IUI Deel 3

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door brabbel1988, 30 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    31dec: voorzichtig gefeliciteerd meid!!! jij gaat vrijdag gewoon prachtige echo zien!!!! komt helemaal goed meid! ;) spannend hor!!! nog weekje :D
     
  2. wondertje79

    5 dec 2009
    54
    0
    0
    NULL
    NULL
    @3112 ik snap je heel goed hoor meis, eerts zien dan geloven! Zo voelt het toch, ik heb het ook hoor. Nu maandag dichterbij komt, wordt ik toch weer onzeker. Wat als ze niks zien, of dat het niet goed gegroeid is, ik ben echt als de dood dat de droom weer net zo snel ophoud als dat ie begonnen is. Iedere keer als ik naar toilet ga ben ik weer opgelucht als ik bij afvegen geen bloed zie. Maar daarnaast zijn we ook lekker aan het dagdromen. Manlief is ervan overtuigd dat het goed zit, omdat volgens hem de hormonen door me heen gieren:):).
    Ik heb twee en een halve week flinke menstruatiepijnen gehad. Nu af en toe steekjes in zijkant onderbuik bij bekken en heel veel last van spastische darm. Mijn boobs zijn heel erg gevoelig, sinds van de week kan ik ook niet meer iedere bh aan, kant irriteerd en er lopen dikke aders overheen. Met vlagen ben ik wel misselijk, vooral dat eten ineens tegenstaat, maar gelukkig ben ik niet aan het overgeven. En ik ben zo labiel als de pest en best wel in mezelf gekeerd. Niet leuk voor manlief dus, hij vind me leuker als ik niet zwanger ben. Maar hij is er wel heel erg blij mee hoor. 7 weken is nog zo pril hè?! Ik hoop dat alles goed gaat, ook voor jou mijn duimen draaien.

    @duivinnetje: meis laat je niet gek maken hoor, dat zijn ze niet waard. Sterkte!

    @meiden bedankt voor alle lieve felicitaties, na de vakantie laat ik meteen weten hoe de echo was en hoe het dan gaat. Hopelijk ben ik dan 9 weken.

    Fijn weekend alvast.
    Groetjes
    Wondertje
     
  3. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Meiden even een update over de schade van mijn ouders, ik moet het even kwijt!


    Ben gister naar mijn ouders geweest, nou dan woon je boven maar wat een elende heb je er van.
    boven de slaapkamer waar mijn zus en ik sliepen, zit een ding die niet goed zit scheef of zo. ik weet even niet hoe het heet.

    De hele slaapkamer is leeg , ook behang, trap alles er af, woonkamer, laminaat er ook uit.

    alles in gepakt pff.


    zegt mijn moeder je woont boven dan verwacht je dit niet!
    Ze weten het nog niet zeker maar ze denken er over om te ver huizen.
    Ze hebben punten genoeg, dat betekend dat mijn speelgoed en dat van mijn zus, naar ons toe moet.
    maar daar is niks mee gebeurt zolder is niks aan de hand.
     
  4. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Jeetje marnat, heb het verhaal van je ouders gemist.
    Maar dat is schrikken zeg. Dat verwacht je inderdaad niet. Wat een ellende zeg.

    @wondertje; jij succes maandag
     
  5. 31 december 2008 gestopt

    27 jul 2009
    286
    0
    0
    projectcoordinator
    limburg
    Nou dames,

    Ik ga weekend vieren en proberen me vooral niet te focussen op mijn onzekerheid en bloedverliesje maar op het feit dat ik zwanger ben! Ik ga morgen lekker winkelen met mijn ma en vanavond bbqqen dus dat komt helemaal goed!

    Jullie allemaal een hele dikke knuffel (Groep Hug) en tot maandag!!
     
  6. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    22 nov 2009
    929
    0
    0
    Indd meis..... geniet ervan, zou ik ook zeker doen!
    Jij ook dikke digi knuff, en tot maandag he!

    Liefs Duivinnetje :)
     
  7. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    22 nov 2009
    929
    0
    0
    Pfff, wat een toestanden geweest dus...
    Kun je zien wat de natuur zoal aan kan richten.
    En hebben we het niet eens over de ellende na die tijd....

    Liefs Duivinnetje :)
     
  8. Duivinnetje

    Duivinnetje Bekend lid

    22 nov 2009
    929
    0
    0
    Nog ff de moed erin houden meissie, weet dat het moeilijk is!
    En tranen laten vloeien kan geen kwaad he, daar ben je immer een mens voor.
    En het lucht tenslotte ook nog eens op ;).
    Dikke KNUFF meid!!! En kom op, nog ff doorbijten...

