December 2007 mama's deel 3!!!

Discussion in 'De mama's' started by sanneke, Jun 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Britteke

    Britteke Fanatiek lid

    Dec 16, 2006
    3,613
    0
    0
    Effe snel reageren op Olga,
    nog steeds aan de shakes, soepen en mag nu ook repen ;).
    Hoop het nog effe vol te houden!
     
  2. Nelly

    Nelly Fanatiek lid

    May 5, 2006
    2,955
    1
    0
    Noord-Brabant
    Hehe, eindelijk is zwangerschapspagina weer in de lucht...

    Ik wilde jullie daarstraks laten weten dat Annabel vandaag voor het eerst en meteen al vier keer op de wc geplast heeft! Ik ben zoooooooo trots!
    Eindelijk wat vooruitgang. Nu maar hopen dat ze haar poepje ook ergens anders durft te laten dan in haar pamper...
    Ik las al van best wat kindjes hier die al goed op het potje gaan of (bijna) zindelijk zijn. Ongewild ga je dan toch vergelijken he.

    Nou, wasmachine, ben je onderhand klaar?!

    @olga: wat een mooie gegevens van het cb. Evi doet het echt goed!
    Had het cb wat gezegd van een afplatting, dat je zo'n zijligkussen hebt gehaald?
    En inderdaad, hier twee gespierde spijkers. Al heb ik wel het idee dat Evelien toch wat steviger aan het worden is. We zullen het volgende week weten op het cb.
    Aaaah, en pasfoto's van Evi. Wij "moeten" nog steeds voor Evelien.

    @Miep en Miep: leuk dat Mika en Nick het zo goed met elkaar kunnen vinden!
    Blauwvingerdag? Nog nooit van gehoord...
    Yesss... Mika naar de peuterspeelzaal! Leuk!

    @DaphneenEstelle: yessss! Een goede echo! Superfijn!
    En gaan jullie nu jullie geheimpje wereldkundig maken of wachten jullie toch nog even tot de volgende termijnecho?

    @Britteke: mij niet gezien, shakes... Echt superknap van je dat je het zo goed volhoudt! You go girl!

    Annabel was op 1 maart 94cm en woog 15 kilo. Ze zal nu niet ver van 1 meter zitten, want ze heeft echt maatje 104 nodig. Qua gewicht, een kilootje erbij? Ik zal haar volgende week eens op de (digitale) weegschaal bij mijn ouders zetten.

    Aaaah, mijn wasmachine is stil. Nog eventjes ophangen (kleine roze dreumes/peuterwas) en dan naar bed.

    Weltrusten!
     
  3. Nelly

    Nelly Fanatiek lid

    May 5, 2006
    2,955
    1
    0
    Noord-Brabant
    Ooooooja!
    Weer wat vergeten te vertellen... Zwangerschapsdementie he, haha...

    Vorige week heb ik bloed laten prikken voor mijn schildklierwaarden en maandag belde de internist. Perfecte waarden! Allemaal goed.
    Joepie!

    En nu echt: Weltrusten!
     
  4. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Dee, wat fijn dat alles goed was bij de echo!

    Nelly, super van de goede uitslag!

    Olga, jammer dat evi ook een voorkeurshouding heeft, hopelijk zijn jullie er snel bij ;)

    All, zwaaaaai!
     
  5. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
    Dee,...wat super meid!! Wat lief dat je nog een keertje mocht voor de foto!!:)
    Vervelend van t extra moeten prikken met bloedprikken..bij mij gebeurt dat ook regelmatig..
    of dat er een half buisje uit komt en dan ineens stopt..ook zo prettig..;)

    Olga..leuk pasfoto's laten maken!!
    En toch ook afplatting bij Evi.. gelukkig kan ze wel allebei de kanten op draaien! en idd als je t nu al in de gaten houdt..scheelt ook hè!
    Ik had de fysio er ook al bij toen Jari 2 weken oud was..;)
    Hopelijk gaat t zo vanzelf goed komen bij Evi!!

    Nelly..wat goed..Annabel op de wc geplast!! Mika doet nog niks op t potje of wc hoor..Hij snapt dat nog echt niet..
    en ik vind het helemaal niks om m de hele dag in z'n blootje te laten lopen..;)
    Dus t komt vanzelf wel..vast wel voordat ie 18 is..toch..:D
    Wat fijn dat je schildklierwaarden allemaal goed waren!!

    **

    Zo wat is t weer een beetje beter weer hè.. nu kan alles een beetje afkoelen..
    En Jari kan weer z'n helmpje op...als t zo warm is kan dat niet hè..
     
