ja zie het nu ook...heb haar vorige berichten gelezen...tis zeer spijtig allemaal maar ergens schrijft ze ook al dat ze naar een psycholoog is gestuurd door de vk omdat ze te obsessief bezig is met zwangerschapstesten.. en ze heeft ook echt heel erg vaak getest.. wel erg natuurlijk..
Wel erg makkelijk van je huisarts, ja je bent gewoon zwanger punt. Hij had op z,n minste zelf een test kunnen uitvoeren en een bloedonderzoek kunnen doen.... ik vind ook allemaal maar heel vaag. Meid ga zelf naar het ziekenhuis je hebt gewoon recht op een bloedtest!
ik hoop dat het waarheid is anders zitten heel veel mensen zich voor niets op te winden en zorgen te maken. er zijn zoveel mensen die dit soort dingen mee maken en als je hier vaker komt dan zie je ook hoeveel mensen er verdriet hebben. ik kan mij niet voorstellen dat er mensen zijn die dingen verzinnen. musty het is id raar dat er nog geen verdikking te zien is.
hmmmm.. dat zegt natuurlijk niks he.. ik heb ook idioot veel getest en ben er ook best mee bezig zo af en toe.. maar euh.. IK BEN NIE GEK HOOR!!!.. ben een vliegtuig.. en als je me niet geloofd.. stap je maar uit!!!!..
ik begin nou ook wel nieuwsgierig te worden naar de mvm test ?? En wat er hier allemaal aan de hand is ?
denk bijna iedreen die de mvm test wil zien! wat er aan de hand is zou zeggen veel lees plezier haha geintje
Ja ik vind het ook vaag allemaal. Maar aan de andere kant waarom zou iemand zoiets allemaal bedenken? Ik probeer nog een beetje positief te denken want er zijn de laatste maanden genoeg aandachtsgekken hier geweest en op een gegeven moment word iedereen wantrouwend
Ow echt ik dacht gister ik ga maar niet reageren .. Die testen waren al zooooo vaag en als je vroeg plaats eens een foto dat zag ie er zo uit als op pagina ... van ... !! Zelfde wat ze nu dus zei Toen vond ik het al raar en dan ook nog dit verhaal Dan begint iemand over bbz en heeft ze opeens last van der schouder ... Mensen beginnen over naar de dokter,ehbo,ziekenhuis is het ineens over ... ?? Ziekenhuis laat echt wel iemand bloedprikken als de echo nega is en de test posi wat volgens mij laten ze je in het ziekenhuis nog een test doen !! Tenmiste zou ik doen als ik gyn of vk was
klopt.. niet ieder raar verhaal is niet waar.. maar soms voel je gewoon aan je water dat t niet klopt.. zelfs dan kan je het mis hebben natuurlijk.. en ik hoop van harte dat ik t mis heb... dat ze geen bbz heeft, dat ze verstandig is om t na te laten kijken.. dat ze gewoon minder ver is.. en dat ze over een maand of 8 een wonder in haar armen heeft.. maar ik geloof er niet zo in..
OH MY GOD!!! ik heb eens haar berichten zitten lezen vanaf het begin uit 2009..niet helemaal want werd er een beetje bang van bijna..ze is iedere maand zwanger...heeft iedere maand een vage miskraam..en heeft testen gedaan dat wil je niet weten hoeveel..echt te bizar voor woorden gewoon! sorry als ik het fout heb! misschien is een deel er wel van waar..maar ik geloof het allemaal niet meer...je weet niet meer wat je wel en niet moet geloven..onderschrift geloof ik ook niet helemaal..sorry!