miran: maak me op zich nog niet heel erge zorgen over nathan hoor. Maar wil gewoon dat hij koortsvrij wordt nu. hij heeft geen hele hoge koorts maar wel de hele dag net boven de 38. 38,4 had hij net toen hij naar bed ging. Nathan is vorige week al 2 x naar de ha geweest en toen waren oortjes/ keeltje gewoon goed. maar goed die koorts moet toch ergens vandaan komen lijkt me. oh en lekker je boosheid blijven spuien hier hoor. lucht vast al enorm op!
auwie laat net een glas bijna kokend hete thee over me heen vallen. heb zo snel mogelijk shirt, bh uitgetrokken en ben gaan koelen.. het is wel wat rood maar geen blaar gelukkig. hoe krijg ik dat nou weer voor elkaar
weet ik niet Juffie.... misschien n beetje moe? Ik moet zeggen dat ik wel veel duizeliger en trilleriger ben in deze zwangerschap dan normaal. meiden... ga ff gedachte op iets anders focussen... ga spelletje spelen. Kom vanavond weer tokken!
kom alleen even hallo zeggen dus bij deze ...... HALLO!! Bubsie succes meid! Zet hem op! Ik wens je alle sterkte toe tijdens de bevalling! Ik ga snel weer verder. Stan ligt knock out dus ik ga klusjes doen in huis!
Hoi kippies! Miran: je hebt pb van mij! Hier ligt ook een mannetje knock-out, dus ik ga ook aan de poets!
Goeiemiddag! Pff Miran wat een verhaal. Op het kdv kunnen wij niet veel. We hebben een observatie waarvan we meer als 60% moeten kunnen aantonen of er iets zou kunnen zijn. En dan mogen we pas met ouders om de tafel.... Wen goed om te horen dat het gelukkig meevalt met Jesse.... Ow Bubs spannend!
Elise... ik heb pb-tje gelezen. Zal je nog reactie geven maar denk niet meer vanavond. Yo... ja idd n heel verhaal maar goed ga me proberen erbij neer te leggen. Maar nu heeft ie n bult voor op zn hoofd en heb ik zoiets van: zou ik morgen briefje meegeven of opbellen dat ie uit bed is gevallen. Ik zie t net pas. Hij zei t net tegen mij. Ik vind t eigenlijk kinderachtig om ons zo te moeten "bewijzen". Maar goed...
Ja heel erg is dat...dat ze achter de mensen aan gaan waar het wel fout gaat...en dan t liefst VOOR al die familiedrama's gebeuren....
nog niets van bubs?? wie is haar buddy eigenlijk? ben heel benieuwd! Hoop dat ze ondertussen al lekker aan het genieten is. wij hebben net mijn schoonouders verteld dat ze weer opa en oma worden. Het wordt het 6 kleinkind in iets meer dan 3 jaar dus gaat hard Zondag gaan we naar mijn ouders. Heb net gebeld dat we langs komen. Die wonen niet om de hoek dus kunnen we niet gewoon op een avondje heen.
