September 2008 mama's Deel 6

Discussion in 'De mama's' started by Kaatje85, May 28, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hey jiij kan het wel! :(
     
  2. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hahahahaha Levi is grappig!!
    Julian doet dat ook, gaat ons dan pijn doen (zachtjes knijpen/slaan of idd met speelgoed tegen je aan rijden) en zegt dan met een bloedserieus gezicht: "Niet leuk!"
    Zucht. Dat klopt. Doe het dan ook niet :D
     
  3. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    Mar 6, 2008
    6,426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Goeiemorgen meiden !!

    Heb niet terug gelezen maar wil toch wel ?Missy even een dikke knuffel geven !!!
     
  4. Jannes

    Jannes VIP lid

    Oct 6, 2006
    7,714
    1
    36
    Hahaha... hier nog een. Die doet iets wat ze niet mag, kijkt me aan en zegt "mag niet he mama".... Ja waarom doe je het dan?

    En haar nieuwste opmerking: "ik ben bezig". Op alles wat ik haar vraag (meegaan, aankleden, eten, etc), zegt ze "nee mama, ik ben bezig"....hahaha
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Jullie krijgen de groetjes van SanneMart Werkt nu weer 75% en een paar drukke weekenden gehad dus geen tijd voor het forum. Ze haakt binnenkort weer in.

    Heerlijke leeftijd he J
    Jannes, wat schattig. Levi roept bij alles “wil ik niet” heel irritant.
     
  6. Jannes

    Jannes VIP lid

    Oct 6, 2006
    7,714
    1
    36
    @Kaatje: o die gebruikt Sara ook wel hoor, en "hoeft niet". Maar "ik ben bezig" is momenteel haar favoriet. En dan gaat ze ook heel enthousiast door met waarmee ze bezig was.

    Vanochtend op KDV kwam de ik de moeder van Sara haar vriendinnetje tegen, ruim 41 weken zwanger. Pfff met dit weer. Ze had ook heel veel medelijden met zichzelf. Kan ik volledig begrijpen! Haar dochtertje is 3 dagen voor Sara geboren na een KS dus zij moet net als mij wachten totdat het begint, mag niets opgewekt worden. Heel frustrerend. En als het er volgende week niet is, moet ze weer een KS.
     
  7. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Hoop dan voor haar dat het dit weekend vanzelf op gang komt.
     
  8. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    Leuk zeg al die écht kletsende kindjes...Aimar houdt het voorlopig bij NEE!!! of als hij iets juist wel wil: Jaja! Hij zegt nooit gewoon Ja...;)

    Vanmorgen op de fiets naar de kwantum geweest. Best een eindje fietsen en toch moest Aimar weer gillen toen hij uit het stoeltje moest. Hij vindt het zo leuk op de fiets.....Even wat ideeën opgedaan voor de vloer in de wc en ons kleine trappetje. Van de serre naar onze gang toe zit zeg maar een soort splitlevel trappetje en de vloerbedekking die daar op zit is kapot aan het gaan. Verder op zoek naar een leuke betaalbare klok...Dachten eerst dat de batterijen op waren maar nu met een nieuwe doet 'ie het weer niet. Nouja hij doet het wel, maar hij loopt te langzaam....dus na een tijdje loopt 'ie telkens achter...;) Kon bij de kwantum en de LeenBakker geen leuke vinden. Vanmiddag even bij de intratuin kijken...(sorry Kaatje :)).
     
  9. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Volgens mij zodra je eerst een tekst typt, kun je daarna zoveel tekens plaatsen als je wil.
    Even testen
    :D :D :D :D:D:D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    Ja dus ;)


    Hoe gaat het met de voedingen? Nog steeds een stuk beter zonder medicijnen?
     
  10. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ha ha lekker eigenwijze peutertjes hebben wij :D

    Kyano is nog niet zover dat hij 3 woorden achter elkaar zegt. Bij hem lukt nu alles in 2-woorden zinnetjes maar dat wat hij zegt, kun je ook heel duidelijk horen dus ik ben al heel tevreden.

    Wel zegt hij nu sinds een week ongeveer zijn naam helemaal goed. Eerst was het ikke, daarna jano en nu echt Kyano :)
     
  11. Wupje

    Wupje VIP lid

    Jan 24, 2008
    6,406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Fijn dat ze jou even heeft laten weten hoe het gaat!
     
