Laat ik het zo zeggen..het is nu nog niet op zn ergst, maar je ruikt het wel..ze worden ook nog groter en dan wordt het erger denk ik. Ik weet nog niet hoe ik het ga doen, want weet uit ervaring dat dingen vragen niets helpt.
ik zou ook bellen, ik vind het echt een verrotte geur dus snap helemaal waarom je je kleintje niet in de buurt laat spelen, is toch gewoon goor?
Maar als het nu nog niet op zijn ergst is en je nog niet veel ruikt dan kan je toch beter eerst even naar de buurman gaan ipv gelijk dingen te melden ?
Ja...de verhouding tussen ons is eigenlijk minimaal ..heb weinig contact en heb weleens het een en ander gemeld en dat werd ook genegeerd. Maar ben er nog niet uit ..aan de ene kant denk ik ja...je weet wat de risico's zijn als je die planten in je tuin hebt
Hoi, Ik denk dat je er weinig aan kan doen je mag 5 planten hebben staan voor eigen gebruik en als dit het geval is dan kun je niks doen. Zelf zou het niet zo erg vinden want als ik op straat loop met de kids ruik ik het ook vaak genoeg en je geeft aan dat de lucht nog niet zo heel erg is en tegen de tijd dat de planten groter worden zal hij ze ook knippen. En anders er gewoon even heen gaan en er met hem over praten.
indd waarom nou meteen melden ipv eerst gewoon even met je buurman gaan praten... misschien heeft ie er wel begrip voor, en zo niet kan je het altijd nog melden
mm dat is idd dan wat moeilijker ja .. Toch zou ik het eerst ff proberen om onderling er uit te komen en veranderd er daarna niets dan kan je altijd nog naar de politie .. Hoop dat je er uit kan komen.. succes !
volgensmij bestaat er een wet dat je wietplanten wel in je tuin mag zetten... niet in een kas... en een stuk of 5 struiken mag je hebben... lijkt me erg vervelend dat je die vieze troep steeds ruikt en al helemaal als je een kleintje hebt rondlopen! gewoon bellen hoor en desnoods anoniem!
Ik zou ook eerst naar de buurman gaan, maar je geeft aan dat hij al eerder dingen heeft genegeerd. Dus als je nu naar de buurman gaat en er verandert niets en je gaat daarna naar de politie, weet hij wel meteen dat jij het was. In dit geval zou ik denk ik meteen naar de politie gaan. Wie weet wat zo iemand in zijn hoofd haalt als hij weet dat jij de politie gebeld heeft...
Nou als je problemen wilt hebben moet je dat echt doen... dan weten ze meteen als je daarna melding maakt WIE dat was en zit dan nog maar eens fijn alleen thuis met je kindje(s), dat heb ik niet bij mezelf maar wel van dichtbij meegemaakt, je leven kan echt een hel worden dan, dat soort mensen dijn nu niet bepaald de meest "nette" mensen (anders heb je geen wietplanten in je tuin vind ik) maar goed dat is mijn persoonlijke mening.
@isademi Nou ja dus als je wietplanten in je tuin hebt ben je gelijk niet netjes wat een onzin zeg jeetje. als het er echt 5 zijn kun je weinig doen en ik denk at je buurman dan ook niet bereid is er iets aan te doen aangezien hij dan in zijn recht staat.maar ik kan me voor stellen dat je het vreselijk irritant vind maar wat chantal al zei waarschijnlijk zal hij snel de toppen knippen en dat is de geur een stuk minder hoor.
De mensen die ik ken (en dat zijn er helaas genoeg) die zijn dat niet in elk geval, zoiezo vind ik blowen in het algemeen niet erg beschaafd / netjes maar goed dat is mijn persoonlijke mening natuurlijk, jij mag jouw mening hebben..
Pre-cies!!!!!!!!!!! Zoiets heb ik dus ook meegemaakt ( niet zelf, maar bij anderen gezien). Ik zou een anonieme melding doen!! En zeker niet eerst met de buurman overleggen, want daar maak je jezelf alleen maar verdacht mee wanneer hij er niks mee wil doen.
Wat een dom praat zeg . Iemand uit mijn familie, vrouw van rond de 50 jaar. Erg netjes etc heeft ook 5 plantjes in de tuin staan, en mag ook graag sávonds een kleintje roken. Ben je daarom gelijk niet netjes? Beetje kortzichtig vind je ook niet. Er zijn genoeg mensen die zelf plantjes hebben wegens medische redenen, omdat blowen bij sommige mensen pijn weg neemt.....
wietplanten buiten of binnen, vind het allebei NOT DONE! Ik heb boven 2 plantages gewoond, had elke week onwijze wiet lucht in de portiek, aangifte gedaan, toen is er 1tje leeg gehaald (lagen ook zware vuurwapens etc, en bleek dat de elektra blootlag, dus veel brand gevaar (zit je dan hoog zwanger in je flatje ) Daarna bleef de overlast van de lucht, bleek dat de andere buren ook een plantage hadden! dus weer gebeld, ook leeg gehaald, die mensen hadden gewoon 2 kleine kids, en 2 kamers vol met planten, buizen door de muren etc! die 2 huizen bleven leeg staan, 4x ingebroken, 2 keer kortsluiting omdat zwervers t koud hadden en een vuurtje wilde stoken.. toen ben ik vertrokken! Wat ik wil zeggen, altijd bellen bij overlast!
Je mag ook geen 5 planten hebben. Niks. 5 of minder wordt meestal gedoogd, maar er bestaat geen wet voor. Als je er last van hebt, gewoon de politie bellen! Enne Jada, waarom voel je je zo aangevallen?? TS geeft aan dat ze er last van heeft, that's all.
maar mensen hallo maak je daar iemand niet alleen boos mee???? denk je nou echt dat mensen je niet gaan verdenken ookal heb je het anoniem gedaan.ik bedoel ik ken de buurman niet weet niet hoe hij is kwa karakter en omgang mensen maar ieder mens heeft toch recht om eerst aangesproken te worden inplaats van gelijk de politie eropaf te sturen.en stel je nou is eens voor dat hij wel echt 5 plantjes heeft geloof me die dingen kunnen groot worden en eruit zien als een groot oerwoud.dan heb je voor niks gebeld en zomaar argwaan opgewekt. ik wil het echt niet voor de buurman op nemen want voor het zelfde geld staan er wel 10 maar ik zou eerst even zeker weten of het er 5 zijn of meer.want anders denk ik dat je het met de lucht zou moeten doen. en ik vind blowen in het openbaar ook niet echt netjes staan maar iedereen zijn ding natuurlijk maar niet omdat je blowed ookal doe je het binnen of buiten maakt dat je gelijk slecht of niet netjes want ik ken genoeg mensen met een hele hoge functie die blowen er op los.en als je ze zou zien dan zou je niet eens kunnen vertellen dat ze blowen echt niet nogmaals ik bedoel dit niet verkeerd ofzo maar ik zou het persoonlijk fijner vinden als iemand mij eerst ergens op aansprak
Ik voel me niet aangevallen maar ik vind het flauwekul om zoiets te zeggen. Net of alle mensen die blowen of plantjes hebben slecht zijn. Ja je hebt slechte mensen die het doen maar er zijn ook genoeg 'nette' mensen die het doen.
Ben het met sistabigbones eens. Het zal moeilijk zijn om je buurman er op aan te spreken want ja het is niet een leuk onderwerp als je niet veel contact hebt met hem. Maar misschien heeft hij er wel alle begrip voor als je aangeeft dat je niet fijn vind dat je kindje in die lucht speelt.