September 2008 mama's Deel 6

Discussie in 'De mama's' gestart door Kaatje85, 28 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    @missy meis ik las net op je hyves. veel sterkte. moest gelijk aan je smoeder denken van gisteren grrrrr. dikke kus.

    @allemaal zwaai heb het op het moment erg druk met de kids en buiten zijn lekker zwemmen fietsen en genieten af en toe een taartje maken. ik denk wel aan jullie maar heb nu ff wat rust door niet steeds te "moeten" meelezen van mezelf. het leek af en toe wel een obsessie ik moet ff lezen etc.
     
  2. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    aaah tweety daar ben je!!! heb je ook gemist! maar had al gelezen toen dat je het druk had met the boys en taarten. knuffs!!
     
  3. Pupke

    Pupke Fanatiek lid

    6 nov 2007
    3.043
    3
    38
    Maastricht
    Goedemorgen!

    @Tweety: leuk dat je er weer bent! Ik heb je gemist hoor. Hoe gaat het met de taartjes?

    Wij zijn op weg naar het ziekenhuis, Q krijgt buisjes. Tot later!
     
  4. elise1

    elise1 Bekend lid

    28 dec 2007
    974
    1
    18
    Vrouw
    massage therapeut
    amstelveen
    goede morgen dames,

    wij gaan zo lekker vrijzwemmen. De les is afgelopen. Dus fijne dag vandaag en ik kom wel nog even spieken.
     
  5. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Goedemorgen! Lekker geslapen alleen Aimar was er weer voor 7:00.....ik verlang weer naar slapen tot 7:30....Het scheelt maar een half uurtje maar toch...

    @ Missy: jullie hadden een vakantiepark geboekt toch? Had je een annuleringsverzekering afgesloten? Zoja, even actie ondernemen, misschien krijg je je geld zo terug en kunnen jullie later in het jaar nog lekker weg.

    @ Tweety: lekker aan het genieten van de jongens dus! Groot gelijk hoor!

    @ Pupke: succes met Quinten in het ziekenhuis vandaag!

    Wij gaan zo even boodschappen doen en vanmiddag komt mijn moeder lunchen en gaan we ook nog even naar de ikea.

    Balen trouwens, ik ben een puzzel van de bieb kwijt. Heel stom, ik denk dat 'ie ergens hier moet zijn maar we kunnen hem niet vinden...raar toch? Heb 'm nu maar verlengd, dan kunnen we nog even zoeken.....We waren ook al de oplader van de fotocamera kwijt.....grgrgrgrggrgr rommelkonten die we zijn... ;)
     
  6. elise1

    elise1 Bekend lid

    28 dec 2007
    974
    1
    18
    Vrouw
    massage therapeut
    amstelveen
    hier net de kwikfit gebeld. voor zaterdag nog maar eens een afspraak gemaakt kijken wat de reparatie bij hun kost. Gelukkig was dit een van de weinige kwikfits die deze controle kon houden op zaterdag.

    @eva rond 7.00 uur ik zou er een moord voor doen. haha ik snap dat het voor jou anders is als je later gewend bent. Maar die van mij was vanmorgen weer om 5.15 dus kom maar op met 7.00 uur. ;)
    oh balen van die puzzel zeg gelukkig kan je hem verlengen zonder dat je hem mee moet nemen. Hier kan je alleen verlengen met het boek of puzzel. veel plezier bij je moeder en de ikea.

    @pupke succes vandaag.

    @missy van welke planeten komen bazen toch!! Snap wel dat hij baalt maar laat hem lekker z´n mond houden. Bespreek je toch als iemand weer beter en aan het werk is. Maar wel zwaar klote voor jullie.

    @parr ja zo kan het ook. gaan we vandaag herhalen en volhouden.
     
  7. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    succes!
     
  8. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    lekker!!
     
  9. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    ahhh balen, erg irri! hebben we ook soms, om gek van te worden!! je weet dat het wel is maar waar??
     
  10. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Goodmorning!

    Pupke succes vandaag! Ben benieuwd hoe het bij Quinten gaat, Kyano mag morgen ;)

    Eva ha ha ik ben net zo’n rommelkont als jij, ben ook vaak vanalles kwijt!

    Elise ha ha ik zou ook al heel blij zijn met elke dag 7 uur. Meestal is Kyano ook tussen 6 en half 7 wakker. Zwem ze vandaag!

    Verder niks bijzonders, gewoon aan het werk :)
     
  11. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    wat lief dat ik toch gemist wordt door jullie. het gaat goed met ons rene en robin zijn wel erg druk samen zo kunnen ze lief spelen en zo hebben ze een hok vol ruzie en pesten elkaar. robin gaat nu veel kletsen gaat nu ook nou zeggen als ie iets niet mag en zucht heel diep :) verder kan ie goed zeggen wat ie wil drinken, eten, koekie, open, douchen(zwemmen) rene, odie, garfuuld(garfield de kat) enz. hij klimt alleen nog steeds overal op en leert er niet van als je naar beneden kukkeld. met de taartjes gaat het goed lekker rustig aan nu met die warmte is het een gevecht om ze mooi te krijgen.
     
