zo..weer bij! gisteravond gesport..phoe, dat viel niet mee...hahha..warm!! en moe... hahaha..maargoed het ging allemaal wel verder. Ben nu alleen helemaal op... straks met de kleine even slapen en morgenavond ga ik fitnessen.. conditie een beetje bijhouden niet?.. verder nog testers? ben zo benieuwd of de maand nog rozer kan?.. liefs
Ja??? What's up?? Hihi nee ik weet het al... Heb getest...krijg weer hetzelfde streepje als 2 dagen terug... hij is er alleen iets sneller op komen te staan, maar niet duidelijker geworden... En het blazen heeft niet geholpen.. Wat moet ik nu denken??
Heel voorzichtig gefeliciteerd! Duim voor je dat de baby blijft plakken Balen dat je menstruatie is doorgezet! Maar ik vond je tekst wel erg grappig! Hahahaha! Join the club! Ik duim voor je Heitje! Wat ga je nu doen? Morgen of overmorgen weer testen? Hier dacht ik gisternacht ongesteld te worden... Kreeg ineens krampen die ik altijd voordat ik ongesteld word krijg. Maar er is niets te bekennen! Geen druppeltje bloed. Ik lees wel eens dat mensen pas 9dagen later positief testen. Ik hou de moed erin! Morgen ga ik testen..
Spannend Bloem! Geen bloed geeft moed he Weet niet wanneer ik weer ga testen...denk ik eigenlijk ook nog niet aan....ben nu vooral alleen maar bang dat het niet goed zit en ik toch ongi ga worden, ook omdat mn temp niet wil stijgen... Jij morgen testen, ik duim nu alvast voor je! Hier heb ik ook krampen in mn buik, en enorm zere boobs...
@heitje oeioei spannende tijden.. denk gewoon afwachten op jouw temp? morgen of over morgen is jouw NOD toch?
assisitent bij de HA zei dat het beste was om 2 weken te wachten met testen denk niet da tik 2 weken volhou
Weet nooit precies mn NOD...de ene keer word ik op 13dpo ongi, de andere keer op 14dpo, en soms op 15dpo...
@heitje mijn 11dpo wordt nu ook de wind ingeslagen.. was wel handig dat het vast was maar hier nog steeds geen ongi en maar 0,1 temp dip blegh! En idd 2 weken vond ik ook erg lang haha
Goedemorgen allemaal, kom ff buurten hoor. Heitje zo te zien gaat het bij jou errug spannend worden hoor, ga voor je duimen meid hoor, het is je zo gegund, iedereen hier trouwens hoor.
Als je dat normaal altijd heb, kan het zijn dat het komt doordat je eerst wel licht posi testte en je lichaam nog geen signaaltje heeft gehad dat het ongi moet worden... Ja je temp is idd ook nog best hoog... heb je nog een iniminie beetje hoop of is de hoop helemaal weg nu?
Hey Rimartje! Gezellie dat je ff komt kijken... ja bij mij is het weer spannend....voor het eerst 2x een vaag lijntje op de test.. (toen in september was dat maar 1x en ging het vrij snel daarna mis met hevige ongi) Mn temp is alleen wel behoorlijk laag....dus weet niet zo goed wat ik ervan moet denken.. Hoe is het met jou?