Heb heel veel respect dat jullie nog steeds de moed hebben dames die al zo lang bezig zijn! Echt petje af!
zwangeren van harte gefeliciteerd. hoe staat het er met ingef en heitjekarweitje voor? zag dat ingef ook getest had gister en een streepje.
Hoi, Die van gister moet je eigelijk niet meer naar kijken want die is natuurlijk flink ingedroogd! Heb hem hier ook nog liggen van gister maar er staat op de verpakking: na 5 min. niet meer aflezen (ofzoiets weet t niet meer precies) dus ik denk om dit soort gedachtes te voorkomen. Die van vanmorgen kan heel goed aan de kwaliteit van je urine liggen. Ik zou m morgen of overmorgen nog eens doen met echt goede urine. (al is dat midden in de nacht na een paar uur niet plassen) Succes ermee! Ik doe morgen pas de 2e test want ik wil ook kijken of het streepje nog duidelijker wordt hihihi. Maar ik moet de hcg ff de tijd geven om te vermeerderen. Verder voel ik me wel heel zwanger...heel anders dan dat er een ongi zou moeten komen dus ik denk dat het wel goed zit. Nu nog hopen op een goede afloop! Voor de rest die nog in onzekerheid zit: veel succes en ik duim voor jullie! Grz.
Ik gun het iedereen heel erg en jullie mogen al mijn teveel aan hcg zo van me hebben. Bij deze strooi ik even goed hcg over jullie uit.
Ik heb het morgen heel druk dus dan zal ik er niet zo bij stilstaan! Maar vandaag moet ik me echt met moeite inhouden om niet te testen. maar goed! Het lukt me wel!
*Heitje gilt het uit* Ahhh wat spannend meis!!!!! Op die bovenste zie ik een streepje! Ik duim retehard voor je!!
Het kan nog alle kanten op....zit dus niks anders op dan nog ff afwachten meid! Ik hoop dat je op roze mag!
oh man....het zwaard van damacles...of hoe noemen ze het... pfff...mocht mijn man erbij zitten....jeeezus! Dan zijn we beide werkeloos..... dan moet een kindje echt in de wacht worden gezet....want dat gaat dan helemaaal niet meer. We wisten het wel....het komt eraan...stond al in de pers...maar wat een klap...straks hebben ze een bijeenkomst erover...alle medewerkers verplicht aanwezig...(heel theater afgehuurd) ...en dan wat dan.....pfff nrc.nl - Economie - Massaontslag bij farmaceut MSD in Oss
Heel even ontzettend ego hoor.... ik wil ooooook. iedereen heeft maar een posi test en ik gun het jullie allemaal heel erg hoor!!!!! maar ik wil ooooook
en wat een klap voor de stad...en de omgeving..zoveel bedrijven....denk dat de economie dan hier echt op zijn gat ligt....weg banen kansen!! 2500 mensen die een baan zoeken in de regio......jaja...
Gefeliicteerd!! Wauw wat gaat het ineens hard met al dat roze!! Het zijn een paar vruchtbare weken geweest zeg, pfoew!