  6. niet bijgelezen hoor...
    te warm ;)
    maar ik wilde jullie wel even laten weten dat Nina vanuit het niets van de een op de andere dag zindelijk is
    Ze gaat dag en nacht netjes op de wc plassen
    ik ben gewoon echt stomverbaasd, 2 weken geleden plaste en poepte ze nog overal waar het niet moest, en nu gaat ze echt voorbeeldig naar de wc....*BLIJ*
     
  7. sanneke

    sanneke VIP lid

    Feb 3, 2006
    5,476
    0
    0
    hoihoi
    ben helemaal bij maar heb het zoooooo druk :) dat ik ff niet reageer.

    ben heeeeel moe, maar ja dat hoort erbij he. Trekt vast wel bij. Lotte komt vaak om 3 uur en om 6 uur en daarna is niels al vlot wakker. Wat een luxe toen er nog maar 1 kind was :) :)

    Verder alles goed hoor! Lotte was vorige week dinsdag 3300 gram en afgelopen dinsdag 3460 dus ze groeit prima.
    (of had ik dat al verteld)

    zwaai, wij krijgen zo visite doeidoei
     
  8. olga

    olga VIP lid

    May 26, 2006
    10,528
    0
    0
    woerden
    Sanneke, vermoeiend die eerste weken he. Ritme zoeken, nachtvoedingen, visites enz... Lotte goed gegroeid op de mamamelk!

    Ninien, wat super goed van Nina zeg! Gek meisje hoor....vanuit het niets helemaal zindelijk!
     
  9. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Wat knap van Nina!

    Hier soms een plasje of poepje op wc/pot. Maar eigenlijk wil ze er niet aan, best hoor. Loopt wel veel bloot, gaat meestal goed :D
     
  10. olga

    olga VIP lid

    May 26, 2006
    10,528
    0
    0
    woerden
    Britteke, jeetje al zo lang op shakes en soepjes leven...echt bewondering voor je en heel knap dat je het zo goed volhoudt. Het resultaat mag er zijn!

    Nelly, dus Annabel was 4 maanden geleden 94 c,m en 15 kilo? Dan is ze toch niet zo super mager? Senna was van de week 93 cm en 13 kilo. Maar hij is altijd al een lekker mager mannetje geweest.
    Annabel heeft opeens ook het plassen op het potje ontdekt dus, wat goed!
    En je schildklierwaardes helemaal goed. Dus je bent nu goed ingesteld met medicatie of heb je dat ook niet meer nodig dan?

    Salapio, alles goed met jullie?

    Miep, bij Jari was de afplatting inderdaad wel heel snel al erg heftig he...En hij bleef maar hardnekkig volhouden met een voorkeuskant toch? Doet hij dat nu ook nog met het helmpje?

    Dee, mooie kindje hoor! Lief dat je nog een keer mocht gluren!
     
  11. toen iedereen bijna zwanger was en zo uitkeken naar een tweede
    heb ik vaak gedacht, wacht maar tot de tweede er is, dan is het gedaan met de rust..
    Het is echt niet alleen rozegeur en maneschijn

    Maar ik wilde jullie ideaal beeld niet verstoren :D

    en ik zeg dit zeker niet om iemand te beledigen, maar het viel me gewoon op
     
  12. dat is het zeker :D
     
  13. olga

    olga VIP lid

    May 26, 2006
    10,528
    0
    0
    woerden
    Senna doet regelmatig iets op wc of potje. Som sverteld hij het ook zelf. (vooral als hij geen luier om heeft)
    Ala hij per ongeluk in zijn onderbroek plast, moet hij erg huilen, Hij vindt het vies en kan er niet tegen dat het gebeurt is.
    Hij kan er zowiezo niet tegen als hij nattigheid op zijn kleren heeft. Het liefst wil hij dan gelijk iets anders aan.
     
  14. olga

    olga VIP lid

    May 26, 2006
    10,528
    0
    0
    woerden
    Ben daarnet voor het eerst weer wezen hardlopen. Heb het voor Senna veel gedaan in de lente en zomer. Na Senna amper meer.
    Eerst een kilometer gerend, toen een halve km gelopen en daarna weer een halve gerend. Die eerste km ging puur op uithoudingsvermogen hoor! Best heftig weer voor mijn lichaam. Voel het gelijk in mijn knieen.
     
  15. Nelly

    Nelly Fanatiek lid

    May 5, 2006
    2,955
    1
    0
    Noord-Brabant
    @DaphneenEstelle: waaaauw, wat een mooie echo. Je kan echt al armpjes en beentjes zien.
    Wel balen van het bloedprikken...
    Ik vraag me trouwens af of de wc-bezoekjes van Annabel eenmalig zijn. We zien wel hoe het loopt. Ik durf nog niet te hard te hopen. Hihi, vandaag was ze op het dagverblijf ontsnapt, omdat ze wilde plassen. *trots*

    @Miep en Miep: fijn dat Jari zijn helmpje weer op kan. Da's inderdaad maar niks met die hitte.
    Hoe lang moet hij het helmpje?

