel dubbel.
    Ik voel mij wel veel minder onzeker, omdat ik al een kindje heb.
    Bij de eerste zwangerschap maak je je toch iets meer zorgen denk ik.
     
  13. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    #3493 Zijvandehoek, 5 jul 2010
    Laatst bewerkt: 5 jul 2010
    Afspraken:
    06-07 09.30u; Silkie, controle gyn + ctg
    07-07 08.40u; Jane, controle gyn + echo
    08-07 18.30u; Hitchke, controle gyn
    08-07 11.00u; karagoz, controle vk
    09-07 14.30u; Mamavansepp controle vk
    12-07 18.00u; Zijvandehoek, 30 weken 'groei' echo
    12-07 18.45u; Ktje controle vk
    13-07 10.30u; Amigo, controle vk
    13-07 14.30u; Silkie controle gyn + ctg
    13-07 20.00u; Lola82, pretecho
    14-07 10.40u; Mejojo echo+controle gyn
    19-07 12.50u; Blinky, controle vk
    19-07 16.00u; Teddybeer86,controle gyn
    20-07 10.15u; Amle, controle vk
    20-07 11.40u; Jane, controle gyn + echo
    21-07 08.45u; Cindy Groeiecho en afspraak gyn
    23-07 10.30u; Liesje84 controle vk
    02-08 10.40u; Jane, controle gyn + echo
    02-08 13.30u; Teddybeer86 controle gyn
    05-08 18.45u; Sabbe, afspraak gyn
    16-08 13.30u; Teddybeer86, controle gyn

    Uitgerekende data:
    01-09-10: Mejojo (20) - 2e kindje - fv - zkh
    02-09-10: Hitchke (25) - 1e kindje
    02-09-10:Ktje (30) - 2e kindje - bv - zkh
    04-09-10: Amigo (24) - 1e kindje - fv - zkh
    06-09-10: Seth (30) - 3e kindje - bv - thuis
    07-09-10: Jane (26) - 1e kindje - fv - zkh
    12-09-10: Karagoz (26) - 2e kindje - bv - thuis
    12-09-10: Lola82 (27) - 1e kindje - zkh
    16-09-10: Cindy
    18-09-10: Zijvandehoek
    (38 ) - 2e kindje - bv/fv - zkh
    20-09-10: Sabbe (29) - 5e kindje :$ ;)
    23-09-10: Amle (26) - 2e kindje - bv/fv - thuis/zkh
    23-09-10: Teddybeer86 (23) - 1e kindje - bv - zkh
    25-09-10: Blinky (28 ) - 1e kindje - bv - zkh
    25-09-19: Silkie (35) - 1e kindje - bv/fv? - zkh
    26-09-10: Liesje84
    29-09-10: MamavanSepp (29) - 2e kindje - fv/bv? - zkh


    Bevallen:
    Miranke - Sanne 9 juni - 990gr - 37cm



    Vlindertjes:
    Trishka -Eliza* - om 14.48 uur - 85 gr - 14 cm - 17wkn, 1d
    *Voor altijd in onze gedachte!*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Prulleke - Luuk* 25 april - 200 gr - 22 cm
    *Helaas is Luuk* een mooie vlinder Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ geworden*



    Even naar voren dus.

    Toch nog maar wat toegevoegd.
    Hoezo veranderlijk ;)

    Trouwens weer opgevallen, dat ik ook hier de oudste ben :p
    Ik was vroeger met veel dingen altijd de jongste.
    En ach ... ik zit er niet mee hoor. Voel mij nog zo jong als ... als een ... geen idee eigenlijk hihi :D
     
  14. Mama van Sepp

    Mama van Sepp Fanatiek lid

    5 feb 2010
    3.399
    0
    0
    Goedemorgen Dames!

    Nou hier ben ik dan weer hoor! :) Voel me iets beter dan gisteren maar ben echt hele erg moe op dit moment :(.. jeetje het begint nu echt allemaal een stuk zwaarder te worden... daar hielp de warmte natuurlijk ook niet echt aan mee.. Gelukkig is het nu een stuk afgekoeld!

    @scheren tja hier is scheren sowieso een probleem aangezien ik veel last heb van fistels :) ik ga dus 1 x in de 2 maanden naar de schoonheidsspecialist om alles te laten harsen (auwie!!) maar dan is ook echt alles weg en ben ik er dus voor zeker 4 weken helemaal van verlost waarna de haartjes langzaam terug komen ..

    @hadassa Meid ik hoop dat je waardes wat lager blijven! Kan me voorstellen dat het beeld van je dochter in je hoofd blijft zitten!

