allemaal opzoek naar een bevrucht ei (deel 2)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door mamavan3, 3 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    JA! dat heb ik dus ook, zie het zelf ook wel eens in shirtjes dan zeg ik tegen me vriend: man ik lijk wel zwanger!
    EN ik wil dat nu indd echt niet horen, wil kunnen pronken als het WEL zo is:p hihi..... gelukkig heeft bij mij nog niemand het gevraagd:p Nou succes meid;)
     
  2. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Tuurlijk snappen wij dat, we weten toch waar je mee bezig bent;):D
     
  3. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Helemaal mee eens: en liever verliezen van spanje, dan verliezen van duitsland!!!!;) Die hebben we mooi verslagen hihi:D
     
  4. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Heej meis,
    Ja indd ze hebben gevochten, en verloren door zo'n stomme scheids, niemand van ons durfde meer iets te doen omdat ze zo op scherp stonden..... er waren maar 2 gele kaarten echt terecht!
    Helaas..... ik ben trots op ze, behalve op sneijder want ik HEB ZO"N MEGA GROTE HEKEL aan die $#@%^& jolante muts:(
     
  5. dnise

    dnise Fanatiek lid

    16 feb 2010
    1.819
    0
    0
    regio rotterdam

    Dat was ik :)

    :D

    beter hoor airco!! fijn dat je je eigen daar iets beter voelt!
     
  6. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Snap er nu echt niets meer van, geen ongi gevoel of ongi krampen en nu in 1x roze verlies en dat 4 dgn voor nod :(
     
  7. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Misschien is jke cyclus wel korter meid?:)
    En anders hopen dat het een innesteling is!
     
  8. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Tsja moet haast wel...
    Snap er niets meer van..
    Ben bang dat t gewoon niet gaat lukken na 2 jaar en nog geen gezond levend kindje :(
     
  9. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    8 feb 2010
    13.842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland

    Maar jullie willen er nu dus wel weer beide voor gaan, als ik het dan goed begrijp?? 3 weken terug wilde je vriend het niet meer kwam je achter??;) hihi, ik hoop dat je wel snapt dat wij er niet veel van snappen hoor:p
     
  10. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Dat snap ik.. is ook een moeilijk verhaal om uit te leggen..
     
  11. dreumesmama

    dreumesmama Fanatiek lid

    11 jan 2010
    1.723
    1
    0
    Zo heb ik even mega slecht geslapen ;) Nu bijkomen op het werk. jaja Mandi hier ook illegaal internetten! Haha beetje ontspanning tussen door moet kunnen.
     
  12. ikkedus

    ikkedus Fanatiek lid

    14 apr 2010
    1.883
    0
    0
    verzekeringen
    tilburg
    ja ben ook kei illigaal bezig hier. in de baas zn tijd internetten. maar aan de andere kant het is zooo druk hier op het werk en ik neem ook werk van anderen over om hun een beetje te verlichten dat ik het ook wel verdien om even mijn rustmomentjes te pakken :p

    jane zou dat dan een innesteling zijn?
    ik snap wel dat het een moeilijk verhaal is hoor en ik (we) hoeven echt niet alle ins en outs te weten. maar ik denk dat we een klein beetje gerust gesteld willen worden dat de keuze die jullie maken ook echt een keuze is van jullie beiden. een baby is geen lijm die je relatie bij elkaar houdt. en als ik vanuit mezelf mag spreken denk ik dat als onze relatie niet zo goed was geweest mijn man gillend gek was geworden van mij, mijn ziek zijn, mijn zielig zijn, mijn moe zijn. hij heeft de afgelopen weken alles moeten doen. werken, studeren, naar school (1 avond in de week) koken, schoonmaken en voor mij zorgen.
    dan daarbij zijn het vaak de kindjes die het meest de dupe zijn als hun ouders in scheiding liggen (was bij mij ook en mijn vader heeft mijn moeder 20 jaar lang gehaat en ik heb dat ook al die tijd mogen horen, pas op mijn bruiloft heeft hij het van zich af kunnen zetten).
    jane zie dit niet als een persoonlijke aanval hoor! dit geld voor iedereen en hier zit gewoon wat hartezeer. als jij en je man hiervoor gekozen hebben en hier voor de volle 100% achterstaan hoop ik dat je snel een posi test in je handen mag krijgen en dat jullie kindje in een warm nestje mag opgroeien.
    maar als je twijfelt moet je er niet aan beginnen :)

    P.S. mamavan3 jij bent even een uitzondering op dit verhaal maar ik weet wel dat jou kindje 200% gewenst was en heel welkom is in jou gezinnetje. :)

    zoooo...even mn hart gelucht! haha :D:D:D
    hoop niet dat ik iemand beledigd heb hoor!
     
