Oktober 2010 mama's DEEL 3!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by kwebbelsnoes, Apr 17, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. paloe

    paloe VIP lid

    Jan 13, 2010
    7,473
    1
    0
    werkende student
    idd;)
    Bij mij was het probleem niet dat ik niet genoeg had, maar hij had teveel zuigkracht! Hoop dat deze het iets rustiger aan doet;)

    het lukt vast, en anders zijn er heel veel kolfmogelijkheden en is de kunstvoeding ook heel goed:)
     
  2. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Ik ben er via via achtergekomen, alleen heeft dat dus het leven van een kindje gekost. En dan wil je alleen maar heel veel mensen benaderen om ze te waarschuwen, en wat men ermee wil doen moet iedereen voor zichzelf uitmaken.
     
  3. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Ja maar het lijkt me echt een heerlijk moeder-kind moment, geen idee hoor of ik het misschien iets teveel romantiseer hoor. Maar heb zo'n idee dat je op die manier echt een band ontwikkeld met je kind.
     
  4. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    @paloe, oh wat een verschil je buik. Gaat echt hard ineens :D
    @ inlove ,he naar blaasontsteking ,hopelijk slaat de kuur snel aan!
    @rimar, oh nooit geweten zeg van die streptokokken en blaasontsteking. Ik heb al heel vaak blaas en nierbekontsteking gehad. Ga het er eens even over hebben met de vk de volgende keer.
     
  5. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Het schijnt trouwens dat 1 op de 5 zwangeren drager is en dat het kwaad kan zijn met een blaasontsteking idd tijdens de zwangerschap.
     
  6. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Doe dat, het is maar een relatief vrij eenvoudige teste om eea uit te sluiten maar het kan je zoveel opleveren
     
  7. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Dat is veel hoor, en dat ze dan niet zo'n test standaard doen daar zakt mijn broek helemaal van af, en geloof me dat is geen prettig gezicht om naar te moeten kijken:D
     
  8. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    Oct 29, 2009
    5,925
    2,093
    113
    Female
    Kraamverzorgende
    Tiel
    ik heb chronische blaasontsteking, al vanaf mijn geboorte en waarschijnlijk ook van mijn moeder meegekregen die nierpatient is. Maar mijn vk heeft ook nog niks gezegd over die streptokokken, wel raar dat ik dan niet extra gecontroleerd word, zal het de volgende keer ook eens navragen!

    paloe: jij vroeg naar de breedte van mijn baarmoeder, ik draag hoog en breed, dus geen taille meer helaas. De kleine lag dicht tegen de oppervlakte dus ze kon hem redelijk meten van kruin tot bips met een meetlint, dus ze heeft zowel de kleine als mijn baarmoeder opgemeten en zij vond de baby zelf ook echt flink. Vandaar dus ook een extra echo volgende keer, zodat ze het zeker weten.
     
  9. InLove

    InLove Fanatiek lid

    Dec 11, 2009
    3,707
    0
    0
    aha nou ik zal eens navragen, maar goed tis mn eerste en is nog niet zo erg dus zal wel meevallen. Anders waren ze er wel veel alerter op.
    Ik weet wel dat blaasontsteking op t eind van de zwangerschap meer risico's met zich meebrengt en je dan niet alle of zelfs geen kuur mag hebben.

    Bv hier ook weer. Was bij F heerlijk en ik hoop er nu ook erg van te kunnen genieten
     
  10. regenboogje82

    regenboogje82 Fanatiek lid

    Mar 30, 2010
    1,417
    0
    0
    Verkoopmedewerker brood/ kaas en vleeswaren in een
    Limburg
    Ik wil het hier ook eerst proberen met bv. Ik weet dat mijn schoonzus van die momenten intens geniet en het echt heerlijk vind om de "kleintjes" zo lekker dicht bij zich te hebben.
     
  11. wonderteam

    wonderteam Niet meer actief

    Idd, ik lees nu ook asl je vaak vaginale problemen hebt ( heb heel vaak schimmelinfecties) dat dit een teken kan zijn van een actieve streptokokken bacterie. Ik ga er zeker achteraan.
    Ik wil nu igg zekerheid.
     
  12. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Okee, dat wist ik dus niet, heb nu ook voor het eerst een schimmelinfectie gehad, en dan zal ik daar ook ff naar gaan vragen de volgende keer bij de vk.
     
  13. Domino85

    Domino85 Bekend lid

    Oct 17, 2007
    700
    0
    0
    Chemisch analist
    Mag ik ff spuien :D

    Vanmorgen dus controle bij de gyn, ik ging zitten en kon meteen weer gaan staan om naar de bank te lopen voor de echo. Krijg ik daar een echo van welgeteld een minuut ofsow, heb alleen hartje gezien en gehoord en weer klaar. Zit net met mijn kont weer op de stoel en verteld ze dat ik over 2 a 3 weken weer moet komen en KLAAR!

    Dat is dus mijn controle!! Ben ik nou gek of kun je dit geen controle noemen. Mijn zusje was mee en heb haar later gevraagd of de gyn aan mij heeft gevraagd hoe het gaat met mij bijvoorbeeld. Nou, niet dus. Helemaal geen informatie, ik vind het gewoon belachelijk :x
    Tijdens de echo zei ik nog dat ze niet zeker weten wat het geslacht is, is haar antwoord: Oh, misschien bij een volgende echo wel :(

    Voor de controle word mijn bloeddruk gemeten en word ik gewogen, en ik denk dat dat nog langer duurt dan mijn consult bij de gyn, ik ben er zooooooooo klaar mee :x
     
  14. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Dit is zeker wel kort dag, geen uitleg over het hoe en waarom??? Dat zou ik denk ik wel aangeven bij de vk, of dit normaal is
     
  15. Lovely Me

    Lovely Me Bekend lid

    Nov 6, 2009
    506
    0
    0
    Rotterdam
    Hey ladies

    domino wat belachelijk zeg zou het idd ff overleggen

    paloe wat een mooi buikje zeg. Hoe voel je je nu? Je bent zeker wel blij dat mr paloe weer lekker thuis is.