  12. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Eva, nou ja schandalig ;)

    Wupje, had haar even gemaild om te vragen hoe het ging ect
     
  13. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    Ohoh.....af en toe vraag ik me af of Aimar's spraak niet achterloopt.....hij zegt alleen nog maar woordjes en lang niet allemaal voor iedereen verstaanbaar, even kijken welke en hoeveel:

    Mar (=Aimar)
    Mama
    Papa
    Omama (oma)
    Opapa (opa)
    Tuig (vliegtuig)
    Tuig (vlieg :D)
    Vis
    Whiskey (iets wat er op lijkt in ieder geval)
    daar
    die
    Jaja (ja)
    Nee
    dicht
    muis
    huis
    thuis
    bui (buiten)
    bus
    vrachtwa (vrachtwagen)
    too (auto)
    deur
    paard
    koe
    boe
    boo (brood, boter en bord :D)
    Banaan

    En daarbij nog veel woordjes die wij zelf nog niet verstaan, maar die hij wel herhaald als we het niet begrijpen en het dan uiteindelijk maar opgeeft.
    Maar niet echt veel dus....... (al zal ik er vast een paar vergeten zijn...) Wel valt me op dat hij heel veel begrijpt....
     
  14. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Wat zijn mannen toch mietjes. Taco gooit net zijn eten eruit, dus Ferry zegt "Taco heeft gekotst" Dus ik zeg ehh ja dan ruim je het lekker op. Zegt ie "kan ik vandaag niet" . Nee hij kan dat nooit als de hond kotst of diaree heeft. Van hele stink luiers van Levi gaat hij ook kokken. Nou ik ruim het niet op :D
     
  15. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
  16. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    Thanx Kaatje, heb het gelezen en is wel verhelderend ondanks dat het ingewikkeld blijft....heb 'm opgeslagen bij mijn favorieten. Aimar zegt trouwens nog niks in het Spaans, al zegt hij papa wel na als die Vámonos zegt en snapt dan ook wat er bedoelt wordt. Zo snapt hij papa trouwens wel 9 van de 10 keer, alleen praten doet hij het nog niet.
     
  17. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    Aug 8, 2007
    3,352
    5
    38
    hey meiden

    voor ik het vergeet: PISUM BEDANKT VOOR JE CD!!!!

    Pffff wilde ik al zo lang schrijven maar vergat ik steeds als ik achter de pc zat.

    En verder: Kaatje ik vind het toch vreemd dat F zo veel naar zijn ouders gaat. Ik zou het echt vervelend vinden (en dat vind jij geloof ik ook). Als ik dat naar Azebman zou uitspreken zou hij daar wel rekening mee houden denk ik. Hoe zit dat bij jullie? Wat geeft hij als reden om zo laat nog weg te gaan?

    Wat een vroege vogels allemaal die kids van jullie. Ik mag me toch echt in m'n handjes knijpen geloof ik, Isis is zelden voor acht uur wakker. Heerlijk!

    Nou, ik moet nu echt bezig met inpakken, we vertrekken morgen naar Ameland voor twee weken. Zin in!

    Liefs Azeb
     
  18. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ik vind het ook niet leuk, en heb het ook uitgesproken. maar ja helpt niet veel. we waren gister om 22.00 klaar met klussen en toen zei hij, ga ff een biertje halen. Maar hadden geen bier in huis dus naar zijn ouders. Denk ook dat het zo is dat hij verder niet echt ergens heen kan. Heeft niet echt vrienden waar hij zo even kan aanwippen ect. en steeds thuis zitten met mij is natuurlijk ook niet leuk ;)

    Hij zit nu boven mokkend te wachten tot ik de kots op ruim :(
     
  19. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    Mar 6, 2008
    6,426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Kaatje , uhh oke dan. Heeft ie dus gekotst en jij mag het opruimen ?

    Heerlijk die kletsende peutertjes :D

    Jaimy zegt ook veel alleenheel vaak binnensmonds en dan onder het mom van: Mama snapt mij toch wel...
    Nu reageer ik ook voortaan pas als ze het duidelijk uit spreekt anders hebben we dadelijk z'n mompelaartje..

    Hier is nu alles: "Van Mij !!! " en het woordje "Nee"komt ook geregeld voorbij..
    En gillen ! Jaimy heeft ondekt dat ze nu heel hard en hoog kan gillen.. Geen pretje voor je oren en geloof dat de buren hem ook niet grappig vinden..
    Dit doet ze gelukkg wel alleen onder het spelen en ( nog ) niet als ze op haar kop krijgt.. Maar nog is het vrij vervelend..
     
  20. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ja de hond he, niet Ferry zelf ;)
     

Share This Page