Echt niet? Oh.....dan zal ik een harde dobber hebben. want de papa was met 4,5 pas zindelijk....ikzelf met 10 maanden en ook snachts! Maar ja doordat ze achterloopt...ben er beetje bang voor. maar dat zijn uitzonderingen toch? Dacht dat het wel mocht maar dat ze idd zelf moesten aan kunnen geven als ze volle luier hadden...er werd niet op gelet... (zal overal anders zijn dan weer...ligt eraan hoe vol de school is natuurlijk!)
Hier ook vlekjes! Idd zelfde idee van de warmte...want in haar nek naar haar rug toe...en haar armen...en onder haar kin..naar haar wang toe... dus warme plekken. Heb er niets anders achter gezocht....want waterpokken zijn toch goed te onderschijden of niet?
aah zielig! Nu dat word dus in de gaten houden of het nog eens gaat gebeuren....en goede afscherming van de ramen enz....oh lastig! Gelukkig niets ergs, en ontsmetten...tsjah...idd lekker in badje en dan dat spul erin werkt dat niet ook? sterkte ermee, en betereschap voor de kids!
ynse kan nog zeker tot een week die rode vlekjes hebben (ik zeg vlekjes maar sommige zijn zo groot als een erwt)
oke nu mijn vraagje... Alyssa is vannacht 2 keer wakker geworden door pijn....en dan niet van hoesten ofzo maar in haar beentjes. Ze houdt ze vast en wijst ernaar...en zegt ook issepijn! issepijn.... zo zielig...huilt ook heel hard en kan niet getroost worden....(na verloop wel) maar duurt echt lang! Wat zou dit kunnen zijn? Mijn broer en ik hebben vroeger (met 6 jaar ofzo) altijd heel veel last van groeipijnen gehad....zou dat met 2 jaar ook al kunnen? Zijn er meer kindjes die dit hebben?
hier geen last van, maar als ik lees hoe groot ze nu al is kan het idd groeipijn zijn zou je niet even aan ha of ka vragen want dat lijkt me niet prettig
ze is even groot als mijn neefje van 4.... naja...scheelt misschien 5 cm....heeft ook even grote schoenen aan dus ze kunnen ruilen hahaha... (papa is 1,94 en ik ben 1,74 dus neit van een vreemde....)
jeetje, dan is ze echt groot ja. maar 3 kg afvallen in zo'n korte tijd vind ik wel heel veel. eet ze nu wel weer goed?
ja dat hoorde ik van een paar vriendinnen en mn ouders zeiden het ook. weet niet of ze het wel doen als ze het aangeeft, ben bang van niet want dat hoort niet tot het 'schooljuffen pakket' . misschien heeft ze het van jou en is ze wel heel snel zindelijk. een vriendin van mij zag het ook somber in een paar maanden voor de kleine naar school moest, maar toen ze het eenmaal doorhad was het in 1x goed en nooit meer een 'ongelukje' gehad!
weer brood en fruit...avond eten is moeilijker...maar dat was het al...ze wil ineens niet meer zoveel eten in de avond.
waterpokken worden volgens mij echt blaasjes die uiteindelijk gaan indrogen en jeukt onwijs. het wordt hier al minder dus denk dat het hier in ieder geval geeen waterpokken zijn.
dit lijkt inderdaad wel groeipijn. zelf geen ervaring mee, maar aangezien ze natuurlijk flink groeit klinkt het mij niet zo gek. kun je er op internet misschien info over vinden of even de ha vragen?
hier ook 1,73 en papa ongeveer 1,82. maar nino is vrij klein (heeft ie vast van mijn oma die is ook heel klein) en tijana is juist lang!