Het ziet er misschien niet zo lekker uit, maar verkleurd gehakt is niet bedorven ofzo (mits de datum dan nog goed is), bij de lidl gebruiken ze dan waarschijnlijk veel meer conserveringsmiddelen, want in princiepe is gehakt niet rood maar bruin.
Vroeger ging ik altijd naar de Aldi en AH. Maar wat me opviel was dat ik dan vaak duurder uit was dan als ik alleen naar de AH ging. Dus alleen de AH was voor mij voordeliger. Maar ik heb vanmiddag even mijn handen vrij ( kindje even naar de oppas) dus ik ga eens even weer langs de Aldi. Kijken of ik daar weer eens kan slagen en wat het nu goedkoper of duurder is. Wat is zo verschrikkelijk fijn vind aan de AH is dat ik zelf kan scannen en dus binnen 30 seconden af heb gerekend.
I know, alleen ik zie liever wat roder gehakt dan dat vieze verkleurde .. maar het feit blijft dat het vlees van de Lidl het beste uit de test komen
Ik had het laatst met hagelslag bij de aldi, was iets van 30 cent duurder geworden, vond het echt belachelijk! Je moet gewoon goed kijken waar je wat haalt qua prijs, het ene is bij de ene winkel goedkoper als bij de andere. Bijvoorbeeld een pakje tomatenpuree is bij de aldi bijna 2 keer zo duur als bij de dekamarkt.. Als het nou lekkerder zou zijn zou ik het er wel voor betalen maar dat is het niet dus dan koop ik de goedkope versie wel
Nou die puree van de Aldi is erg geconcentreerd en die zijn vaak duurder dan de minder geconcentreerde versie. Dus dat is eigenlijk niet te vergelijken.
Viel mij ook op,komt misschien door belasting of zo,dat het zo duur is? Plus zit hier om de hoek maar kom er zelden,veels te duur. Ik fiets speciaal naar de stad voor Dirk vd Broek,Aldi of Lidl.
tuurlijk zijn er dingen die ze in duitsland niet hebben.of duurder. maar over het algemeen vind ik het geod koper. koffie niet maar dat drinken wij ook niet dus geen probleem. verder vind ik de vers producten kwalitatief beter.maar wel minder keus. tanken aan de snelweg hebben wij nog nooit gedaan puur omdat daar de kwalitie van de brandstoffen niet zo goed is als aan kleinere stations. ik tank alleen nog maar bij de a merk stations.mede door het werk van mijn vriend weet ik hoeveel rotzooi bij de andere "merk brandstoffen"word gedaan aan toevoegingen.
ik merk wel verschillen. zo dacht ik altijd dat de AH vrij duur was (van de 'gewone' winkels) maar de super de boer is et veel spullen echt duurder, dus gaan we naar de AH. en we gaan naar de Lidl ook een stuk goedkoper natuurlijk. maar ik hoor vaak dat in Duitsland de boodschappen goedkoper zijn
hahaha kijk. maar het is wel zo dat de additieven de kwaliteit verbeteren. bij een tango ofzo is het schrale brandstof.zonder additieven en bomvol ethanol. wat op den duur je motor aan vreet.
Wij gebruiken alleen biologisch vlees/melk etc en dat AH heeft daar het meeste assortiment in dus dan ben ik al snel aan de AH toegewezen.
Ligt er maar net aan naar welke winkel je gaat. Hier stroomt t altijd vol met belgen omdat t hier goedkoper is. Maar dat geldt niet voor alles, ik haal sommige dingen in belgie (als ik toevallig daar ben, ga er niet speciaal voor rijden) Grimbergen dubbel is daar stukken goedkoper En voor iedereen die pampers hier duur vindt...mijn zus woont in frankrijk en ik zag laatst dat ze daar 13 euro kosten...En ik heb daar nog nooit een reclame gezien van 3 voor de prijs van 2...
Wij hebben een Shell station naast een Tinq station zitten in de stad. Dus A-kwaliteit voor B-prijzen (anders doen ze zichzelf de das om). Kom er langs als ik naar mijn werk rijd, dus ideaal! Tanken aan de snelweg doe ik nooit, alleen al omdat het minstens 10 cent per liter duurder is.
De bezine hangt hier ook al maanden rond de 1.50 hoor en das gewoon in de stad. Hier op de snelweg staat ie gemiddeld rond de 1.56
haha dt is erg gunstig! hier hebben we dan het "geluk dat er 6 tankstation zitten binnen 2 kilo meter dus de prijzen zijn hier vrij laag. maar iderdaad de snelweg station zijn duurder
Ik zelf ga altijd naar de AH boodschappen doen. Ik heb zelf geen zin om 20 winkels af te gaan op zoek naar t goedkoopste. Ben wel eens naar een Aldi geweest, maar dan vind ik toch niet de producten die ik graag wil hebben, en dan moet ik alsnog naar een andere winkel. Puur gemakzucht dus. Verder koop ik bij de appie zo goed als alleen maar eigen merk, geen A merk. Ik vind zelf de eigen merk cola van de AH 10 x lekkerder dan 'de echte' Ik geloof dat 1 fles van appie 0,71 kost en de coca cola iets van 1,40. Laatst was ik onderweg, kocht ik bij een tankstation een flesje coca cola, en had echt zoiets van jak, haha.