gisteren was het hier ineens wat kouder, het waaide flink. Ik dacht me, voor een wandeling met de hond, eens lekker in mijn favoriete spijkerbroek te hijsen. Paste nog prima, dacht ik. Maar tijdens het wandelen moest ik toch echt mijn knoop open doen en heb hem bij thuiskomst meteen uit moeten trekken want het werd wel heel ongemakkelijk! Ik ben nu bijna 12 weken, niet zwaarder geworden, zelfs een kilo lichter! Het hoort bij het zwangerzijn, maar vond het toch echt heel jammer toen ik mijn spijkerbroek weer gevouwen in de kast legde. Die kan ik volgend jaar pas weer aan...
Hahaha! Hier precies het zelfde, alleen ben ik al 4 kilo aangekomen. Gisteren op de fiets naar het werk, dus deed ook een spijkerbroek aan. Eentje die altijd wat ruimer heeft gezeten... kreeg hem ten eerste al bijna niet over mn kont heen. Knoop? Nee, die kreeg ik ook al niet dicht dus met een haar stiekje de knoop vastgemaakt. Volgende week krijg ik vakantie, en zal eens flink mn kast uitmesten, en broeken passen. Ik heb al een paar broeken die ik aan de kant kan leggen ook al zijn het lage heupbroeken... Toch maar mn positiebroeken gaan dragen als het wat kouder word dus...
Sja je kleding die steeds minder past daar kan je een blues van krijgen.. maar als je de kleine voor het eerst voelt schoppen dan ben je alles ineens vergeten en dan is het allemaal waard. Helemaal als je de kleine mag verwelkomen in je armen Ik heb tot week 22 mn eigen kleren aangekund, nu ben ik overgestapt naar de positie rokjes en broeken. Pas na week 22 kwam ik aan.. daarvoor was ik in totaal 9kg afgevallen. Geniet er van meis, voor je het weet kijk je terug op je zwangerschap met een diepe zucht van 'had ik die buik nog maar'
zo Corina, tot week 22 je eigen kleding nog aan? jeetje dat gaat mij zeker weten niet lukken. Ik geniet absoluut van mijn zwangerschap hoor! Na ruim een jaar proberen ben ik nu voor het eerst zwanger en alles is nog zo nieuw en vreemd. Dat ik mijn platte buik ineens zie opbollen is wel even slikken maar absoluut geen probleem. Ben benieuwd wanneer ik zwicht voor een echte positiebroek. In de stad heb ik er al een paar in mijn handen gehad, maar ze zijn voor nu nog veel te ruim. En ook zo onflatteus hahahaha!
Zo heb ik ook een tijdje in de winkel gestaan idd tot ik er een paar echt aan deed, toen zaten ze als gegoten. Ik heb een positiespijkerbroek met een lage buikband, dus niet zo'n meter stof er extra aan haha. Zit veel lekkerder Het is alleen niet leuk als ze bijv bij de apotheek vragen 'in ons systeem staat dat u zwanger bent en of borstvoeding geeft, klopt dat?' en dat je dan moet zeggen dat je bijna 26 weken zwanger bent..
je kan ook zo'n tussenstukje kopen via internet. Dan kan je gewoon je spijkerbroek nog aan maar dan met knoop open zonder dat je het ziet! ideetje?
ja of er gewoon een buikband om heen doen. dat doe ik met truitjes die straks iets aan de korte kant zijn, buikband eronder of erover en niemand die het ziet de broeken en rokjes die ik heb in positiemode zijn bijna hetzelfde als de normale kleren. Zit goed om mn lichaam heen alsof het gewoon normale kleren zijn.
De positiejeans van de H&M vind ik heerlijk! Lage boord, heerlijke buikband (ookal zit ie nog erg los op dit moment). Het is zo'n verademing, niet meer dat knellende gevoel! En toch lekker jeans aan
Ik ken die tussenstukjes, maar hoe doe je dat met je rits? Ik heb vrij lage heupbroeken met zo'n korte gulp. Negen van de 10 keer schieten die ritsen zo snel open!
ik heb met 12 weken me eerste positie broek al gekocht hoor..ik werk in de huishouding en moet dus ook veel bukken enz (met stofzuigen bijv, ff onder het bed ) die knoop deed echt zeer de hele tijd. en toen ik voor het eerst zo'n broek aan had vond ik het nog lekker zitten ook! je heb best leuke broeken vind ik.. ook zeg maar spijkerstofachtige broeken groetjes
die broeken van mamalicious vind ik echt het lekkerste zitten. ik heb nu dan een 3kwarts aan van de h&m want die ik van mamalicious heb, zijn 2 lange (stretch) spijkerbroeken. alleen waren die wel ook iets duurder groetjes
Ik wilde ze ook niet tot ik er voor het eerst een aantrok. Heerlijk, geen krap gevoel meer. Meteen gekocht dus en ik voel me extra mooi omdat dat miniebuikje er ook als een buikje uitziet en niet als een vetkwab die over mijn broek valt
zijn de broeken van h&m ook lekker lang? Ik ben namelijk 1.84 en heb altijd moeite met het vinden van lange broeken in maat 36/38. Spijkerbroeken heb ik lengtemaat 36 en die heb je lang niet overal!
Ik ben zelf ook niet kort 1.75 maar lange benen en die van Miss etam zijn bij mij zelfs nog beetje te lang
ik ben ook 1.75 en die van mamalicious zijn ook iets lang die ik heb gekocht. die moet ik omslaan aan de onderkant groetjes
ik denk dat je het gewoon zelf moet gaan proberen bij de H&M en andere winkels die genoemd worden. Mij (1.76) zijn de broeken lang genoeg. Ik gok op een lengtemaat 34 wat ik van de H&M heb, maar ik heb ook een cargo broek daar gekocht die nog iets langer lijkt. Gewoon passen dus!
Tja lengte is lastig. Heb een lange broek van Mamalicious (linnen) in maat S en die is net lang genoeg/te kort. Ben 1.82 en heb lengtemaat 34. Het wordt toch passen voordat ik broeken kan kopen vrees ik (Altijd zo geweest dus nu niet anders )