  12. Pupke

    Pupke Fanatiek lid

    6 nov 2007
    3.043
    3
    38
    Maastricht
    Het is goed gegaan. Bij het onder narcose gaan en er uit komen was het even drama, maar hij is alweer helemaal de oude (lees: hij zet de boel op stelten en is super vrolijk). Ik hoop dat we snel weer mogen gaan. Toedels!
     
  13. elise1

    elise1 Bekend lid

    28 dec 2007
    974
    1
    18
    Vrouw
    massage therapeut
    amstelveen
    @wupje zullen we ze samen ff laten afspreken dat 7 uur een goede tijd is. haha. werkse vandaag succes morgen met buisjes.

    @pupke fijn dat alles goed is gegaan. En dat hij alweer de oude is. dan mag je waarschijnlijk zo wel naar huis. mijn neefje mocht toen ook heel snel naar huis.

    ik kwam er net achter dat het zwembad nog niet open is dus nog even wachten met een een welwillend kind niet handig om van te voren te zeggen dat je gaat zwemmen. :D
     
  14. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
  15. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    ik zeg doeidoei, zo koffie drinken met dad en Kate tempen want ik begin te denken dat zij nu zo warm is door koorts dan net uit bed warm zijn :(
     
  16. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Goedemorgen

    Elise, super dat Gio gelijk is gaan slapen zonder jou op de kamer

    Siese, lekker zeg 4 weken weg ! Waar gaan jullie heen ?
    Ik lees het al, wordt dus een soort klusvakantie. veel plezier :)

    Pupke, hoe ging het buisjes zetten ?
    ow het is alweer achter de rug. fijn !

    Missy, hoe gaat het ? en hoe is Alex de nacht doorgekomen ? Hebben jullie een annuleringsverzekering afgesloten met boeken?want dan zou ik daar vandaag wel even achteraan bellen

    Eva, ow jee puzzel kwijt. idd nog maar even goed zoeken (overal in,achter,tussen en onder )
    heb je hem niet een keer meegegeven aan je moeder ?

    Nu ga ik rennen want zou om 10.00 uur een bakkie doen bij een vriendin
     
  17. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    6 mrt 2008
    6.426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Goeiemorgen meide !!

    Missy, Dikke knuffel voor jullie ! Sterkte en beterschap... Laat die oetl*l van een baas maar kletsen ! Tis niet dat A. ervoor gekozen heeft om ziek te worden !

    Pupke, super dat goed is gegaan met de buisjes plaatsen !

    Elise , Zwem ze ;)

    Tweety , zal idd geen pretje zijn nu met de taarten. ( mijn smoe doet het ook )

    Zo nu ga ik even me huisje aan de kant doen en dan zo richting me mam.
     
  18. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    ik mag zo bij hem, dan weet ik hopelijk wat meer. Ga even aan de arts vragen wat verstandig is kwa vakantie en dan bel ik op. Hebben annuleringsverzekering ja.. Wie moet je dan bellen, t park? Want heb geen andere gegevens nog gekregen.
     
  19. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Hmmm...Aimar zat net kersen te eten en treuzelde een beetje. Dus ik zei: Kom op Aimar, eet je kersen eens op, dat kan ik je zo naar bed brengen. Schuift hij het bakje weg en zegt: slapen! Huh??? Dat is echt nog nooit gebeurd. Hij voelde ook wat warm, 37.6....hij ligt dus nu lekker te slapen....

    @ Miracle: leuk t-shirtje hè? Hij is nog wat aan de grote kant, maar als hij 'm een keer aanheeft zal ik er een foto van maken ;)

    @ Kaatje: hoe is het met Levi?

    @ Pisum: over die dure taal. Een kennis van mijn ouders is slager en was door een vriend die psycholoog is, uitgenodigd op zijn bruiloft. Daar liepen allemaal hoogopgeleide mensen (artsen, advocaten, rechters en weet ik wat allemaal) en die deden nogal uit de hoogte. Op een gegeven moment kwam hij met een groepje van die mannen in gesprek en werd hem gevraagd wat hij eigenlijk deed. Als grapje zei hij toen: Ik ben viandoloog. En die mannen: Ja ja interessant...en gingen toen maar snel over op iets anders om maar niet te hoeven vragen wat het was....:D
     
  20. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Missy: ik zou dan eerst contact opnemen met de verzekering. Zij kunnen je precies vertellen wat je moet doen en of het kan.
     

Deel Deze Pagina