    Liefs Duivinnetje :)
     
  9. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    hey lieve meiden:)

    hier ben ik dan eindelijk haha we kwamen om kwart over 7 aan bij geertgen,en om kwart over 9 waren we pas aan de beurt haha als laatste dr.w had van te voren ons dossier grondig doorgelezen en besloten dat hij ons als laatste ging helpen:)

    nou hier komt het meiden bereid je maar vast voor want wij zitten ook nog te springen en in shock:):)

    meneer en mevrouw jullie hebben me niet blij gemaakt deze ronde:(
    wij: nee helaas weer eerder ongi geworden ondanks de extra pregnyl.
    hij begon meteen een verhaal over ivf te vertellen want we zeiden dat we dachten dat het steeds mis gaat bij de innesteling..
    heeft ons echt zoveel uitgelegd onze oren begonnen er gewoon van te flapperen..:)
    nu komt het

    hij: jongens wat denken jullie over ivf?
    wij: tegelijk!! we willen al het mogelijke eruit halen,in ons hart zijn we al ouders maar de kleine is er nog niet..
    hij keek ons heel trots aan en keek even op de computer,pak en beet zo`n 4 jaar bezig zei hij..
    wij ja klopt
    hij: nou dan bij deze gaan we voor ivf..
    wij keken elkaar even aan en zeiden samen echt!!!
    hij zei dit heeft nu veel te lang geduurt en als jullie al aangeven dat je de moed en de hoop begint te verliezen,gaan we het gewoon doen..
    huppa alles op het dossier gechreven,uitgelegd hoe het zo`n beetje gaat gebeuren.
    de procenten van slagen uitgelegd en zo,toen zei hij willen jullie over 3 weken dan bloed laten prikken,oh nee zei hij doe dat nu maar meteen want dan kunnen we eerder starten.
    na 30 minuutjes ongeveer stonden we weer in de wachtkamer na nog een leuk en fijn gesprek hebben gehad met dr.w

    er was verder helemaal niemand meer behalve,dinis,dr.w,moeders,receptioniste,en assistente
    en we hebben echt zo`n lol gehad haha

    dinis en ik moesten dus bij de assistente komen bloedprikken en de infomapjes over ivf en de inschrijfformulieren voor genk te krijgen haha
    echt ik wist niet dat mijn manneke zo`n schrik had voor naaldjes we hebben ons echt kapot staan lachen:):)
    toen was ik aan de beurt voor te prikken
    nou rechtse arm misgeprikt nog proberen en nog een keer niks(met gevolg blauwe arm)
    linkse kan zat een ader maar de assistente persoonlijk durfde niet te prikken ze was meer van de bovenliggende ader en niet de diepere..
    duss ze ging dr.w halen
    hij pakt mijn arm beetje onhandig allemaal haha en ikke maar lachen gewoon de zenuwen en emoties van het nieuws wat we net gehad hadden.. hij zegt ssssttt haha
    pakt een pen begint pijltjes op mijn arm te tekenen waar ongeveer die ader zat toen moest ik weer lachen en zei hij ohh wat ben jij een leuke meid zeg hihi zo spontaan!!
    nou de eerste prik zat meteen goed en was nog gevoelloos ook:)
    hij had een hele mooie garfield pleister op en ik zei oh die is leuk haha hij keek me aan haha ik dacht ja dat is toch ook zo!!!
    de assistente nam het over en in een keer begint dr.w keihard te lachen hij zei echt dit is geweldig!!!
    iedereen zat te lachen
    gewoon even alles eruit gegooit en echt ik ben echt dol op geertgen in een keer..
    om kwart voor 11 waren we pas thuis dus was best lang en een serieus gesprek.
    nu hebben we een afspraak staan op 5 augustus en dan gaan we beginnen met de decapeptyl en verder weet ik nog niet goed wanneer ik dan met de fostimon of gonal mag beginnen.
    er word er deze keer 1 teruggeplaatst dus wij gaan ons nu even helemaal ergens anders op storten.
    ook gaan we stoppen met roken dat wilde hij wel niet verplicht maar dat zou hij wel fijn vinden en geeft ons nog meer kans zei hij op slaging..
    we gaan er gewoon voor vanaf nu heeft het even een hele andere wending gekregen..:):)

    voor nu even rust in mijn lichaam tot 5 augustus niks spuiten of slikken of wat dan ook even time for ourselfs!!


    by the way ik heb het even gekopieerd van het pco topic dit alles is gisteravond gebeurt:):)

    kom zo weer reageren meiden:)
     
  10. dancer4fun

    dancer4fun Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.091
    0
    0
    hondentrimster
    den haag
    Meiden, bedankt voor de lieve woorden en goede raad. Brengt me weer een beetje terug naar de realiteit. En uit mn dip. Als ik jullie niet zou hebben ,denk dat ik dan gillend gek zou worden.

    allemaal een hele dikke knuf van mij
     
  11. dancer4fun

    dancer4fun Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.091
    0
    0
    hondentrimster
    den haag
    babyhope: wat een verhaal, maar met een geweldig eind. Op voor ivf. Hoop dat jullie droom hiermee gewoon uit gaat komen.

    marnat: Jeetje wat een toestand bij je ouders zeg. Hopelijk hebben ze snel weer alles op orde. Wat een ellende kan zo'n storm veroorzaken zeg.

    wondertje: suc6 maandag, hoop dat je een mooi kloppend hartje kan zien.

