Hallo allemaal, Ook ik mag me hier melden. Gister avond kon ik me niet meer bedwingen en heb ik een test gedaan. Tot mijn verbazing zag ik een licht streepje tevoorschijn komen. Dus vanmorgen meteen weer getest en ja hoor deze had echt al een dikke streep! Woehoe helemaal blij. Even mezelf voorsttellen Dit gaat ons 2e kindje worden we hebben een dochter van bijna 2. Zelf ben ik 31 en samen met mijn lieve husband alweer 6 jaar samen waarvan 2 jaar getrouwd. Ik hoop dat het hier een gezellige boel met heel veel babytjes mag worden. Groetjes
@shenoby Ow wat goed !!!!!!!!!! SUPER ! Je zal nu wel heeeeel blij zijn ?! @ydnic welkom en gefeliciteerd
@alle nieuwe zwangeren gefeliciteerd en welkom. @ shenoby: Wow 134 super zeg!!! verdorie ben helemaal ingezakt op werk. Zegt collega ook nog fijn, jij bent aangekomen zeker? huh? hoe bedoel je? Nou het lijkt wel of je weer dikker wordt, je bent toch aan het afvallen? uhh ja? maar is nu op een laag pitje gezet wegens bijna vakantie. Pff daar heb ik me nog even uit kunnen redden. Trouwens weten jullie dat of je wel mag barbequen? Dat ga ik namelijk morgen met een stel vrienden gezellig doen.. maar nu weet ik niet of je dat mag hebben als je zwanger bent, want vorig jaar zijn we niet wezen barbeknoeien
jaaa ben zeker blij. @ sjanin bbqen mag hoor. zolang het maar goed doorbakken is. kip zou ik alleen nu niet van de bbq eten.
Hoi allemaal! Als eerste allemaal gefeliciteerd! Ook ik mag mij hier gaan toevoegen, dinsdag 3 dagen voor NOD een positieve test! Vandaag nogmaals getest weer positief en een iets donkerder lijntje! Morgen dus officieel m'n nod dag, wat ik overigens wel heel eng vind, ik besef het nog niet! Heb zojuist de digitale test van cb gehaald, denk dat ik die zaterdag of zondag ga doen, als ik durf haha.. vind het zo spannend! We hebben al een zoontje van 22 maanden, dus bijna 2! Wat veel maart mama's zijn er! Word vast moeilijk bijhouden haha...
klopt testestreep was nu zelfs knaller dan de controle streep.. maar goed ik ben weer wat geruster en 25 kom ik niet meer op voor mn eerste echo die heb ik 19 juli al en ik heb er nu pas de 3de gedaan dus valt mee hihi.. Maar goed maar afwachten mijn onzekerheid komt misschien ook wel omdat er een aangeboren hartafwijking 2x in ons gezin voorkwam (zussen van mij) dus ja ik ben nu zo bang dat het hartje niet goed wordt aangelegd. afwachten meer kan ik niet doen.. @dana wij lopen ook bijna gelijk jij bent 1 dag langer dan mij zag ik.
JOEPIEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hartstikke goed meid!!! ben helemaal blij voor jullie!!!
dreamer, idd de dagen gaan nu zoooooooooooooo langzaam!!! ik herken dat helemaal! hier begint de misselijkheid ook wat te komen......... maar ja , dan zit het wel goed he!!! ben ook erg veel moe....! dus dat is ook wel een goed teken , alleen niet zo handig nu we op vakantie gaan! Meiden ik kom over 2 weekjes weer... weet niet of ik dan alles ga terug lezen hoor! dat zou dan veel te veel worden!!!!! maar ik hoop en duim dat alles goed mag blijven gaan met jullie allemaal en de kleine frummeltjes!! het leuke is dat we 24 juli terug komen en dan heb ik 26 juli echo!!!!!!! oja net kwam vriendin langs!!! heb een heeeeeeeeel lief cadeautje gekregen!!!!!!!!!! een lief mutsje met broekje en 3 washandjes en doekjes en iets van zwitsal! lief he!!!!!! ben er zo blij mee!!!
@ladypink nog donkerder SUPPPPPPPPEEEEEEERRRRRRR Jij al eerder een echo wooooowwwwwwww Ik had van elke test een foto gemaakt en de datum erbij.. Die heb ik afgelopen zondag even nog bekeken.. Joh wat was ik onzeker.. Nu genieten meis!! Gewoon erin blijven geloven Goed doorgebakken mooi zo. Lekker heb ik echt in tijden niet meer gehad barbequen. @Jajatjuh Gefeliciteerd en welkom
Hoi allemaal! Benauwd is het he? @ Dreamer83, ja ik vind de tijd nu ook wel heel erg langzaam gaan. Ik wou dat we een paar maanden verder waren. Dan hadden we allemaal al iets meer buik. @ Shenoby, pfffff wat een opluchting voor je, of niet, dat alles goed was met je HCG. Nu op en top genieten van het zwanger zijn... @ Ydnic, gefeliciteerd met je zwangerschap en welkom hier. @ XsjaninX, over dat BBQ-en. Ik moet nu alleen eten want mannetjelief heeft een BBQ met zijn werk, waar ik ook bij had mogen zijn. Maar ik zag het niet zo zitten. Ben te bang voor rauw vlees, als ik dat per ongeluk binnen krijg. Dus ik ga aan de diepvrieskliekjes. @ Jajatjuh, jij ook gefeliciteerd en welkom hier. @ Ella, leuk he, al die cadeautjes... Veel plezier op vakantie.
