Nee geen zonnesteek hier, en ik neem het ook niet echt voor hem op. Ik vind alleen sommige uitspraken best grof Als hij schuldig bevonden wordt, laat hem z'n straf dan daar maar lekker uitzitten.. Niet aan een tak ofzo, gewoon in een cel...
hij heeft 2 mensen vermoord wat nou eerlijk proces hartstikke eerlijk dat ie daar zit. mooi laten zitten en sleutel weggooien.
Zie bovenstaande van mij.... M'n zusje werkt met tbs'ers, en ik moet zeggen dat volgens haar verhalen de meeste eigenlijk helemaal nooit meer vrijkomen. En dat is maar goed ook. De nare verhalen die je vaak in het nieuws hoort, gebeuren eigenlijk niet heel erg vaak. Maar als ik uitspraken hoor van dat ze Joran moeten martelen, aan een tak op moeten hangen etc... Dat vind ik rare uitspraken.
Geef mij dan eens een reden waarom dat dan rare uitspraken zijn ? wie weet wat die met dat meisje nu heeft gedaan of met die Natalie Holloway, moeten we dat dan maar goed keuren ?
Man hij heeft allang en breed bevestigd dat hij het heeft gedaan hoeveel bewijs wilt men nog Maar goed laat mij maar lekker barbaars zijn ik vind jou opmerkingen raarder dan die van mij maar das mijn mening 8)
Heeft niets met feestje te maken maar goed, ga jij je lekker druk maken om hoe de crimineeltjes worden behandeld ..
Allebei rare opmerkingen dan, hebben we toch nog iets gemeen Ieder z'n eigen mening, respecteer in ook hoor! Maar waar het topic over gaat: Joran wil voorlopig vrij. Lijkt me voor hem ook niet verstandig, om in dat land vrij rond te lopen?
Ik hoop dat dat niet gebeurd. Want dan zaldie zichzelf vast gaan verstoppen ergens op een berg ofzo... en dan is meneer foetsie.
Hebben jullie al wel de moppen gehoord over joran.(off topic hoor) Ik vond deze zelf wel grappig Carglass probeert Joran uit de peruviaanse gevangenis te houden! Als hij daar eenmaal vast zit gaan ze ervan uit dat zijn sterretje niet meer te repareren is! Heel flauw hoor maar kreeg em een tijd geleden per sms en moest er ineens weer aan denken
Tja ik vind ook dat iedereen recht heeft op een eerlijk proces. Daarmee neem ik het niet op voor crimineeltjes (ten opzichte van slachtoffers) maar juist voor de algemene mensenrechten. In mijn ogen heeft iedereen recht op een eerlijk proces en mag er niet met twee maten gemeten worden. Ik vind het prima dat het peruaanse rechtssysteem over hem gaat oordelen, hij heeft het strafbare feit immers daar begaan, maar ik vind wel dat er rekening moet worden gehouden met mensenrechten en daar schort het soms nog wel aan. Ik vind het belachelijk om te zeggen dat hij maar aan een boom geregen moet worden (oid) omdat je in mijn ogen dan geen haar beter bent dan hij. Ik snap best dat je dit af en toe kunt denken (vergelding) omdat je gevoel gewoon niet kan snappen dat hij zoiets heeft gedaan, maar als dit zou plaatsvinden dan krijgen we straks eigenrichting in plaats van een strafproces. Overigens vind ik dat hij een passende straf verdiend, laat ik daar even kort over zijn. TBS zou trouwens ook prima voor hem zijn geweest, maar 30 jaar in een Peruaanse cel is ook geen lolletje. Toch vind ik het in dat laatste geval dan jammer dat er verder "niets" is gebeurd. Dan komt er dus over 30 jaar een monster vrij, dan heeft er enkel een straf plaats gevonden maar is er verder niets gedaan met het probleem (Joran) zelf. Waarschijnlijk is het probleem dan alleen maar erger geworden.
geen haar beter dan hem .. hoe 'n domme opmerking kun je maken ! ik heb geen mensen vermoord ! ach ja .. sommige mensen .. van mij mogen ze hem lekker laten lijden ! , en zo'n mensen verdienen geen eerlijk proces , zieke leugenachtige moordenaar !
Hoe dan ook iedereen verdient inderdaad een eerlijk proces. (of wij dat nu willen of niet) Wat ik wel erg vondt was het intervieuw met de moeder van Joran. Wat had ik een spijt met haar zeg.