  13. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    5 apr 2010
    4.657
    1.778
    113
    Vrouw
    hey meiden, jane, misschien idd een innesteling, tevens ben ik het met ikkedus eens. snap dat het een moeilijk verhaal is. maar eerst besodemieterd je man je met een ander( tenminste zo kwam je over, en zorgde hij dat je niet zwanger werd door een of andere reden). en wil t allemaal niet meer. en dan zijn jullie weer bezig voor een kindje. begrijp er geen fluit meer van. een beetje uitleg is dat mogelijk?? als ik ernaast zit dan spijt me dat.

    ikkedus heerlijk een airco, ik heb me maar in t zwembad laten zetten voordat ik echt lastig begon te worden van dat weer. maar hier nu super benauwd en onweer en veel regen.

    wherona, spannend meis!!!

    mandii balen zoveel ongie hoop dat je snel weer verder komt. heb gewoon zo weinig woorden ervoor zo shit ik het vind voor jullie allemaal.

    hier gaat t wel. warm en voel me zo dik worden. weet dat ik niet mag zeuren van degenen die zo graag zwanger willen worden:) maar soms is t even van niet meer leuk. wss als de 3mnd voorbij zijn dan voel ik me weer 3mnd wat fitter en beter. dan zal t wel weer ff leuker zijn. maar ja tis mn 3e keer. dan beleef je het toch heel veel anders als dat het je 1e kindje is. ;)
     
  14. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Ik doe het maar even zo... :p
     
  15. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Ik heb een buik overgehouden met veelal vel van het vele (lees 60 kilo) afvallen 3,5 jaar geleden. Ik krijg dus echt geregeld de vraag ook van klanten of ik zwanger ben. Ik reageer dan ook niet altijd meer even vriendelijk... vertel ze dan dat ze me erg veel pijn doen met deze vraag aangezien we al ruim 2 jaar bezig zijn en al 3 miskramen heb gehad dus of ze in het vervolg willen nadenken en dat als ze het niet 100% zeker weten ze beter niks kunnen vragen of opmerken want daar kunnen ze mensen heel erg mee kwetsen. Dan weten ze vaak niet meer waar ze kijken moeten. Dan kunnen het nog klanten zijn, maar ik heb geen zin om er steeds weer mee geconronteerd te worden en dus confronteer ik hun met hun dommigheid en stomiteit
     
  16. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Kleine uitleg, ik zat fout.
    Ik dacht t zeker te weten, heb hem geconfronteerd en t was en is duidelijk dat er weinig aan de hand was.
    Er was wel sprake dat hij contact had met iemand anders maar verder was er niets.
    Ik snap hem aan de ene kant ook wel omdat zwanger worden een issue voor mij was geworden en weinig oog voor zijn problemen.
    En ja we gaan er absoluut voor, iets minder fanatiek dan voorheen.
    Hoop dat t zo iets duidelijker is?

    Maar een instelling kan dat nu nog dan?
     
  17. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Het is zelfs statistisch bewezen dat een kind als lijmpoging 99 van de 100 keer juist zogt voor de uiteindelijke breuk. Je leventje samen als stel veranderd zo drastisch, je komt niet meer bij elkaar op de eerste plaats, maar op een tweede plaats. Een kindje gaat boven alles. En je moet dus extra investeren in elkaar en meer moeite doen en elkaar nog beter begrijpen. Iedere relatie moet daar dan extra oeite voor doen, en als het dus al niet helemaal lekker zit trekt een relatie vaak (niet altijd dus) deze enorme spanning niet. En dan praat ik dus nog niet eens alleen over het zwanger zijn, maar ook na de bevalling, zo'n kindje eist dan bij beide partners (als het goed is) alle aandacht op.
     
  18. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    5 apr 2010
    4.657
    1.778
    113
    Vrouw
    nah een instelling, meer een innesteling lol:D. maar een innesteling komt meestal rond een week na je ei. maar kan ook tot de 16e week gebeuren werd mij verteld.

    het is zo ietsje duidelijker idd. dan weten wij ook een beetje het verhaal bedankt daarvoor;)
     
  19. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Hier rommelt het en regent het nu ook, af en toe ff flink, maar merendeel gewoon wat druppels. Het lijkt er inderdaad alleen maar benauwder van te worden ipv dat het afkoelt.
    Ik ben benieuwd vanmiddag, dan voorspelt buienradar noodweer hiero....we wachten af
     
  20. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    De innesteling zelf is meetal tussen de 4 en 12 dagen na je ei meen ik me te herinneren, maar het bloedverlies kan zelfs pas na een paar weken komen, dus als het bij een beetje roze blijft wie weet.

    Ik heb een hele tijd in mijn cyclus echter vanaf een dag of 3 a 4 voor mijn echte ongi roze verlies gehad, en dat was er van de ene op de andere maand en tegenwoordig is dat een dag voor mijn ongi.

    Het kan dus echt alle kanten nog op, helaas gewoon afwachten dus
     

Deel Deze Pagina