Wij vonden het ook best wel grappig hoor. Echt een stunt voor Laureen. Wat super van je examen, zeg. Dus nu alleen je stage nog????
hier ook net een gevecht met kind en luier gehad, ze wil het liefst blood op mijn bed springen, mag ook wel, maar op een gegeven moment moet de luier aan het is dan net een hyena hoe ze dan doet, wrestling met mama oh wat knap van laureen zeg, en ja omgooien is leuk safouane mocht laatst niet spelen met water, zag ik hem ineens plassen in een emmer om daar dan maar mee te gaan spelen..... tja is voor hem ook water
Ja, nu nog stage lopen, maar eerst drie weken vakantie!!! Dan drie weken bij TNT werken en dan op stage!
ola, Andy heeft bonte avond gehad dus dat is lachen voor mij . Af en toe erg grappig om op een ander level zitten. Hij is nu erg strijdlustig wat beterft het bijten op het kDV en eigenlijk heeft hij ook wel gelijk. Aangezien broer en schoonzus weinig actie ondernemen en Roos hara groep toch niet echt leuk is, gaan we misschien Roos over laten plaatsen. Ik ben een voorstander van dat het nichtje overgeplaatst moet worden, maar als niemand wat doet gaan wij dus wat doen. Andy belt morgen om een afspraak te maken high tea-en, dat is echt niks voor mij, erg leuk dat Carmen en Tesske daar zo van kunnen genieten, maar ik ben altijd bang geweest dat "men" mij een high tea geeft als vrijgezellenfeest. Met Roos en Suze ga ik liever zwemmen, spelen of naar de kinderboerderij
@ Setteke, gefeliciteerd!!!!!!!!!!!! @ Marlaan, hahaha... Kinderopvang bij een high tea, ik zeg ga het regelen en we gaan @ Petra, groot gelijk dat jullie actie ondernemen!
juud, omdat 3 teveel is? ik zou het wel moeilijk vinden om geen poging te doen na zoveel moeite. is 12,5 al op springen?
Gefeliciteerd! Super hoor! Marleen, wat een actiefoto! Juud, knuff voor jou meid. Hoop echt dat jullie snel een 2e wonder mogen verwachten! ~~~ Zo, ben al weer klaar met de shoot die ik vanavond op het strand had, waren na een uurtje al klaar! Hihi! Nog nooit zo snel een shoot gehad! Nu nog ff mijn zwangerschapsreportage afmaken, op CDtje zetten en de volgende klant blij maken! Xx
marleen zo wat een actie! Petra, wij doen vaak en en. Dus meestal zit er wel een speeltuin of dieren bij. All, gaan julie dan ook nooit uit eten met je ukje? Wij gaan vaak uiteten en kunnen dan ook gerust nog gezellig na tafelen op een terras zonder met een vervelend kind te zitten. we zijn na het eten ruim 1,5 uur gaan fietsen en nog even naar het strandje geweest, tess ligt er nu lekker in en ik wil eigenlijk nog ff de stad in naar het muziekfestival maar ben ook wel moe dus twijfel nog even wat te doen.
Valt me op dat jullie het veel over de BB hebben.. is dat echt zo'n goeie/mooie foon? Ben flauw van de mijne, heb alleen een sim-only abonnement, dus zal hem zelf moeten betalen...
Wij gaan ook wel uit eten met de meiden. Zeker als het om eten gaan zijn ze kuikenmak (en hun vader ook ) maar high-tea-en vind ik gewoon niks aan, dan haal ik nog liever een patatje bij bram ladage
ik heb nu voor het eerst internet op mijn mobiel en had nooit gedacht dat ik er gebruik van zal maken, maar ik vind het heel relaxt. Het is even klooien, maar nu gaat alles vrij snel (ik heb de bb bold)
Heb op mijn LG ook internet, werkt alleen niet zo super.. en op hyves kan ik alleen krabbelen en wwwtjes plaatsen, maar mijn inbox niet zien, geen reacties bij foto's zien, kan dat bij zo'n BB dan wel?
Roos en mama springen YouTube - petraandy mijn heerlijkheden YouTube - petraandy lachende kindertjes YouTube - petraandy