September mama's 2010 deel 4 !!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Popkoorn, May 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief


    ohhhhhhh....mmm dan zijn het haar voeten?!
    En wie weet is ze aan het draaien idd....
     
  2. Alita

    Alita Niet meer actief

    @Sann als het niet gaat ziekmelden meid!!:x
     
  3. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    3,410
    0
    0
    Nijmegen
    30 juli is mijn laatste dag, dan ben ik 34 weken en een paar dagen

    Cindy helaas geen airco hier
     
  4. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    @ sabbe gefeliciteerd met je kleine meisje.

    maarre was die bevalling in 24 uur en 33 minuten of in 33 minuten?????
     
  5. Alita

    Alita Niet meer actief


    jammer!!!:(
     
  6. blinky

    blinky VIP lid

    Feb 11, 2010
    8,249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    ik ga lekker mijn oma ophalen en samen naar mijn ouders. mijn oma heeft het zwaar met dit weer, maar wordt dan ook al 88 in okt. ga ik lekker met pa en ma in badje liggen. meiden ik heb toch zo'n buikpijn. echt ellendig.
    dikke knuffel voor iedereen xxx
     
  7. Alita

    Alita Niet meer actief

    @Blinky wat voor een buikpijn dan?
     
  8. Hitchke

    Hitchke Fanatiek lid

    Sep 3, 2009
    1,342
    1
    36
    @ meiden

    hoe staat het met jullie gewicht, het mijne vliegt er de laatste weken weer aan... heeft dit met vocht te maken denken jullie??? 3 kilo in 3 weken????
     
  9. Lola82

    Lola82 Bekend lid

    Oct 28, 2009
    852
    0
    0
    hier laatste weken ook een 1,5kg bijgekomen toch weeral.. maar ik let er wel erg op.. dus het is onvermijdelijk blijkbaar (vocht en groei baby?)

    lola
     
  10. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    Mar 30, 2009
    841
    0
    0
    @sabbe gefeliciteerd met de verjaardag van je dochtertje.
    @controle: hopelijk was alles goed met de kleintjes van diegene die vandaag voor controle moesten.

    @all: geen puf om alles terug te lezen. jullie hebben me wat afgekletst zeg. pffff. en dat met dat warme weer.
    hier gaat het redelijk goed. werken word wel wat zwaarder (schoonmaakster) en met name het bukken dan!
    de wondroos gaat gelukkig de goede kant op.
    zometeen met manlief voor echo in zh voor zijn nierstenen en dan vanavond weer naar zh, want dan is er een info avond over bevallen in het ziekenhuis. en tussen door boodschappen halen, want morgen ben ik jarig. en dan komt er visite. gelukkig kunnen we wel lekker buiten zitten, dat scheelt weer. hahahah.
    dus ik zal weinig aanwezig zijn dit weekend. want zaterdag en zondag krijg ik ook nog visite. dus ja druk...druk...druk.... liever sla ik mijn verjaardag over.

    gr en fijne dag meiden.
     
  11. silkie

    silkie Actief lid

    Mar 31, 2009
    470
    0
    0
    @ mamavansepp; jij bent ook een schat!
    Wat een gedoe he zo'n verbouwing! gelukkig ben ik niet de enige waarbij het nog een zooi is. Kozijn ed laten we gewoon staan. Het schijnt ermee te maken te hebben dat ik de deur naar binnen wil laten draaien. en je wilt niet weten hoeveel parketboeren ik gebeld heb, maar niemand heeft het op voorraad. Nu gaan we morgen weer kijken bij onze parketboer of we een acceptabel alternatief kunnen vindrn en anders wachten we maar gewoon tot eind aug. Ben best wel een mier, maar het parkwt loopt ook voor een deel door in de woonkamer en dat wil ik wel gewoon mooi en netjes hebben.

    @Sann; blij dat je weer wat bent opgeknapt en dat je toch weer gewoon mag werken (maar niet overdrijven hoor!)

    @ ZvdH; handig rekensommetje, weet ik ook hoeveel fraxi ik nog moet bestellen. Maar ik moet, volgens de stollingsarts, na de bevalling met een hogere (dubbele?) dosering spuiten. Moet jij dat ook? Zijn dat andere spuitjes? of moet je dan twee keer prikken?

    @k-tje; het zou verboden moeten worden: zwanger en verbouwen....(of alles zou gewoon vlekkeloos moeten verlopen)
    Maar het ziet er bij jullie wel erg heftig uit!

    @Amigo; een muisje.... da's toch lief?
    Wij wonen "buitenuit" en worden regelmatig verrast door kleine zwarte kraaloogjes die je aanstaren.
    Wel fijn zulke oplettende buren.

    @ Mejojo; he bah meis, je blijft ook maar spugen he

    @ Patricia; is de camping niet heel erg warm met dit warme weer? Moet er niet aan denken, blijf hier lekker binnen onder de koelte van ons rieten dak

    @ Sabbe; gefeliciteerd met je dochter!

    @Sann; balen van je longen, ik merk het ook meteen met dit warme weer, 't is hier echt "puf je suf"

    @ blinky; he bah buikpijn, doe maar voorzichtig aan

    @ gewicht; ik groei eigenlijk gestaag iedere week een beetje bij, in totaal nu 4 kg erbij.

