@Jolan: We kunnen ons appartement inruilen op een huisje, link staat in het besloten forum @Lau: Dat hangt af van zijn voorstel *edit, bedragen verwijderd*
whahaha oke mama, duidelijk! duim voor jullie! @debby, hele pakket is idd 230 euro. en losse fotos gaan van 10 tot 80 euro i
ja dat gaat niet meer... omdat jolan je al gequote heeft... moet je haar even vragen het berichtje te verwijderen
@Mama...hij is geen bruidsjonker maar hij mag wel de ringen brengen! Echt bruidsjonker is nog wat te veel denk ik...dan moet ie ook mee op de foto's enzo..dat kan ie allemaal niet hoor! Hahahaha! En hier ook...hoe meer drama hoe sneller het boek uit is! EN dan flink janken als het zielig is! Hahahaha! Enne...spannend hoor! Ik voel aan mn water dat het goed komt! Hahahaha! @Lau...Misschien dat ik er daarom ook niet zo van schrik als er iets gebeurt...ik weet dat het wel meevalt! hahaha! Leuk...die foto's! Laatste keer met Finn waren het alleen alleen maar stomme foto's! Die gratis foto was gewoon walgelijk! Hahaha!
Dankje Jolan @Sarah: Oh leuk! Ik zag laatst een filmpje van een kindje dat ze achter in de kerk hadden neer gezet achter een omgebouwde blokkenkar met daarin de ringen. Zo schattig, over de rode loper naar het bruidspaar met die ringen . Jaaaa ik kan ook huilen bij een boek! Ik hoop dat jouw water klopt...
Ah, kindlief is wakker. Even voederen, dan komt papa thuis en gaan we heel burgerlijk een stukje fietsen. Pff dalijk een huis met tuin in een verantwoorde wijk, ik wil een hondje. Op zondag een stukje fietsen of met het gezin naar de zandverstuiving om de hoek. *raakt bijna in paniek van al deze burgerlijkheid*
Hahahaha...dat had ik toen we onze station kregen! Een Koophuis is een verantwoorde wijk...en man...een kind...en een hond...en dan OOK NOG een station! Gelukkig heb ik geen doorsnee hond...als ik dan ook nog een labrador had...hahahaha!
Ohja een station maakt het plaatje compleet . Wij hebben een Megane en een Swift, ook best burgerlijk... En ik wil een Cavalier King Charles spaniel. Eigenlijk een Shih Tzu, maar manlief vind dat geen honden maar cavia's . En als je een klein, langharig, rustig hondje wilt wordt de keuze beperkt.
Makelaar komt om half 3 even langs. Wordt een lang verhaal met meerdere opties, want hij en de verkoper kwamen er samen al niet helemaal uit, nu wij er nog bij. Ben benieuwd!