De eerste keuze is een flat op de 2e verdieping. Onlangs gerenoveerd. Er zijn meer reacties op dan op de andere, dus minder kans dat je hem krijgt. Echter woont in deze flat ook de moeder van mijn vader. Ik heb geen contact met haar en wil dit ook niet. Mocht ze mij herkennen zou het kunnen zijn dat ze mij begint lastig te vallen door mensen op mij af te sturen om te zeggen hoeveel ze wel niet altijd van mij gehouden heeft. Dan is het nog maar net de vraag in hoeverre dit overgaat als ik haar vraag ermee op te houden. (dat mens heeft al een hekel aan mij gehad sinds ik een baby was omdat ik teveel op mijn moeder leek). De tweede keuze is een flat op de 6e verdieping. De flat is een aantal jaar geleden gerenoveerd. Hij heeft een stuk minder reacties, dus de kans is groter dat je hem krijgt. Er zijn 2 liften, 1 voor de even verdiepingen en 1 voor de oneven verdiepingen. Dus mocht de lift kapot zijn kan je met de ander en moet je max 1 trap lopen. Echter vind ik 6 hoog wel erg hoog met kinderen op het balkon! Beide flats zijn qua indeling en grootte hetzelfde en de wijk is ook hetzelfde. Wat zouden jullie dan kiezen? (ik mag reageren op 3 woningen, maar heb al 2 reacties staan vandaar de laatste keuze)
ik persoonlijk zou dan toch voor de 2e gaan. Aangezien je wilt voorkomen dat je problemen krijgt met die familie en als je er eenmaal zou wonen en je krijgt alsnog problemen ben je er niet zo snel weg.
poe, ik denk dat ik voor de 6 hoog zou gaan omdat ik geen zin zou hebben in die ex-familie taferelen... Veel succes met je keuze!
ik zou toch gaan voor de flat op de 6e verdieping.. het balkon kan je altijd nog kindvriendelijk maken.. maar je oma.. tja ik denk dat je daar niet gelukkig wordt als je zeker weet dat ze je lastig gaat vallen..
he meid Ik ken je verhaal en zou daarom ook voor de tweede optie gaan. Jullie willen ook erg graag weg toch? Een vriendin van me woont met 2 kids op de zevende verdieping en heeft nooit problemen gehad met de hoogte op het balkon ivm de kinderen. Ze kunnen echt niet zomaar over zo'n ballustrade heen. Heel veel succes met kiezen
Dus een balkon zo hoog is niet gevaarlijk?? Het lijkt me zoo doodeng. Nou heb ik zelf ook hoogtevrees. En natuurlijk zouden de kids niet zonder toezicht op het balkon zitten.
Precies als je ze in de gaten houdt gebeurd er niks hoor, anders zouden ze gezinnen niet eens toe mogen laten in een flat. Als je bang zou zijn dat ze tussen de spijlen kunnen komen kun je daar bijvoorbeel gaas of iets anders voorhangen
Voor zover ik weet zit er al plexiglas voor of achter de spijlen. dus alleen onder is denk ik een spleetje open.
Ik zou ook voor de 2e gaan! En ik vind trouwens een balkon op de 2e verdieping ook al erg hoog hoor! Hahaha! Maar je kan het idd hardstikke veilig maken en gewoon toezicht houden! Zou dan toch eerder kiezen voor die optie omdat je dan helemaal de kans niet hebt op gezeur met je oma. EN als de flat verder hetzelfde is en de wijk ook....is het dus kiezen tussen een hoog balkon of ruzie... lijkt mij makkelijk gekozen toch!?
Ik zou dan ook voor de 6 verdiepingen gaan. Tip voor het balkon: Wij hebben ivm de katten een kattennet opgehangen, die helemaal tot bovenaan komt en kinderen kunnen er zo dus ook niet overheen vallen (ze kunnen hem ook niet los krijgen, staat ie te strak voor)
Ook ik zou voor de 2e gaan. Een betere kans leuker uitzicht. Je vind 6 hoog met kids hoog p een balkon maar hetzelfde gevaar voor 2 hoog denk ik En dat familiegedoe kan je beter voorkomen als genezen. Succes met je keuze.
Ik zou ook voor die 6 hoog gaan.. Een balkon kun je wel kind-veilig maken, maar een irritant familielid kun je niet zomaar wegtoveren.. Is die 2 ook met balkon? Dat zou voor mij niet zoveel verschil maken met die 6 dan. Beide keren moet je goed alles beveiligen en het in de gaten houden.
Het voordeel van de flat op 6 hoog. Je kijkt uit op een gratis kinderboerderij met speeltuin.. Die zit echt op 30 meter afstand. Altijd leuk voor de kinderen.
ik zou ook die an 6 hoog doen, maar zoals ik begrijp heb je dat ook al doorgegeven. Ik zou ook erg bang wezen voor een balkon, maar dat zou ik ook hebben met 2 hoog. plexiglas is in ieder geval prettig en dat net is ook een idee. maar ik denk eigenlijk dat ik het lef niet zou hebben om op het balkon te gaan met een peutertje straks. baby in kinderwagen is wat anders , maar goed dat ben ik en ik heb nog nooit in een flat gewoont.. Dus ben het ook niet gewend. dit is trouwens de exacte link naar het net Kattennet en kattenaccessoires goedkoop bij zooplus: Trixie kattenbeschermnet transparant
Ik zou ook voor de flat op de 6e verdieping gaan. Dan krijg je zeker geen gezeur met je familie! En 2 hoog of 6 hoog maakt niet zoveel uit. Neem aan dat je er wel voor zorgt dat de kinderen niet van het balkon/uit het raam vallen .
Ik woon 3 hoog en volgens mij maakt dat niet veel verschil, 2 hoog of 6 hoog, het balkon blijf je houden. Zit iedere dag op het balkon met mijn peuter en kan net over het randje kijken hier. Wanneer ik naar binnen ga gaat ze mee naar binnen en gaat de deur op slot.