Mei mama's 2010 deel 2

Discussion in 'De mama's' started by Pipelina, Jul 14, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    iemand een idee voor weekje vakantie 8 personen met baby en 2-jarige. dus lekker zwemmen voorkleintjes enz?
     
  2. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    natas: een keertje zal ze niet teveel aan wennen hoor. snap dat je zoveel mogelijk rrr wilt aanhouden, maar het moet niet te strak worden voor jullie zelf toch? moet leuk blijven. maar dat zeg iknu bij een tweede. daan ook echt rrr nodig en vienne ook wel, maar ben nu iets makkelijker
     
  3. natascha1

    natascha1 VIP lid

    Sep 1, 2009
    8,421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen

    Ik dacht nu ook wat soepeler te zijn gister maar heeft dus helemaal verkeerd uitgepakt hoop dat ze er snel van af is:p
     
  4. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    wat gebeurt er dan zoal op die verjaardag? het moet toch niet zo zijn dat je nooit meer het huis uit kan....?
     
  5. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    Aug 19, 2007
    1,357
    0
    0
    Goedemorgen..

    Lekker nachtje gehad en voel me steeds iets beter worden, dus ben blij!!!!

    @LvdB Wanneer wil je gaan?? wij hebben laatst pas geboekt, maar zitten aan bouwvak vast ivm werk Joost.. schrok nogal aardig van de prijzen :$:$:$ Wij gaan meestal in voorjaar en huren dan een huisje (in Frankrijk meestal) en dan valt het nog wel mee.. Maar omdat ik nu in mei uitgerekend was, konden we niet in voorjaar.

    Wij gaan op aanraden van vrienden en familie naar de camping bij de Beekse Bergen.. Schijnt erg kindvriendelijk te zijn en in de buurt heb je: Beekse Bergen, Speelland voor jonge kids, een mooi zwembad.
     
  6. YenD

    YenD VIP lid

    Aug 31, 2009
    6,343
    2
    0
    gelukkige huisvrouw
    ergens tussen hier en daar
    HIEP HIEP hoeraaaaa!!!!
    Dean is 3 maanden oud vandaag!!!


    (en ik ben 2 jr getrouwd hahahaha)
     
  7. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    Aug 19, 2007
    1,357
    0
    0
    @Babebabe.. mooie foto's hoor!!! moet eerlijk bekennen dat ik nu van Niek minder foto's maak dan van Mick toendertijd :):(

    Als hij straks wakker wordt, ga ik meteen foto's maken ;)
     
  8. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    Aug 19, 2007
    1,357
    0
    0
    Joehoeeee, gefeliciteerd Dean :D
     
  9. YenD

    YenD VIP lid

    Aug 31, 2009
    6,343
    2
    0
    gelukkige huisvrouw
    ergens tussen hier en daar
    Beeksebergen is super!!!!!
    Is m'n moeder met darren heen geweest vorig jaar.
    Top vakantie hadden ze!
     
  10. natascha1

    natascha1 VIP lid

    Sep 1, 2009
    8,421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Babe er zijn heel veel mensen die bij haar hebben gekeken en aan haar hebben gezete.
    Ze weten dat ik het niet wil dus elke keer als ik even weg was hing er weer iemand boven charlotte was erg vervelend
     
  11. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    het is toch even zoeken tussen een balans van wel de deur uitkunnen gaan en niet teveel af te wijken van de rrr. dat isbij ieder kindje anders. is misschien even zoeken nu nog, maar je merkt het wel. komt goed!
     
  12. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    Jul 14, 2009
    13,173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    haha, dat hoor je wel vaker inderdaad, arm jochie ;) gauw foto's maken!!! :D ik fotografeer me echt helemaal te pletter hihi
     
  13. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    kim: in september. maar vind dan ook nog wel duur. maar ja kunnen trouwens bedrag door 3 delen. ouders gaan mee.
    en ik maak ook minder foto's :( erg he. ik had van daan van elke week wel tientallen foto's.... ga ook weer gauw schieten :)
     
  14. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    yes je banner staat nog niet op 3 maanden???!
     
  15. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    Aug 19, 2007
    1,357
    0
    0
    Da's wel lekker dat je het door 3-en kan delen.. en ook lekker dat de ouders mee zijn, kun je misschien ook ff de kids een dagje bij de opa's en oma's laten en lekker wat met z'n 2-tjes doen..
    M'n ouders komen het laatste weekend ook en dan gaan Joost en ik zaterdags lekker shoppen in Tilburg, daarna heerlijk eten en borreltje doen.. heb er nu al zin in (maar nog meer in de hele vakantie met de kids hoor) :D:p:D:p
     
  16. YenD

    YenD VIP lid

    Aug 31, 2009
    6,343
    2
    0
    gelukkige huisvrouw
    ergens tussen hier en daar
    Lvdb hij is om 12:18 geboren...
     
  17. Kimm29

    Kimm29 Fanatiek lid

    Aug 19, 2007
    1,357
    0
    0
    o ja, m'n mobieltje begeeft het langzaam aan.. batterij is steeds eerder leeg.. het mooie is dat m'n contract al afgelopen is, en dat ik dus een nieuwe mag uitzoeken.. heb alleen nog geen flauw idee welke ik zal kiezen:

    i-phone / blackberry / of gewoon een simpele waarmee ik kan bellen-smsen-foto's maken..

    ff vraagje voor de i-phoners?? kost internet op je mobiel veel??
    (ben echt een blondje wat betreft dit soort zaken hihi)
     
  18. Lvdb

    Lvdb Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    2,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb ook zin om met de kids weg te gaan. we doen ouders een groot plezier. en we kunnen ook wat samen doen. iedereen blij :)

    internet: geen idee. zit er thuis al teveel achter, dus voor mij gewoon bellen en smsen. heb wel eens vaker een gekocht met alles erop en eraan (voor die tijd dan ;)) en dan deed ik er toch niets mee.
     
  19. natascha1

    natascha1 VIP lid

    Sep 1, 2009
    8,421
    0
    0
    gehandicaptenzorg
    emmen
    Yes gaat snel he:O
    oohh ben egt kapot zeg bah
     
  20. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    Goedemorgen..

    Wat een heerlijke nacht.
    Vera kreeg om 21uur laatste voeding, sliep tegen 21.15uur, tot vanmorgen 8uur!!
    WOW!!

    @ huis.. Gaan nu kijken of we financieel het kunnen redden.
    k.k. is 200,00 goedkoper dan v.o.n ;) dus tjah..
    Nu is het spannend.
    We hopen dat we de makelaar vanmiddag kunnen bellen dat we een akkoord kunnen geven..
    *balen dat edwin pas met 3 weken een contract heeft :( , misschie kunnen ze wat regelen qua hypothjeek (dan is het helemaal geen probleem nl) *
     

Share This Page