JEEEEEJJJ, we staan in de finale!! Wat was het einde spannend zeg van de wedstrijd.. pff..Haha.. Zondag weer kijken, leuk!! @Rosa, wow mooie echo foto's!! Ik moet nog wachten tot de 19e, ben zo benieuwd..
WIEEEH WEEK 10 hihi nu begint het toch ergens op te lijken nog twee weekjes dan alweer 12 weken... Ik ben vanaf morgen en weekendje weg mn mannetje heeft alles geregeld weet niet waar we heen gaan alleen dat t in NL is
@Wian: Succes met de test! @T84: Wat duren de dagen dan lang he. Het is zó spannend en tegelijk zo mooi! Aftellen meid. @Alice: Veel succes de komende dagen. Denk wel aan jezelf. @Lisette: Wat leuk, een verrassing. Lief van je mannetje hoor. Heerlijk er even tussenuit. Veel plezier. En gefeliciteerd met de 10 weken, ik vond dat ook al een mijlpaal. Er zit dan toch alweer een kwart op.
Ja klopt ik zou je wel even de link sturen waar haar heel verhaal staat . http://www.zwangerschapspagina.nl/vruchtbaarheidsbehandelingen/215709-sammie-de-mmm.html Hier zie je wat ze ondertussen heeft mee gemaakt .
@Lisette Wow wat lief van je mannetje, dat hij een verassing heeft. Bij ons is het elk jaar traditie. Rond oktober november krijg ik altijd een verassingsweekend. Heerlijk zo;n verwennerij. Geniet ervan meissie. Je hebt het verdiend. En 10 weken... wat een heerlijk gevoel.
Even een update van mij. Ik denk dat ik volgende week ongesteld ga worden. Heb last van zere borsten en krampjes ind e buik. Stadaard wat ik heb , een week voor mijn ongesteldheid. Dus het gaat denk ik helemaal goed komen met mij Nooit gedacht dat ik daar zo blij om zou zijn.
Nijntje , dat is goed nieuws Ja apart is dat he als je ergens heel blij om kan worden wat je normaal niet zou doen
Ja dat is inderdaad heel apart. We zijn nu al bijna 3 maanden uit de running geweest omtrent het zwanger worden hierdoor. We willen toch echt wel een keer weer gericht aan de slag Dan is het toch fijn als je lichaam meewerkt.
@nijn: dat zou natuurlijk helemaal super zijn!!! hopelijk volgende week goed nieuws dat jou ongi er is
Dames, Ik heb het geslacht van mijn baby in het grote NUB topic laten bekijken. AstridDi heeft hem voor mij bewerkt zodat het duidelijker is. Naast het kleine rode streepje heb je de NUB (lichtgrijs) en die loopt parallel aan de ruggengraat. Zij zegt dus een meisje. Ik ben benieuwd of ze het juist heeft (heeft ze heel vaak) Zelf heb ik meer een gevoel dat ik een jongen krijg, haha.. De 20 weken echo zal het uitwijzen. View attachment 83910
@Nijn, wat fijn voor je!! Dan is je cyclus weer op gang!! @Rosa, spannend hoor.. ben benieuwd wat het wordt..
@T84: Ik ben ook echt benieuwd! Wil jij weten welk geslacht je baby heeft of wil je het een verrassing houden?
@Rosa, ben benieuwd! @Nijnonijntje, fijn voor je meis. Op naar de volgende maand! Ik ga vanmiddag naar de HA. Ben benieuwd wat ze te zeggen heeft.. Ben wel een beetje zenuwachtig eigenlijk..
pff meid, succes bij de dokter. ben benieuwd wat die zegt. hoe lang ben je alweer aan het wachten op je ongi dan?
Ik zou het echt willen weten, ben te nieuwsgierig daarvoor, haha! En jij? @Blondy, succes bij de dokter..
@Rosa, Spannend meis ik denk ook een jongen maar iedereen in mn omgeving incl man en stiefzoontje zegt meisje No 10 weekjes @Nijn Ik hoop het zo voor je kan je weer lekker beginnen ik weet nog wat voor rotgevoel ik dat vond na de miskraam je bent zwanger geweest en je blijft ook tellen hoelang zou ik nu zijn geweest etc. :S bij mij niet zo moeilijk van een vriendin en ik waren op dezelfde dag uitgerekend... :S@Blondy succes meis! Oja over de misselijkheid en overgeven het is weer volop terug... had de vk een mailtje gestuurd of dat erg was dat het opeens weg was zij zei dat het ook elk moment weer terug kon komen :s en kijk eens aan Nu hopen dat het tijdens het weekend goed gaat
O nu ben ik erg benieuwd maar dat weet je pas over een paar weken , wat heb je het liefst of maakt het jou niet echt veel uit . Ikzelf heb altijd gezegd het maakt mij niet uit wat het word zolang het maar gezond is