Pffff een dagtaak joh om hier bij te blijven.. @alle nieuwe zwangeren van harte en welkom @snenoby, wat een goed nieuws meid, nu genieten @ella een hele fijne vakantie!!!
thanks meiden!!!!!! dat gaat wel lukken! heb net gehoord dat ik wat moet oppassen in de zon............. best jammer want wij zijn van die vakantie types die de hele vakantie aan het strand zijn............... en verder het liefst overdag niks doen.... en als we weggaan is dat altijd savonds. na ja moet ik maar even een parasolletje kopen!!
@ buikpijn van vanacht: Dames, bedankt voor jullie reacties. Ik ben er weer wat geruster in, al doet het wel zeer. Mara nu ik lees dat meerdere hier last van hebben of hebben gehad geeft het me wel meer rust. Dank jullie wel!!! @Yippieajee: Have fun bij Marco!!! @Veerpeer en Ydnic en Jajatjuh: Gefeliciteerd, Welkom!! Klets gezellig mee!!! @Ella27: Hele fijne vakantie meid. Ga er van genieten!!!!! En inderdaad echt oppassen in de zon!! Lief het cadeautje!! Ik snap dat je er blij mee bent. @Langer duren: Ik vind de weken inderdaad erg lang duren op moment. Ben zondag 6 weken. Nog 34 te gaan hihihihihihi!!! @shenoby: Gefeliciteerd!!! Geweldig meid!! @ladypink: Ik hed vorige week ook een hele erge knal streep hihihihi. Die controlestreep was er licht bij. HIHIHIH Dat geeft weer heel veel moed he! @BBQ: ik heb dat vorige week ook nog gedaan. Ook kip gegeten. Maar wel goed doorbakken. Ik heb weer weekend!!! Jippie Liefs Sjoelke
@shenoby: ik weet niet hoe hoog je hcg moet zijn maar ik zie dat iedereen zegt dat dat supergoed is en blij voor je is dus meis ik ben ook harstikke blij voor je dat het goed gaat. @ella: fijne vakantie!!! ben eingelijk best wel een beeje jaloers hoor. en wij maar blijven werken met dit heerlijk weer @nieuwelingen: gefeliciteerd met de zwangerschap en welkom in de maart kletshoek. @moe zijn: pffffff breek me de bek niet open!! ben eerst een uur te laat opgestaan en op het werk heb ik als een half dooie rondgelopen! en nu nog steeds ontzettend moe. straks als maddi naar bed gaat duik ik er ook in. mvm is goed gegaan. leuk dat je weer ff een testje mocht doen hihihi. knalde er metteen vanaf de strepen. dus hier staan de blauwe flessen nu ook tot volgende week vrijdag. ik heb het dvdtje van niels lennartsen..lennart nielsen?? weet ik veel gekregen. had al eerder een klein filmpje van hem gezien en het was zoo mooi. ook een fotolijstje en een tijdschrift. ontbijt: wat eten jullie als ontbijt? ik krijg namelijk geen brood erdoor heen. vla ook niet en en cracker is mij te droog en te weinig. en havermout ofzo vind ik niet lekker. begon vandaag met een fruithapje van mn zoon (uhum) omdat ik niks anders wilde.
hey meiden, @ Nieuwe meiden, gefeliciteerd en geniet ervan @ Shenoby, wat fijn dat het hcg gestegen is zeg @ Ella, fijne vakantie en goed insmeren in de zon @ Sjoelke, fijn dat je je weer wat geruster voeld @ Test: ik heb in totaal 4 testen gedaan dus valt opzich mee @ Tijd: ik vind het ook nog maar langzaam gaan, nog maar 2,1 week tot de echo @ Ontbijt: ik krijg ook geen brood binnen, behalve boordje ei (maar ja omdat elke dag te eten) ik lust ook geen cornflacs ofzo, doe meestal eerst crackers en later op de dag wat anders of ik neem een soepje, is ook wel lekker Vanmiddag lang geslapen, van kwart over 1 tot half 5, met 1 plaspauze tussendoor maar og sleeds moe Liefs Dina
Hey meiden.. Wat gaat het hard op dit forum zeg haha.. Na hoeveel weken hebben jullie de eerste echo? Zijn er ook meiden die net als ik weinig symptomen hebben? Ik heb alleen grotere borsten en het gevoel dat ik een tennisbal heb ingeslikt haha Dat zal later allemaal nog wel komen (hoop niet te erg) maar ik ben benieuwd naar jullie symptomen.