Middag!! Zo, kind op bed en mama even tijd voor zichzelf. Alhoewel ik wel heel veel was heb en eigenlijk DÉ tas eens moet gaan inpakken... Eerst maar eens kijken hoe het hier is. @Debby, zenuwen... Ene moment wel, andere moment helemaal niet. Zo vreemd dat ik er nog helemaal niet bij kan dat we straks weer een baby hebben. @Lau, wat een geouwehoer weer daar zeg. Balen. @Manndy, veel plezier met je vriendin vanmiddag. @Snieke, spannend joh een andere baan! Wat ga je precies doen als ik vragen mag? Hahaha ik zit hier IEIEIEIE op de bank. De beeb is ineens erg druk en m'n buik leeft een eigen leventje. Blijft ook apart! Zo, nu maar eens kijken wat er ook alweer in zo'n zh tas moet.
Ik kom net bij mijn vriendin vandaan en ze vertelde mij dat ze zwanger is zo leuk!! Ze waren er sinds mei mee bezig, dus is vrij snel gegaan. Ik mag het alleen mijn man nog niet vertellen, want dat wil haar vriend zelf doen. Zij zien elkaar zaterdag, dus is gelukkig niet zo lang Ze is zo als ze zelf denkt 13 maart uitgerekend.
haha gezellig he zo'n eigen willetje in je buik het schiet echt al op zeg! ik ga hopelijk wat meer een project-regel-baan doen, ipv puur technisch inhoudelijk, het is nog een beetje vaag allemaal.
leuk nieuws vind je dat niet lastig, dat je het nog even geheim moet houden? vind ik wel altjid hoor!
@snieke ik d8 ook even dat je tussen neus en lippen door ging vertellen dat je nu in LV zit en zw bent, maar je bedoelde je 1e zw..... misschien toch maar weer naar LV? spannend een nieuwe job @tamtam gefeliciteerd met je vriendin, wel moeilijk je mond houden tegen manlief, maar wel zo leuk voor die vriend. @lau wat een gedoe weer zeg...
@waar verwekt, Collin gewoon lekker hier in leidschendam! @snieke, leuke een andere functie! gefeliciteerd @tamtam, wat leuk dat ze zwanger is! succes met geheim houden! @steph, lekker mama schoppen! Ja wordt wel tijd voor die tas!
@Lau: Ah jammer, vond het leuk bedacht van mezelf . Maar 2 weken dubbel is wel te overzien toch, beter dan een hele maand! Hopelijk zegt je nieuwe go dat 1 september ook goed is, dat zou helemaal fijn zijn. @Snieke: Goed zo Maxime! Wat omschrijf je dat weer heerlijk, helemaal mijn ding haha @HvJ: Hoelang is ze weg geweest? @Snieke: Spannend! Wat voor functie? @Steph: Stop zeker een liga/sultana o.i.d. in je tas. Ik verging van de honger 's nachts na mijn bevalling en het enige wat ze hadden was mierzoete ranzige vla. Bah! @Tam: Wat leuk voor je vriendin! Dat is wel snel gegaan zeg
Vanmiddag was erg gezellig, Zoë heeft leuke cadeautjes gehad! Een Hello Kitty manage en een Hello Kitty tractor. En stiekem vindt mama het net zo leuk als Zoë
Ik heb haar zondag daar achtergelaten en zie d'r morgen weer dus heb haar 4 dagen niet gezien. Naam veranderen, je pbt een moderator met de naam die je wilt en dan verandert hij/zij het voor je (als die nog niet bezet is).
oo zo leuk hello kitty maar goed ik had Maxime vandaag een roze polo aangedaan en toen werd ie al weer zij genoemd hadden ze geen beschuit met muisjes in het ziekenhuis? hier echt een pauper ziekenhuis maar wel beschuit met muisjes. er werden er 3 gemaakt, 1 voor vk, 1 voor man, 1 voor mij, en ze gingen alledrie in mij van die nut bars zijn ook wel goed voor de snelle energie trouwens potverdorie mijn pannenkoek brandt aan!
Denk je toch dat je met al dat overgeven vaak genoeg t bedje heb verschoond voor deze week.. Nee hoor, meneer heeft nu flinke zure druipstront! t loopt overal tussen door.. zouden die kiesjes dan EINDELIJK doorkomen?? Nu alweer 2 keer zijn bed kunnen verschonen door de zure drap! Komt t niet van boven eruit, dan wel van onder haha! Gelukkig heeft hij er zelf geen last van en is in opperbeste stemming, want ja hij mocht alweer 2 keer spelen ipv slapen! BONUS natuurlijk! Ik ben een stuk rustiger nu ik eindelijk de knoop heb door gehakt, en mijn go heb opgezegd (heb de schriftelijk opzegging vanmiddag gelijk bij der in de brievenbus geknald, alhoewel ik me wel schuldig voel dat ze geen inkomen meer heeft, maar zoals mijn vader zei, had ze dr werk maar goed moeten doen, eigenschuld!) En ook fijn dat Coll dan gewoon 2 daagjes naar de andere go gaat, en 1 dag naar mijn tante. Ik ga morgen bellen voor dat 0 uren contract. dan kan ik toch gewoon een beetje werken, gaat collin niet helemaal voor jan *** naar een gastouder, ook al moet ik wel blijven solliciteren, omdat ik nog steeds WW blijf krijgen voor de uren dat ik dus niet werk, en er komt een hoop administratie bij omdat ik dus mijn uren door moet gaan geven aan t uvw.. maar goed.. krijg er ook wat voor terug (meer uurloon , sociale contacten etc) Ow het is trouwens oproep in de kraamzorg, dus gezellig bij mensen die net bevallen zijn, of bij bevallingen helpen. Helemaal super.
Hey! Eindelijk lekker op de bank. Mac een andere naam? Was me nog helemaal niet opgevallen joh. En dan eten mee in de tas had ik nog niet aan gedacht. Bedankt voor de tip! Tamtam, gefeliciteerd met je vriendin! Is dit haar eerste kindje? Mandy, leuk dat Zoë zo verwend is. Enneh... kids hebben is ook leuk om zelf legaal af en toe weer even kind te kunnen zijn.