    @mejojo super leuk van de doop! Heel speciaal en mooi cadeau ook van je zus!

    @sann .. he dat is schrikken doe rustig aan! en controleren ze de boel nu extra?

    @amigo succes voor je vriend! En jij nog maar 6 diensten werken tot je verlof!! Joehoe!!

    Sorry voor iedereen die ik vergeten ben! Ik maak het goed met jullie :)

    XX
     
  15. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    Goeie morgen meiden
    dat optijd naar bed gaan is een beetje veranderd gister,
    zoonlief ging heel lief slapen om half 8, en ben toen boven in bed even boekje gaan lezen,

    Dat bleek later ruim een uur te zij geweest…oeps…:p maarja heb wel even heerlijk ontspannen, en daarna lekker gaan slapen

    , zoonlief is niet wakker geworden en heeft tot vanochtend half 7 geslapen,
    Iig beter dan de half 6 ;) maar ik heb iig een heerlijke nacht gehad,

    vandaag heb ik hier GEEN zon :D:D heerlijk briesje, echt super lekker nu :D

    @teddybeer, vervelend zeg die wondroos !! gelukkig heeft je mannetje de hap gebeld
    gelukkig was alles wel in orde met jullie meisje

    @sann, heerlijk hé koken in een nieuwe keuken haha ;) hoe gaat het nu met je ? ga je proberen weer te werken ? is het nog gelukt met de uitnodigingen ?

    @intake kraamzorg… 3 weken geleden zei die vrouw ( kwam haar tegen in het dorp) dat ze me gauw ging bellen… heeft ze nog niet gedaan…

    @hadassa, mijn tepels zijn heel soms pijnlijk, bij zoonlief in de zwangerschap deden ze gruwelijk zeer de hele dag door tot het eind van de zwangerschap

    Wbt het scheren… pff hou daar je mond maar over dicht… indd niet makkelijk zeg,
    ik laat het soms door manlief doen, die ziet het allemaal net wat beter als ik haha

    Vervelend dat je gister zon moeilijke dag hebt gehad, kan me voorstellen dat je er enorm emotioneel onder was en de beelden van je dochter weer terug komen,hoe is het nu ? zijn de waardes nu gezakt ?

    fijn dat je een vriendin hebt die je binnenkort even wil helpen met soppen ! het is ook niet makkelijk..zwanger zijn met die warme weer.

    @amigo,, vervelend voor je man zeg, en v oor jou natuurlijk ook, sterkte ermee ! hopelijk knapt hij gauw op.
     
  16. Seth

    Seth Niet meer actief

    Succes!
     
  17. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Mejojo, wat heerlijk dat je je rust hebt gekregen.
    Daar was je hard aan toe.

    Mamavan Sepp: yes girl, het wordt allemaal echt steeds zwaarder.
    Een veertje optillen wordt al vermoeiend ;)

    Seth: hoe is het met jou today? :)
     
  18. Seth

    Seth Niet meer actief

    hahahahaha........

    heb me hier altijd in allerlei bochten gewrikt om het zo netjes mogelijk voor elkaar te krijgen.....
    maar moet zeggen dat ik NA de bevalling.... toch kon zien dat ik hier en daar wat plekjes gemist had.... ;)

    vond het ook prettig dat ik daarna de boel weer goed en netjes bij kon houden.... voel ik me toch meer "mijzelf".... :)
     
  19. Seth

    Seth Niet meer actief

    nou.... heb mezelf maar weer op de rem gezet....
    Vanochtend hier goed aan de slag geweest...en stond eigenlijk nog wel meer op mn lijstje..... maar voel toch dat dat niet gaat werken....

    verder heb ik lekker geslapen.... (ook al was het kort).... en zijn de kindjes opeens een stuk rustiger dan de andere dagen....... gewoon lekker aan t spelen....
    dus voel ik me helemaal lekker in me vel zitten.... :)

    Vandaag word als het goed is... eindelijk de deur en kozijn van de babykamer geplaatst... (werd elke keer uitgesteld...)
    dus hopelijk is het vanavond ECHT af.... kan ik het bedje opmaken...

    Denk dat ik vanavond nog wel ff de lakentjes strijk... is het enige wat nog moet gebeuren, maar was elke keer zo heet.....
    voordat de hitte weer losbreekt, maar weer wat doen... :)
     
  20. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Hoe hebben ze dat vroeger dan gedaan :D toen was dat heel normaal van die bossen tussen den benen. ;)
     

Deel Deze Pagina