    Tja wat die arbo-arts betreft die vent mag denken wat hij wilt denkt dat me werkgever er een negatieve draai aan heeft gegeven want zij vinden het maar raar dat ik last heb van bepaalde kwaaltjes want hun vrienden ( 2) habben daar geen last van, maar ik weet hoe ik me voel. Ik vind het fijn om te werken maar dan moet het wel mogelijk zijn!

    Toen ik een maand lang me eten en drinken niet binnen kon houden en 7 kilo lichter in 1 week hebben ze nooit gezegd van o meis ga maar naar huis of zo iets nee dan was het nou van de 8 uur dat je werk hang je er 5 boven het toilet! Stel je je niet een beetje aan. wat moet ik met zulke opmerkingen. En gewoon 40 uu per week werken. Na me ziekenhuis opname werd er gezegd heb wel in het ziekenhuis gelegen want iemand wou langs komen maar toen mocht ik al weer naar huis ben na 3 dagen weer gaan werken! En maar zeggen dat ik geen hart voor de zaak heb!!

    Nou en het is alleen maar erger geworden hoe mijn collega's en baas tegen me doen, dus ik kies gewoon voor mezelf.

    Nou ga ik niet meer lopen zeuren over werk.
    Wel fijn dat jullie altijd wel ff willen luisten en willen reageren thnx!

    liefs
     
  16. Domino85

    Domino85 Bekend lid

    Oct 17, 2007
    700
    0
    0
    Chemisch analist
    Euh ja, maar dit is dus mijn gewone controle he, ik loop niet bij de vk, alleen maar bij de gyn, en moet het hier dus mee doen :(
     
  17. InLove

    InLove Fanatiek lid

    Dec 11, 2009
    3,707
    0
    0
    Wat een zeik arbo zeg!!
    En ook een zeik gyn. Zo ga je toch niet met mensen om, bah!


    Even nagevraagd van die streptokokken en het is niet zo dat als je een blaasontsteking hebt of hebt gehad je kans hebt op die bacterie. Maar in principe dragen alle zwangere vrouwen die mee. Pas als je een blaasontsteking hebt (gehad) die veroorzaakt is door die streptokokken dan ben je een risico geval. (ze weten dat als je blaasontsteking niet verdwijnt na een kuur en ze verder gaan kijken)
    Ook als je vliezen langer dan 18/24uur gebroken zijn, je koortst krijgt tijdens de bevalling enz, dan kijken ze daarheen en krijg je anibiotica tijdens de bevalling.

    Ik maak me dus eerlijk gezegt absoluut geen zorgen want ook zonder blaasontsteking kun je hiermee te maken krijgen en dan nog is t niet gezegt dat je uk er ziek van wordt.
     
  18. Lovely Me

    Lovely Me Bekend lid

    Nov 6, 2009
    506
    0
    0
    Rotterdam
    inlove zou me ook geen zorgen maken. Ze weten wat ze moeten doen in zn situatie.

    liefs
     
  19. Gwn

    Gwn Fanatiek lid

    Jan 26, 2009
    2,206
    0
    0
    Noord-Holland
    @Lovely me: nou, dat is echt niet leuk van je werk!! Hier zijn ze gelukkig heel anders. Natuurlijk vindt mijn baas het fijn als ik af en toe toch wat doe, maar hij blijft benadrukken dat ik mezelf heel goed in de gaten moet houden en dat de kleine voor gaat, daar ben ik zo blij mee! Alleen mijn zwager (en collega) maakt af en toe van die 'steken onderwater' waar ik uit opmaak dat ie het maar aanstellerij vindt, maar als ie dat nog 1x doet ga ik er gewoon wat van zeggen!

    @Hier: vandaag groei-echo gehad bij de gyn ivm mijn duizeligheid enzo. Zit ze opeens helemaal onderaan alle metingen! Ze maken zich nu nog niet direct zorgen, maar moet over 2 weken weer een echo, van die uitslag hangt het af of ik bij de gyn moet blijven. Maak me zelf wel wat ongerust, want met 20 weken zat ze op 1 meting na nog boven alle gemiddeldes... Bloeddruk was 110/55, dus aan de lage kant weer. Wel leuke arts-assistent overigens ;). Nam ook ruim de tijd. De gyn zelf heb ik dan wel nog nooit gezien, maar vind de artsen in opleiding ook heel kundig overkomen.
     
  20. Gwn

    Gwn Fanatiek lid

    Jan 26, 2009
    2,206
    0
    0
    Noord-Holland
    Zo, de kraamzorgconsulente is net langs geweest. Heeft vooral eea verteld en wat informatieboekjes achter gelaten, was niet echt nieuw allemaal, maar het wordt nu wel heel 'echt', zeker ook nu we het vanavond op cursus over de bevalling gaan hebben... Nog 3 maanden klinkt nog heel lang, maar als je dan bedenkt dat ik over 9 weken al 'op tijd' ben, is dat toch wel griezelig snel eigenlijk...
    Zijn er meer die die zenuwen al voelen opeens? Dan niet zozeer over de bevalling, maar meer het moeder worden en de eerste verzorging enzo... Kijk er heel erg naar uit (natuurlijk), maar het is dan ook opeens definitief zeg maar en toch best eng!
     

Share This Page