Hai ik weet niet wat er allemaal al is gezegd...anders moet ik alles teruglezen ... Maar wat denk je van die stellen die idd al jaren bezig zijn...of om de dag naar het zh moeten en allemaal in die mmm terechtkomen...DIE zijn er ook heeeel veel mee bezig....en toch....raken er genoeg zwanger....tja stress...is voor niets goed...maar "gezonde hoop en er mee bezig zijn"....DAAr moet je niet teveel mee bezig zijn...hihi....weetje en ik dnek...dat mensen gewoon niet weten wat ze moeten zeggen....als ze iets voor je zouden kunnen doen, deden ze dat...maar aangezine het iets is, dat boven je hangt zegmaar....kan je er eigenlijk niets van zeggen, of goede adviezen geven...want het komt...of komt (nog) niet Sterkte en ik duim voor jullie
Als 'te veel er mee bezig zijn' een zwangerschap in de weg kon staan, werd het wel als voorbehoedsmiddel gebruikt! In plaats van elke dag de pil slikken, elke dag even hier kijken?! Wordt mijn internetabbo dan ook vergoed door mijn ziektenkostenverzekering?
Hoi! Ik ben nog niet heel actief op 't forum en al bladerend kwam ik dit onderwerp tegen. Ik herken het helemaal. Als je er niet mee bezig bent, zou het sneller gaan!? Hoe kun je nu niet bezig zijn met je allergrootste wens? Hoe kun je daar nou niet aan denken? Ik weet het ook niet. Ik wil ook en ook ik denk daar wel dagelijks aan. Ook ik ga beginnen met ovu-testen en ook ik kom steeds vaker op dit forum. Onzin dus. Het is, volgens mij, hetzelfde als wanneer mensen zeggen dat je niet aan een roze olifant mag denken... waar denk je dan aan!? JUIST... Onzin dus... Wel denk ik dat het een wens, verlangen, etc moet zijn en dat je moet waken voor de "obsessie"... Of heb ik het mis?? Bye bye
Zijn ind veel mensen die dat zeggen. Erg vermoeiend om het steeds weer aan te moeten horen. Wij zijn bijna 2 jaar bezig geweest, op een gegeven moment aan de hormonen omdat het niet zonder hulp zou lukken. Na 5 maanden hormonen was ik er zo klaar mee dat ik een break wou nemen ( had een cyste op mijn eierstok die echt pijn deed). Mijn gyn stelde voor om nog een maand door te gaan. Die maand was ik er bijna niet mee bezig mede doordat ik een auto ongeluk had gehad. En 3 keer raden.... ik was zwanger van mijn tweeling.... ( blij dat ik heb geluistert naar de gyn).Tja of het nou toeval is weet ik niet hoor. Als je graag iets wilt dan zit het in je hoofd en krijg je het er ook niet zomaar uit. Succes meiden hopelijk is het snel raak voor jullie!
Bedankt voor je reactie! Je hebt helemaal gelijk meid! Bedankt voor je reactie! En wat fijn dat je een mooie tweeling mocht krijgen!
Mensen denken er helemaal niet bij na wat ze zeggen. Het is zo gemakkelijk om te zeggen 'dat je er niet zoveel mee bezig moet zijn' , terwijl het natuurlijk helemaal nergens op slaat! Die mensen hebben dan geen idee hoe kwetsend het kan overkomen...
Weetje... de enige plaats waar ik de überfoute uitspraak 'je bent er te veel mee bezig' hoor, is hier op ZP..! Als je het 'overal in je omgeving' hoort, hoeveel moet je er dan wel niet over praten met Jan en alleman, voordat mensen zoiets zeggen? (Op die enkele vriendin na, die men misschien wél in vertrouwen neemt over het tempen, ovutesten, etc.) Ik kan me voorstellen zodra de mmm een feit is, dat je noodgedwogen meer mensen moet inlichten, en een onnozele hork dan zo'n uitspraak bezigt. Maar volgens mij is daar bij TS geen sprake van? Hoe dan ook, de uitspraak zegt vaak meer over degene die 'm zegt (gebrek aan inlevingsvermogen op dat moment en dat gebied), dan degene die zwanger wil worden. (Obsessies uitgesloten.)
