ik ook, maar dat schreef ik ook al.. ik ga hier alleen nog maar een foto plaatsen wanneer ie superrrrr duidelijk is.. anders niet!!
Jippie! Nog paar dagen wachten en een paar testen doen die dan hopelijk duidelijker gaan worden en dan weet ik het 100 procent zeker Dinsdag is mijn NOD, tot die tijd kan ik me suf gaan testen
@UIchtus ik vindt de test dan niet echt duidlijker geworden hoor... en idd vorige maand had je ook al hetzelfde...ik zeg niet zwanger...maar wie weet!! @Mariska jeeehhhhhhh
klopt Cindy.. duidelijker is ie ook niet.. heb ik ook niet gevonden hoor...ik ga ook uit van NIET... mocht t toch anders zijn zie je wel een knal test voorbij komen......
Gefeliciteerd Mariska, die is duidelijk!!! @Kim je test is nog niet positief en ja ik heb ook vanaf het eerste begin dat ik begin te testen lijntjes, maar niet zo duidelijk als die van jou. Begin je altijd zo vroeg met testen voor je eisprong of had je ook andere tekenen?
Thalia , nee het komt omdat ik zoveel eipijn had aan me linkerkant en ik dacht dat kan niet zo vroeg , dat was voor mij de reden dat ik een testje had gedaan . Normaal test ik pas als ik vruchtbaarslijm heb
heb ik ook hoor! het is allemaal gevoelig en er lijkt al zoveel te gebeuren! hoop voor je dat ie snel knalt!
dat is niet bij iedereen zo hoor meid!!! bij mij hebben ze de vorige keer nooit geknald, knulletje is inmiddels bijna drie!!
wat denken jullie???? heb trouwens wel meteen daarna een andere test gedaan wel van het zelfde merk maar hele andere test en hier komt niks.... en bij deze bovenstaande kwam meteen een streep???