Yo.. ben ik met je eens! Dat ze de mensen die WEL hun kinderen mishandelen dat ze die maar pakken maar JUIST VAN DIE MENSEN zie je juist NIKS bij de kinderen want die zitten helemaal ingepakt! Of mogen niet mee gymen of zwemmen omdat ze zogenaamd iets mankeren. Eerlijk gezegd let ik niet eens op die blauwe plekken bij ons Giuliano. Ik heb ook vaak n blauwe plek dat ik me niet eens kan herinneren waar ik dat nou weer aan gestoten heb. Ach... t komt allemaal wel goed hoor! Juffie... Bubsie had geen buddy van dit topic want ze zat ook in n ander topic en daar had ze er al n paar. Ze zou vragen of die hier ook kwamen melden als zij bevallen was of in zkh zou liggen. Vandaar... Mijn ouders zijn van 2 dochters al 6 keer opa en oma en nu komt kleinkind nr 7. Mijn zusje is ook nog bezig voor nog n kleintje maar dat weet niemand als alleen ik. Dus nr 8 zal snel volgen én dat van maar 2 dochters. Hoe vonden jouw schoonouders t? Kei leuk natuurlijk. Had je t op n speciale manier gezegd of deze ronde gewoon tussen neus en lippen door? Ik ben gewoon naar mijn ouders op bezoek gegaan, mijn kids waren buiten aan t spelen en ik zei tegen ons mam: kom ns ff hier bij ons pap en mij zitten. Toen zei ze al gelijk: oh toch niet he? En ons pap keek mij aan en zei dolgelukkig: ja??? echt meid?? Ik zei toen ja en mijn vader vloog me om mn nek en tuurlijk was mn moeder ook blij maar omdat ik er al 3 heb en samen hebben we er 5. Mijn moeder is meer van de financiële kant. Terwijl wij allebei zoiets hebben van... ik werk ook mee en t kan makkelijk! Maar goed inmiddels zijn ze aan de situatie gewend en vinden ze t allebei leuk. Mijn moeder zegt nu iedere keer als ik alleen terug naar huis rijd met de kids: rijdt rustig he... je weet dat je 3 goudstukken in de auto hebt en zelf ben je ook van goud he! En mijn vader zei: je hebt 3 kids in de auto en bent zwanger van goudstuk nr 4. Ben heel benieuwd hoe jouw ouders gaan reageren!
Ow... ik voel me vandaag n opgezette olifantje. Ik heb toch vreselijk dikke voeten.... EN IK BEN PAS 4 MAANDEN ZWANGER!!! Chris lacht me steeds uit. Ze doen ook zeer als ik loop. Lekker zometeen met mn pootjes omhoog.
we hadden Nathan een shirtje aangedaan met stoer ik word grote broer. Mijn schoonouders vonden het heel leuk! Schoonvader had het al een beetje verwacht zei hij.. gisteren hadden we het mijn schoonzusje vertelt en die had het al gezien. Mijn buikje groeit behoorlijk en vooral met wat straks valt het wel op. ben ook benieuwd hoe mijn ouders reageren. denk dat ze het wel super vinden. en mijn moeder kennende weet ze het al lang
Idd Juffie... wat dat betreft ben ik zeker blij dat ik in de winter mag bevallen. Zou niet in Liena of Bubs d'r schoenen hebben willen staan. Maar vind t wel gek dat ik in deze vroege stadium al last kan hebben van vocht vast houden.
Wel erg grappig zeg... n t-shirtje met ik wordt grote broer Heb je nu al best n buikje dan? Meer als met Nathan?
Mijn schoonvader vroeg: was dit dan gepland??? Ik wist dat niet. Mijn schoonmoeder zei: dat heeft zij al zolang gezegd dat ze n kind van onze Chris wil!! hahhaha die had dus niks verwacht!
ja buikje is wel aanwezig al. maar je zou ook kunnen denken dat ik gewoon wat dikker ben al is het in een strak buikje wel echt een mooi bolletje. Ben zelf nogal slank dus valt dan direct op. Vooral 's avonds ben ik dikker. 's ochtends ben ik nog bijna plat. Het gaat wel harder dan bij Nathan ja. als het helemaal onverwachts is, is het ook wel leuk om te vertellen! Weet dat bij Nathan vooral mijn vader een beetje emotioneel werd, echt lief. Nu denk ik dat ze het wel verwachten, mede door de mk natuurlijk.
hihi hoor mijn man net mopperen tegen wat jeugd in de straat. Liepen te vloeken en te schreeuwen. Manlief kan dat altijd heel goed
@ Juffie, ze moeten ook niet vloeken! Leuk dat jullie het gaan vertellen/verteld hebben @ all, blehhhhhhhhhh ben moe! Echt kapot! Zou vanavond gaan sporten maar heb afgezegd. Gister tot 23.00 uur bij m'n moeder gepoetst, vanmorgen 6 uur op en morgen ook weer vroeg op en een hele dag werken dus ik had bedacht op tijd naar bed te gaan ipv te gaan sporten. Heb gister wel genoeg gesport heb 3 uur gepoetst in een benauwd huis