ik ben op zoek naar een persoon die 18jaar geleden verzekeringsagent in zwolle was we hebben verschillende wegen geprobeerd maar we komen niet verder de man heet van meckelenburgh (weet niet of het goed geschreven is en we hebben ook geen voornaam... wie o wie kent deze man of heeft nog een goede tip?!
Lastig... Wat voor verzekeringen 'verkocht' hij? an welke maatschappij(en)? Anders daar eens informeren? Ben wel benieuwd waarom je hem zoekt nu haha!
levensverzekeringen bij het hooger huis dat inmiddels reaal is maar de man is niet te achterhalen wieowie had ik al eens geprobeerd.. zal die andere eens proberen
ja en die zijn nu reaal verzekeringen en hun kunnen niet terug kijken naar personeel van hooge huys lastig hoor...