    @ninien: waaaaaauw! Wat knap van Nina! In een keer zindelijk. Super!
    Hmmm... Beetje jammer van je wat negatief getinte reactie m.b.t. een tweede kindje...

    @olga: ik heb het idee dat de lengte van toen niet klopt. Dat was de eerste keer dat Annabel tegen de muur moest staan om te meten, wat ze helemaal niks vond.
    Plassen op het potje deed Annabel al een hele tijd, in ieder geval 's ochtends en 's avonds, maar nu wil ze zelf naar de wc, ook overdag.
    Wat betreft mijn schildklier. Ik zal waarschijnlijk mijn leven lang medicatie moeten gebruiken. De dosering is nu goed, maar na de bevalling zal die wel weer anders zijn.
    Aaaaaach, Senna houdt niet van natte kleertjes... Da's wel handig met zindelijkheidstraining, maar ik hoop dat het niet te stressvol voor hem is. Vindt hij buitenspelen met water ook niet leuk?
    Wauw! Weer aan het sporten geslagen! You go girl!
    Ik heb mijn "sport" er voor vandaag weer opzitten. Op een behoorlijk stevige fiets met twee kinderzitjes en een melkkrat met enorme tegenwind (heen en terug) en een zwangere buik naar mijn werk (ong. 5 km)... Bah, ik heb echt geen conditie.

    @sanneke: 't Is nog even ritme zoeken met twee kinderen. Lekker cliche, maar dat komt helemaal goed!
    Lotte groeit goed! Is Niels ook al goed gewend aan zijn zusje?

    Hier gaan de dames echt met sprongen vooruit.
    Annabel kan inmiddels ook zelf haar broek/rok en onderbroekje aandoen. En ze klimt nu zelf op en van de commode (met hulp van een curver krukje, waar ik nog een alternatief voor zoek).
    Evelien ging vandaag midden in de kamer los staan vanuit zit en probeerde te stappen, maar ze kwam met haar voetjes niet los van de grond. Stond ze komisch te hupsen en te klappen.
    Vanavond hebben we haar de trap op laten klimmen. Jeetje, die was binnen no-time boven! Ze gebruikte haar knietjes niet eens. En op sommige treden zette ze niet eens een voetje bij.

    En zooooo lief! Ik was Evelien aan het aanmoedigen om te gaan staan en dan te stappen. Komt Annabel achter haar staan en pakt haar handjes om samen te stappen. So cute! En ondanks dat ze over elkaar heenvielen, hadden ze de grootste lol.
    Je moet ze eens zien als ze allebei op de bank staan te springen (wat ze niet mogen). Wat een geschater!
    Echt genieten hoor.

    Nou, ik ga ff dom voor de tv hangen...

    Groetjes,
    Nelly
     
  16. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ninien, bedankt dat je ons in de waan hebt gelaten :D (al vind ik het stiekem wel meevallen met de drukte hoor ... maar T is ook een makkelijkerd)

    Nelly, wat een knappe meiden! En lief van de grote zus. Hier ook een helper: probeerde T te verleiden om zich op zn buik te draaien en M gaf het balletje aan dr broertje.

    Olga, lekker weer gelopen. Ik denk wel weer eens aan mijn fanatieke sporttijd (al weer ruim 10 jaar geleden :D), maar soms wel weer zin in dat fitte gevoel hoor. Al zou ik nu niet meer weten waar ik de tijd vandaan zou moeten halen: sportte toen 4x per week ruim 2u. Ik zou nu al trots zijn op 1 km rennen :D

    T wilde eerst niet slapen vanavond. Dus ik er even naar toe. En hij was zo aan het geinen. Heerlijk! Meteen enorm lachen toen hij me zag. De hele tijd grapjes maken (stoppen met drinken en lachen). Ik ben er helemaal in meegegaan en we hebben samen zitten giegelen. Wat een heerlijkheid. Ben helemaal verliefd :D

    En zn grote zus is heerlijk eigenwijs en enorm knuffelkonterig. Vandaag mocht ze iets niet en ze zei: 'Jij bent een spin' *ahum*.

    En eerder: 'mama ben heel erg geschrokken'. Ik: 'waarvan dan?'. M: 'Een hele grote spin ..... (juiste pauze) ... op sokken!'. Ik: 'Ooh die riep zeker boe tegen jou'. M: ja hahaha (lag in een deuk).

    Is van een gedichtje uit een biebboek dat ongeveer zo gaat:

    Ik ben vandaag heel erg geschrokken
    van een grote spin op sokken
    hij kwam langzaam dichterbij
    en riep toen heel hard BOE naar mij

    Vanavond vroeg ik aan haar of ze haar (nog niet leeggegeten bordje) even naar de keuken wilde brengen. Dus ze ging op weg. Zet het bordje op de grond en neemt nog een boon. Pakt het bord weer op. Draait zich om. En gaat voor de schuifpui met gezicht richting tuin lekker zitten picknicken. Alle bonen op.
    (vast pedagogisch onverantwoord :D)
     
  17. olga

    olga VIP lid

    May 26, 2006
    10,528
    0
    0
    woerden
    Salapio, wat een heerlijke verhalen over je kindjes!