    31-12 : jij ook snel een echo, zal vast opluchten . en je zal zien dat alles goed is. Ik geloof er helemaal in.
     
  12. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    babyhope: wat een story!!!! maar wat fijn dat je zo spontaan en goed bent geholpen!!!! :D nu op naar ivf!!!! ik ben zelf net 2dagen aant prikken met deca en mag vanavond prik 3 en moet zeggen uit ervaring dat ik dat maandje overbrugging erg lekker vond! en voor je het weet zit je in je prik week!!!! ;) succes meid!!!!
     
  13. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    dankjewel meiden:)

    vind het zo spannend weet ook niet wat ik moet verwachten allemaal hahaha
     
  14. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Dancer@ Id ik hoop ook dat ze het gauw weer op orde hebben ! of iets anders hebben gevonden.
    Ze kunnen het niet alleen op knappen mijn zwager en mijn mannetje zullen moeten helpen, wat ze ook doen hoor.
    wij zelf willen ook verhuizen, gaan er nu ook voor door sparren!

    We hopen dat de behandelingen wat op levert maar leggen ons al een beetje bij neer.

    Baby@ klinkt allemaal goed , op naar roze zal ik zeggen!

    Juulzon@ IK wacht nog op papieren , ik weet nog niet wanneer ik weer moet spuiten! Dus ik gier nog niet over het forum:D
     
  15. J00S

    J00S Actief lid

    22 apr 2010
    223
    0
    0
    poli kliniekmederwerkster
    noord-holland
    31-12 die echo is al snel maar kan me zo voorstellen dat je peopie nerveus bent :D

    Babyhope wat een goed verhaal zeg op naar roze.

    Marnat jeetje wat erg zeg je ouders huis zo verwoest door de storm ik hoop dat ze het snel achter zich kunnen laten(was er verder nog iets verwoest van emotionele waarde?)

    meiden zelfs ik met al mijn "zwangerschaps" kwalen ben onzeker hoor ik heb ook deze week wat krampen gehad en bij het niezen hele nare steken dat ik vanochtend toch nog even een testje er tegen aan heb gegooid maar gelukkig sloeg hij knal roze uit ik zal blij zijn als het dinsdag is en we ons "garnaaltje"kunnen bewonderen en zien dat alles goed is
     
  16. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Joos@ Nee de foto s van mijn oma zijn allemaal in takt en de spullen van oma ook, en ons speelgoed staat op zolder niks mee aan de hand gelukkig.

    Ja alleen heel erg geschrokken natuurlijk, ze wonen boven rijtjes huis, dat verwacht je niet.
     
  17. ongeduldig

    ongeduldig Actief lid

    10 dec 2009
    270
    0
    0
    Eindhoven de gekstuh!!
    Babyhope... dr. W rules.. wat een vent he, ik herken jullie gevoel van opwekking helemaal, dat hadden wij de eerste keer dat wij daar waren geweest heel erg. Wel hele andere omstandigheden natuurlijk,maar wat een man is dat. Hou dat gevoel vast, geniet van de tijdelijke rust tot 5 aug en ik hoop zo voor jullie dat het op deze manier wel gaat lukken. Enne.. heel veel suc6 met stoppen met roken voor jullie beiden.. Altijd beter, dus heel veel suc6. Marnat en jij kunnen elkaar steunen daarin misschien. Goed om je te horen... You go girl!!
    All: Een fijn weekend allemaal..
     
  18. Salcia

    Salcia Fanatiek lid

    7 jan 2010
    3.738
    0
    0
    Marketeer
    Amsterdam
    @31-12: ik had ook die krampjes en steekjes hoor en was ook gewoon zwanger dus ik ga ervan uit dat het bij jou gewoon goed komt!

    @Joos: ik had die steken ook met niezen en hoesten, niks om je zorgen over te maken.
     
  19. Salcia

    Salcia Fanatiek lid

    7 jan 2010
    3.738
    0
    0
    Marketeer
    Amsterdam
    By the way...klinkt misschien stom vanuit mij, maar bij mij zijn de eerste weken gewoon goed gegaan en toen had ik juist die kwaaltjes!!
     
  20. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    29 apr 2009
    4.486
    57
    48
    Knuffel voor allemaal!!!
    NEt even gauw alles gelezen (geweldig verhaal Babyhope!) en kom zondag weer uitgebreider kletsen!! Heb ik ook mijn FM gehad!!!

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
     

Deel Deze Pagina