hai meiden, collin vannacht nog 1x gespuugd, en vanmorgen zijn fles eruit gegooid, hij wil wel eten, maar t komt er gelijk weer uit Hij heeft geen koorts, is op zich wel vrolijk, maar erg hangerig en moe! Ook heeft hij sinds gister middag niet meer geplast, vind ik wat minder. Net wel een hele dunne poep luier..
@Sue....hij moest lopen! Echt super! Mensen lachen natuurlijk...en toen ie dat door had was het weer een binkie hoor...helemaal uitsloven en zelf zomaar keihard lachen om maar reacties te krijgen! @Mama...balen van je auto zeg! Kan daar altijd zooooo slecht tegen! Net als of het en wereldramp is dat Nederland heeft verloren! @Deb...zo das een koopje! Zouden ze hier ook aan dubbelde aanbiedingen doen? Dan is het wel de moeite waard! Anders haal ik gewoon de aldi luiers. @Sam..weet niet of je het nog meekrijgt...maar een KUS voor jullie! @Steph...owwwwww moooooooooi! Ben je die dikke buik al zat? Zal wel wennen worden..geen zwangere buik! Of komt nummer 3 gelijk @Anouk...succes met verhuizen! En geniet ervan als je over bent heh! @Lau...Finn heeft ook al heel de tijd dunnen luiers...dacht dat het van zn tanden was...maar wie weet ook wel van de hitte! Gelukkig iig geen koorts dit keer voor Collin! Arm ventje!
@Mac, ja door de zw waardoor ik vermoeiender werd. @Lau, dank je en bterschap voor Coll. Succes de 20ste, ik duim voor je. @Sue, thnx meid. @Mama, idd handig zo een vader. @Steph, mooie foto en het schiet al aardig op. @Emma, zwaait terug. @Guusje, gelukkig geen huis geraakt. En succes verder met het huisje. @Hier, vanochtend wezen sporten en nu ff bijkomen. Vanavond uiteten met een vriendin, tjah moet mijn tijd vullen nu ik zonder kind zit.
Even ego.. Als de bank akkoord geeft en de eindafrekeningen binnen zijn kunnen we al verhuizen! Vanochtend bij de bank geweest en moeten donderdagochtend terug. Omdat het een iets andere procedure is als normaal kan het wel een paar weekjes duren, maar hij verwacht geen problemen. Hoeraaaaaa!
@mama, wat super zeg! *blijft duimen* hier een erg ziek ventje, zo heb ik hem nog nooit mee gemaakt, hele dag alleen maar bij mama hangen, en ligt nu al weer te slapen... hij is kapot. Net gelukkig wel geplast, en hij houdt zijn eten en drinken binnen, maar heeft volgens mij flink buikpijn... Zijn ogen staan ook op half 7 en hij is nog witter/bleker dan hij normaal al is! Maar hij zegt nu wel mama!!! gericht! super trots!!
hahahaha hoe cute, heb je het gefilmd? leuk is dat he dat ze nu doorhebben hoe het werkt, dat ze een reactie kunnen uitlokken? sasha kan nu ook goed "neplachen" als iedereen lacht dan lacht ze er ook opeens heel hard achteraan als een soort spuit 11..hahahaha en wanneer krijg je de uitslag van de test? duurt dat nog eventjes?
ach gossie... misschien lekker crackertjes/koekjes laten eten en slappe thee laten drinken.. knulletje..normaal is het zo'n bikkeltje, dan moet hij zich nu wel heel beroerd voelen! sterkt meis! en wel super gaaf dat hij gericht mama zegt! KOELLLLL
Ja heb ik geprobeerd, maar hij wil niks, normaal een eierkoek gaat er zo in, maar hij moest er niks van weten. Hij wilde wel boterham met gestampte muisjes, en gewoon zijn fles, en wat diksap. En dat is er ook in gebleven tot nu toe. Geef hem straks nog een extra fles, dat is iig lichter verteerbaar
@Sue...duurt nog maximaal 2 weken...veel te lang dus! Zal het filmpje wel even op mn hyves zetten! En precies zo als jij zegt! Echt als iedereen haast klaar is met lachen....echt HA HA HA er achter aan! Hahaha! Pffff er zit toch een zeikerd in een topic...ik had een typout gemaakt met wanneer Finn in gewicht was verdubbeld...dat kan natuurlijk! Dus nu heb ik het goed gezegd...impliceert ze gewoon dat ik zit te liegen omdat ie groot is! Dus nu heb ik maar een foto van het lijstje in het boekje van het CB laten zien! Hahaha! Kan daar niet tegen zeg!!!!!
@sarah waar? ow al gevonden, hmm ze reageerde wel vreemd haha maar goed tis nu duidelijk.. heb ook even gepost Nou Coll is weer aan t spugen, t ging zo goed vanmiddag.. Hij is elke keer een uurtje op (lees hangen bij mama) en gaat dan weer een uurtje slapen. Maar net weer heel zijn bed onder gespuugd..
o ja ik zie het...tjjjjjjjjssssss... wat kunnnen mensen toch moeilijk doen... jeetje mina zeg... hihihi lau ook even coll zn maten.. nou dát kan vast helemaal niet kui ! hahahahaha ga het filmpje even kijken als het op je hyves staat leuk! balen dat coll weer niet lekker is (of nog) hoop dat ie snel opknapt!
ff kort berichtje hier, ik ben op en ga lekker mn bedje opzoeken, morgen weer vroeg werken... truste xxx
@Lau...ja kan daar niet tegen hoor...het viel wel mee...maar ze zei het zp gek...net a;sof ik aan het liegen was!! En deze snel aangebrande mama kan daar gewoon niet tegen! Hahahaa! Zoooo ik dacht....YES...heb de tijd...kom even op mn gemak bijlezen...zo gedaan dus! Hahaha! Oww Sue....haha...Steef zegt net:"Wie is Sue???" Dus ik vraag waarom...dacht ie in eerste instantie dat je dacht dat ik in die bruidsjurk zat...maar hij was even vergeten dat ik en mn mooie jurk ook in beeld komen! Hahahaha! Er staan nog meer filmpjes op mn hyves van vanalles! Lekker even wezen fietsen...schrok zelf weer van mn 7dubbele onderkin...maar goed...
Goedemorgen, @ Kuide: Collin is goed ziek dus hopelijk is hij snel weer beter beterschap. Lief dat Collin nu mama zegt. @ Sarah: Ik heb het ook gelezen en die vrouw reageert idd wel raar, maar goed misverstand gelukkig @ Mama: Fijn zeg dat het allemaal gaat lukken met jullie huis. @ Guusje: Succes nog met de verhuizing @ Mac: Werkse vandaag Het wordt vandaag weer een benauwde dag pff. Maar is ff kijken wat ik met Danian ga doen vandaag. Hebben jullie de huldiging van het Nederlands elftal nog gezien? Wat een mensen he en dan zijn ze 2e geworden We hebben gisteren de foto's van de fotosessie gekregen en er zitten erg mooie foto's tussen. Zal zo ff 2 spammen