hallo, ik zal vast niet de enige zijn, maar ik vind het zo warm. Doe echt niets en wordt flauw en beroerd en dan eet ik maar weer wat en dan drink ik maar weer wat en dan valt dat weer niet lekker. Grrr! Wanneer wordt het weer normaal weer?
Ik ken het, ik drink veel en eet tussendoor wat. Maar verder doe ik maar weinig. Alleen vandaag ben ik druk bezig in huis, want we krijgen vanavond allemaal mensen over de vloer ivm het WK. En aangezien we de afgelopen week onze tuin hebben laten bestraten etc, is het huis er een beetje bij in geschoten. Pff, maar ik zweet me kapot. Heb ontzettend last van mijn worstenvoetjes en ik voel me ongelooflijk klef. Straks maar weer douchen. Maar de rest van de tijd zien mijn dagen eruit zoals jij het omschrijft, hihi Al valt mijn eten altijd wel goed, voel me niet beroerd.
Ja ontzettend herkenbaar!!!!!!! Waar blijft de onweer en regen? Gister avond was echt lekker maar nu is 't alweer warm! Ik doe niks maar zweet van alle kanten waar ik niet wist dat ie kon zweten! 10 graden minder en ik ben DIK tevreden!
Ja verschrikkelijk! Normaal vind ik het heerlijk, maar dit..?? Bahbahbah! Vanmorgen keek ik om half 8 uit het raam en zag ik alleen maar wolken: ik was zo blij! 2 uur later was het weer heet.. Dames hou vol!!!
normaal heb ik het niet snel te warm, maar zwanger...... zelfs in de winter loop ik te puffen, dus tsja, nu is het dubbelop zeg maar..... Maar voelt toch een beetje als aanstellen ergens, nog niet eens 20 wkn zwanger en dan al zo uitgepuft....
Gewoon rustig aan doen, zo nu en dan een klusje (wanneer nodig) en dan weer ff zitten en lekker blijven drinken..
ik vind het ook verschrikkelijk !!! en dat rustig aan doen en en lekker zitten etc gaat hier niet op, heb een zoontje van 17 maand en daar moet je wel achteraan vangen, en daar krijg je het nog warmer van.
ik heb het geluk met een peuter die ook redelijk in de 'slowmotion'stand is haha.. beetje puzzelen, kleuren etc
nou ik trek het ook echt slecht. normaal als ik 30 graden zie staan ben ik helemaal gelukkig, maar nu absoluut niet. ik zat net naar het weerbericht te kijken..heel de week 24 en hoger elke keer een slechte zomer, en nu ik zwanger ben en ik trek het niet onwijs mooi weer! maja we moeten er maar het beste van maken groetjes
Bah die warmte ben vreselijk misselijk en draaierig. Ik kan er helemaal niet tegen nooit en nu helemaal even niet. Sterkte allemaal!
De meter gaf hier gisteren (in de buurt van Arcen, wederom warmste plekje van Nederland) ruim 40 graden aan...Ik drijf weg hier! Slapen is al helemaal een hel! De warmte zit in huis en inderdaad word ik af en toe zo ontzettend benauwd..Ineens van die opvliegers! Verschrikkelijk..Als ik dan temperaturen zie van 25 graden ben ik alweer blij..Maar ook van mij mag het een behoorlijk stuk minder! Dan krijg ik tenminste ook wat in huis gedaan..
oh das wel fijn ja !! nee die van mij niet, die is echt actief, zelfs met dit warme weer.... springen rennen klauteren op de fiets etc etc, ik kan met dit weer echt niet actief zijn, heb er het puf niet eens voor, gelukkig had manlief afgelopen weken vakantie, en ik heb dus echt bijna niets gedaan met zoonlief, woensdag is de vakantie af voor manlief ben benieuwd hoe het mij vergaat,
hier ook iemand die heel erg last heeft van de warmte!! heb de verloskundige er al over gebeld, want ik val net niet flauw iedere keer maar het scheeld niet veel!! ik heb al een lage bloeddruk, 90/45 maar door de warmte zakt hij nog meer, daardoor voel ik me zo! ze adviseerde echt heel veel te drinken, en genoeg zout tot me te nemen, dropjes en opkikker soep zou ook kunnen helpen... het helpt hier helaas niet, maar ja mijn lichaam is gewent aan heel veel zout... ik moet me nu dus echt rustig houden en verkoeling zoeken.. voel me zo nutteloos!! en schuldig tegenover mijn dochter, die is dus zowat de hele dag alleen aan het spelen! voor mij mag het ook wat minder!!
normaal gesproken ben ik 1 van de grootste zon aanbidders.. maar nu!!!!!!!!!!! bah bah en nog eens bah... ik heb een zwembad gekocht en in de tuin gezet en zo komen we de warme dagen wel door maar zodra ik buiten het bad ben, krijg ik alweer giga hoofdpijn , voel me flauw en gammel en het zweet breekt me elke keer uit heb de waaier ook al in de tuin staan en zit er ee hele tijd voor als ik niet in het bad lig op de slaapkamer is het 33 graden en krijg de hitte er niet uit dus slapeloze nachten de temp word na morgen wat minder hè!