Dikke buik hoezo jaloers? 15 juli heb ik een afspraak bij de verloskundige, ben benieuwd hoe de afspraak zal lopen is de 1e keer namelijk. Ik hoop dat zij me duidelijkheid kan bieden.
Nee ik heb veel vriendinnen en die weten dat ik temp/ovu testen doe en dat ik hier kom dus voor hun de conclusie 'Teveel mee bezig" Want hun vinden dat je zwanger moet worden zonder atributen Nja goed gelukkig zeggen ze het niet allemaal maar degene die het zeggen hebben gewoon idee waar ze het over hebben. Dus een te snelle conclusie zoals wel meer mensen!
Er is al een hoop over gezegd en we zijn het er geloof ik wel over eens... Het is niet leuk om te horen en hoe kun je er nu niet mee bezig zijn als je voor iets gaat... Het is allemaal heel herkenbaar! Ik krijg dat ook regelmatig te horen.... Heel erg IRRIIIII Nou meiden ik hoop voor iedereen een vruchtbare zomer!
Haha!!! Ik reken ook op een vruchtbare zomer!!! Ik hoop er in ieder geval op... misschien helpt dat al een beetje!? Ik rijd in ieder geval nu al een hele week 's morgens achter een autootje waarop staat "deprovincialekraamzorg.nl" en maar proberen er niet te veel aan te denken... lekker is dat!!!
Hahaha! Inderdaad! Sinds wij 'bezig zijn', is er ook een bolle-buiken-epidemie losgebarsten, zo lijkt het. Maarja, dat zal hetzelfde zijn als wanneer je een nieuwe auto hebt. Dan zie je overal dezelfde auto rijden... ineens!
Echt onzin. Idd "de enige die er niet mee bezig was is Maria", vind het wel een goeie. Als dit op zou gaan, was ik ook niet zwanger geworden, ik ben er bijna iedere sec. mee bezig... Niets van aan trekken!
Idd helemaal niks van aantrekken, vind het altijd zo'n dooddoener. Natuurlijk ben je ermee bezig, wij zijn nu bij ronde 18 en moet vaak naar het ziekenhuis, elke avond spuiten... Dus hoe kan je er dan niet 'niet' mee bezig zijn..... grrrrrr sommige mensen snapper er niks van!! Op een vruchtbare zomer!!! liefs
Oww sorry ik bedoel niet jaloers op jou maar als er weer eentje zwanger is in een zucht zeg maar! Ik hoop inderdaad dat zij je meer duidelijkheid kan bieden want dit is ook niks toch!
ik heb 2 vriendinnen die ook vinden dat ik er te veel mee bezig ben. 1 vriendin heeft nog geen kinderen en snapt niks van de vrouwelijke cyclus. als ik het dan uitleg, vindt ze dat ik er veel mee bezig ben, omdat ik dat allemaal weet. maar dan luistert ze wel naar waarom het handig is om te weten hoe die cyclus werkt. de andere vriendin heeft 2 kinderen, allebei in de eerste ronde gekregen. dus die heeft zich er nooit mee bezig gehouden, of hoeven houden. die vindt dus dat je dat ook niet moet doen. Zij kan zich sowieso soms wat moeilijk inleven in de medemens, zij denkt ook dat onze vriendinnen in de mmm allemaal om aandacht vragen en geen geduld hebben met zwanger worden. ze weet gewoon niet hoe het is.
pff...moeilijk om niet bezig te zijn met iets wat je zo graag wilt,... ik ben beide keren zwanger geworden terwijl ik er heel veel mee bezig was.... weet nog precies wanneer ik deze keer gevreeën heb...zelf heb ik echter geen temp lijsten bij gehouden en ook geen ovutesten.. mijn lijf geeft wel aardig aan hoe en wat en we vreeën gewoon om de dag.. meis, heb vertrouwen in je lijf... en hopelijk mag je snel zwanger zijn!