okeej hier is die dan, beeje moeilijk om er zelf een foto van te maken maar het is gelukt View attachment 85741 hij ziet er wel een beetje raar uit, maar krijg hem niet beter op de foto.
Ik heb 3 kleine tattoo's. Een streepjescode op mijn linkerpols, met daarin de geboortedatum van mijn man en die van mij. Op mijn kont heb ik een kus staan, zo'n lipstick-kus. En op mijn buik heb ik 3 paarse sterren. Alleen de omlijning zeg maar. Van 5 cm bij 5 cm per stuk. Maar daar heb ik eigenlijk wel een beetje spijt van. Door mijn zwangerschap zien die er niet zo mooi meer uit. Ik heb ook een aantal piercings, maar die laat ik maar niet op foto zien En tunnels 5mm in beide oren. Ik zou nog wel graag een tattoo willen op de bovenkant van mijn rug, met de namen van mijn kinderen, 2 koi's en lotusbloemen. Maar daar wacht ik nu nog maar even mee. Eerst maar even zwangeren en bevallen.
Ik heb een uit het water springende dolfijn in het zwart/grijs op mijn rechterschouder. Ik denk er nog over na om hierboven een ying-yang teken te laten zetten, als het ware waar de dolfijn naartoe springt. Zag ook mooie vlinders voorbij komen, dus wie weet dat ik dat in de toekomst ook nog wil laten doen, 1 vlinder voor mijn mk en 1tje voor ons kindje die nu onderweg is, maar daar wil ik eerst goed lang en rustig over na gaan denken. Zag hier ook hele mooie exemplaren langskomen. Kan niet voor een zichtbare gaan ivm mijn werk dus vandaar de eerste op mijn schouder, die is af en toe in de zomer zichtbaar, nou daar moeten ze maar tegen kunnen.
Vandaar de naam. Verder nog een tatoeage en 2 piercings, en de bloem wordt in een later stadium nog helemaal uitgebreid met de namen van mijn dochters en meer bloemen.
ik wil ook nog een tattoo! maar ik mag niet van mijn man.. maar ooit komt er nog wel eentje als we ooit een kleine zouden mogen krijgen komt er zeker nog wel een!
2de tatoo is naam van mijn vorige hond in het chinees vertaald beide tattoo's zitten op de enkels Ik wil nog een 3de tattoo met naam van mijn zoon maar weet nog geen goeie plek Iemand ideetjes???? eisen: - niet te veel in zicht(bedoel hiermee niet op de boven arm ofzo) - moet op een plek zitten waar ik m zelf wel makkelijk kan zien (niet op de onder rug dus) zat zelf te denken aan binnenkant van mn pols maar das ook wel redelijk duidelijke plaats...
misschien op de bovenkant van je borst.. snap je wat ik bedoel.. vind ik zelf een mooie plek.. of anders op je heup ofzo..
bovenkant van borst vond ik zelf geen goeie plek, ik wil ooit nog een borstverkleining en ben bang dat de tattoo dan lelijk gaat worden
Ja onderkant van je buik ik heb daar ook een naam staan staat hier ook ergens een foto van. Of rond je navel en anders vind ik binnekant van je pols toch ook mooi. en tegenwoordig kan je het ook als ring laten zetten he om je vinger die naam weet niet hoe lang die is? als je hem ff wilt verbergen schruif je er een ring over heen. op de bovenkant van je voet vind ik ook mooi maar dan loopt de naam van boven naar beneden zeg maar beetje schuin ofzo over je voet maar ja is in de zomer zichtbaar.
leuke ideeen. onderkant buik vond ik eerst ook wel leuk maar heb ks gehad dus tja, ben sinds dien beetje anti-ik-hou-van-mn-lichaam geworden. en ik ben ook niet de dunste dus weet niet of het wel mooi is als je geen plat buikje heb
Er is wat moois uit je buik gekomen dus die kijzersnee staat voor iets en ik vind alle tattoo's wel mooi maak niet uit waar of hoe je lichaam eruit ziet het heeft jou eigen betekenis toch. Wees gewoon trots op je lichaam meis weet dat het voor mijn makelijk praten is ben zelf slank maar zou er graag een beetje vet bij willen hebben dun zijn is ook niet alles hahaha Maar denk dat bijna iedereen wel wat heeft met zijn lichaam niks is goed Wat ik ook mooi vind alleen zie je hem, zelf dan niet is in je nek je haar kan je er dan ook voor gooien ivm werk ofzo xxxx
Ik heb een hele grote tattoo op mijn boven rug, verder een neuspiecing en 3 piercings bovenin in mijn oorschelp jammer dat ik mijn tattoo niet kan showen, want dan ben ik niet anoniem meer. Maar goed t'is niet anders.
Zou je misschien die van de streepjescode willen laten zien?? (heb niet het hele topic doorgespit dus misschien heb je ze al geplaatst?)