    @ Teddybeer; wat een drukke dagen! gelukkig gaat je wondroos weer beter
     
  12. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    Kan nog hoor. Mijn meisje lag nu gisteren voor eht eerst met dr koppie naar beneden
     
  13. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    Ja weet ik. ga het gewoon proberen. De arbo was er ook al makkelijk in. toen ik zei dat ik nog goedkeuring van de vk moest vragen zei hij al dat ie me gewoon ziek zou laten staan tot aan mn verlof en dat als het toch anders zou zijn hij het vanzelf door zou krijgen. Als ik dus neit graag zou willen werken kon ik dus nu al rustig thuis blijven zeg.
     
  14. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    hihi dat had ik me ook al afgevraagd
     
  15. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    ow wat vervelend joh. Wat heb je voor buikpijn dan?
     
  16. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    hier nog steeds niet. Was in mn vakantie van +3 naar +6 gegaan, maar ben daarvan nu weer anderhalve kilo kwijt.
    Kan goed hoor dat eht vocht is.
     
  17. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    @ blinky, wat naar dat je buikpijn hebt, hou je het wel goed in de gaten,,??!!

    @silkie, nee het spugen houdt helaas niet op:( hopelijk vliegt de tijd voorbij want ben het spugen beu , ben de rugpijn beu, en al die andere klachten ook, heb echt het idee dat alles me tegen zit en zie het ff niet meer zitten dat zwanger zijn,, ( hoewel ik ook gewoon wel mijn geniet momentjes heb hoor,)

    @teddybeer gelukkig gaat het de goede kant op met de wondroos
     
  18. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    May 10, 2007
    1,454
    0
    0
    meiden het is echt te warm, heb net maar een blikje red bull open getrokken hmm lekker hoor.. kleine man zit ook aan een blikje sisi no bubbels hij vind het helemaal geweldig..
    Schoonmoeder(moeder van vriend) heeft hem net tik taks gegeven.. zo ik was even erg boos.. welke debiel geeft een kind van 2 nou tik taks ..


    @silkie.. nee camping is erg goed te doen schoonouders ( de vader en vrouw van vriend) hebben een mega zwembad daar in de tuin en dus erg goed te doen daar en voor die kleine jongen is het super daar ..

    @ de rest .. ik ga zo even naar de speeltuin met zoonlief hier ze hebben 1 of ander waterding er neergezet en de buren kwamen vragen of we ook even kwamen.. dus altijd leuk.. en de meeste kindjes zijn rond de 2 a 3 jaar daar dus komt helemaal goed

    nou toedels

    xxxxxxxxxxxxx
     
  19. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83
    haha.. ik heb heerlijk gelachen om het muis verhaal... geweldig!!! En die muis was nog dood ook... Helemaal suf gelachen om jouw man, hahahaha, ik zie hem al helemaal staan boven op de tafel hahahahah... Geweldig zeg! Ik schiet er nu nog van in de lach!!!

    Nou, ik heb jullie verhalen allemaal bijgelezen, stelletje kletsmutsen zeg....

    ZvdH, ik heb Gewohl creme voor de voeten gehaald... hopelijk gaat dat een beetje helpen.
    Verde gisteren nog bij prenatal de Blije doos opgehaald en nog wat geshopt daar. Kruik, kruikenzak, hydrofielluiers en washandjes, omslagdoek, spuugdoekjes, aankleedkussen etc. We leuk hoor, zo sprokkel ik alles bij elkaar, heerlijk om te doen!

    Internist was goed tevreden over mij en zei dat ik het heel goed doet enb het niet erg was dat ik van die hoge hoeveelheden insuline spuit, tussen de 30 en 50 eenheden per maaltijd en nu nog 46 langwerkend voor de nacht. Geeft niks zei hij, wordt misschien nog wel meer:$:$:$ Silkie, hoeveel spuit jij eigenlijk?

    Bloeddruk was 100/50,ook goed dus, wat laag zelfs, maar beter laag als hoog natuurlijk. Geen eiwitten in de urine gelukkig.

    Vanmorgen naar de tandarts geweest.. brrr, was al 4 jaar niet geweest, maar wilde nu echt weer gaan, ook voor mijn dochtertje... heb ik een heel leuke en lieve Duitse tandarts die het heel goed deed. Ik had gelukkig helemaal niks, alleen wat tandstaan wat na de zwangerschao weggehaald wordt ivm mijn erg bloedende tandvlees momenteel... zou anders een bloedbad worden denk ik...

    Vanmorgen ook nog een ander auto gekocht waar ik heeeel blij mee ben... eigenlijk vanmiddag gedaan.... Ik had zelf een driedeurs auto en wilde een 4 deurs... (wat is een 5 deurs eigenlijk) Heb nu een mooie VW Golf, in zilver kleur gekocht en ben er erg blij mee. Rijd heerlijk degelijk en lekker ruim en kids kunnen er makkelijk in en uit. Ook met de maxi cosi is het zoveel beter te doen nu!

    Vanavond uit eten met een stel meiden hier uit het dorp, gezellig bij de chinees wokken, mjammie!

    Nou, dat was het voor nu wel ff geloof ik.....

    Groetjes allemaal,

    hadassa
     
  20. Hadassa

    Hadassa Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    3,926
    422
    83

    Ahh lieverd, het zit je ook ff echt niet mee, en je hebt er niks aan op dit moment dat je niet meer zolang hoeft... Vandaag heb je daar niks aan als je weer kreunend boven die pot hangt.... Sterkte lieverd, probeer je er een beetje doorheen te slaan, en neem je tijd!

    Liefs,

    Hadassa
     

Share This Page