    Hier is Senna ook heel erg met fantasie bezig. Hij tovert mij regelmatig om in een dier. Hij vraagt steeds om de nep autosleutels, waarmee hij naar zijn politie loopauto gaat. Vervolgens komt hij dan terug en zegt 'mama deze is niet goed die is van de opel' Dus ik vraag of hij de sleutels van de politie auto wil hebben. Zegt hij 'neehee ik moet de corolla sleutels hebben'.

    Ik was trouwens ook best trots op mijn km hardlopen!

    Nelly, wat een leuke zussenliefde! Lijtk me zo vertederend om je kindjes met elkaar te zien spelen!
     
  18. Miep en Miep

    Miep en Miep VIP lid

    May 27, 2007
    8,944
    0
    0
    Goedemorgen..

    Dee..yep gebeurt bij mij eigenlijk altijd met bloedprikken..maar ik ben ook zeer lastig te prikken..;)

    Ninien..wat goed van Nina!!
    en ik vind het nog steeds rozegeur en maneschijn hoor met 2 kids..:D

    Sanneke..Lotte goed gegroeid! en tja is wel even wennen hè met 2 kids..maar dat gaat best snel hoor!!;)

    Olga..Jari begon met een scheve afplatting..toen moest ie in t zijligkussen, maar omdat ie toch graag de andere kant op wou..
    belandde hij op zijn achterkant..
    Dus met 3 weken was t ineens een algehele afplatting..
    Toen moest ik het zijligkussen elk slaapje van zij wisselen....maar Jari drukte zichzelf net zover naar boven dat ie gewoon lekker kon liggen zoals ie zelf wou..
    Dus op het achterhoofd..en dat doet ie nu nog steeds..hij ligt nooit naar een zijkant toe..
    Wat goed dat je bent wezen hardlopen!! dat kan ik nou echt niet hè..

    Nelly..Jari moet zoals het nu lijkt tot zijn 1e verjaardag het helmpje..
    dan gaan meestal de schedelnaden dicht en kan een helmpje niks meer doen..;)
    Wat lief dat Annabel Evelien ging helpen!!!:)

    Salapio ook aan t genieten van beide kids..heerlijk hè..:)


    ***

    Vandaag krijgt Jan vakantie...maar we gaan niet weg of zo..
    Hij is nog druk genoeg met t gereedschap keuren bij mijn paps..
    en ook nog bij zijn broertje waarschijnlijk aan de gang..
    Dus wij blijven Rundum Hause..:D
    wat ik prima vind...t lijkt me helemaal niks om die auto te moeten volproppen met veel te weinig spullen..
    Terwijl je thuis alles hebt..:p
     
  19. @ Miep ik denk dat mijn ietwat negatieve reactie mbt tweede kindje voort komt uit het ietwat drukke/moeilijke tweede meisje..;) :D
    maar ik geniet zeker van mijn 2 kanjers !!

    @nelly, het was echt niet bedoeling om er iemand mee te kwetsen
    het was me gewoon opgevallen...
     
  20. amber1978

    amber1978 VIP lid

    May 7, 2007
    5,956
    0
    0
    docente Biologie
    Somewhere
    Goedemorgen allemaal !!!

    Er is weer een hoop gekletst zie ik. Even wat reacties uit mijn hoofd.

    @dee
    Mooie echo meid. Wat goed dat je een kloppend hartje hebt gezien. Over 2 weekjes nog een echo. Lekker nog even naar je kindje gluren.

    @Nelly
    Was de 20 weken echo goed ? Helaas het geslacht nog niet kunnen zien.

    @Miep
    Wat leuk dat je er ook weer bent ! En Jari een helmpje tot zijn eerste jaar? Ach als het maar helpt toch. Die kinders hebben er toch geen last van. En Mika lekker naar de PSZ. Goed joh.


    @Sanneke
    Druk meid ? Het komt goed je moet even in een nieuw ritme komen.
    Wat is Lotte al lekker aan het groeien ! Gaat het met jou ook goed ?

    @salapio
    Wat een lieve kindjes heb je ! Ik vind Mirre erg wijs en schattig zoals je dat vertelt.


    @Olga
    Wat een prachtige foto's weer. Je hebt zulke mooie kindjes.
    Hoe bevalt het werken ?
    Enne knap hoor gaan hardlopen.

    @ninien

    Knap van je kleine meid. Al helemaal zindelijk.
     

Share This Page