Maart mama's 2010, deel 2 !!

Discussie in 'De mama's' gestart door Appel en Peer, 7 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    ja ervaring mee.. maar hier was t ook 3x niks, sem hft er in totaal 2x 5 min in gezeten.. hij begon gelijk te brullen en hing zo gelukkig in de dat ding.. staat nu dus nog nieuw in zn kast :D
     
  2. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    Gefeliciteerd nog meis :D ;)
     
  3. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant
    @progamma kraamkliniek, heb t ook zittne kijken vd wk :D mocht echt weer terug denken aan mij bevalling.. ook al was ie gelukkig niet zo heftig haha

    @spaarrekening voor sem, hebben we gehad met startsaldo van mn schoonouders toen ik beviel.. erg leuk! heb er daarna ook al geld opgezet wat ie van overgrootoma hft gehad.... altijd handig voor later ;) en zn verjaardagscentjes enzo

    @kinderbijslag, heb t mooi vd rekening afgehaald en apart gelegd.. ng niet nodig gehad.. ondanks dat ik al wel wat heb gekocht maar ja om nou 6 euro eraf te halen vind ik ook zo wat ;) t ligt mooi apart en als ik t nodig heb, heb ik klaarliggen voor m

    @marye, fijn dat t zo goed gaat met je vader, nu kun je idd lekker genieten op je vakantie.. zal vast hele volksverhuizing zijn ;) hoop dat t met de kleintjes in t vliegtuig ook goed gaat! hoelaat vertrek je eigenlijk? ook via deze weg nog heel veel plezier gewenst! euhh zag iets over 5 tandjes :$ jeetje! wie is er zo vlot?

    @meeting, nog iets bekend? (heb niet alle pagina's bijgelezen, schaam schaam)

    @foto's, ik zag er weer heel wat leuke voorbij komen!!

    @zouden jullie misschien willen stemmen via deze link op een foto van Twan met Sem, zoek op foto, Sem te Drunen.. zou t leuk vinden als jullie stemmen ;) thnx trouwens kussie :D

    @hier, t gaat echt onwijs goed.. ben zo gelukkig met mn mannetje! hij is echt super super lief en makkelijk! hij draait nu echt vlot van rug naar buik... terug gaat alleen niet, hihi frustrerend voor m.. maar vanmorgen was ik foto's ah maken, leg toestel weg om Sem om te draaien.. ligt ie ineens weer op zn rug :D TROTS! en dat ging zo snel! ;)

    ik zit alleen onder de muggenbulten die zoo jeuken.. en geen rotmug te vinden :x
     
  4. Franny

    Franny Actief lid

    24 sep 2009
    291
    0
    0
    Vanmorgen weer heerlijk wezen babyzwemmen. Jens gaat er steeds meer van genieten. Lekker trappelen en spetteren in het water. Het voordeel is ook dat hij daarna super goed slaapt! Hij ligt nu nog te pitten...
    Ik lees hier allemaal al over beebs met tandjes en beebs die omrollen, nou hier nog niks. Onze Jens is maar een luie VENT denk ik, hahahaha!
     
  5. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    lisetje ik heb gestemd er stond dat je per email adres 1x kon stemmen en ik dacht van: ik heb 3 email adressen dus ga mooi 3x stemmen op sem maar dat pakt tie niet de sukkels!!! ;)

    lynette goed te horen dat t weer wat beter met je gaat en rowan t ook goed doet

    Spaarrekening wij hebben na de geboorte een groeirekening geopend voor lisanne met een startsaldo van 100 van mijn schoonouders en we sparen 50 per maand automatisch en al t geld wat we bij de geboorte hebben gehad staat erop en de kinderbijslag ook dus er staat nu al ommedebij 600 op ofzo!!

    hier heb vandaag ff nutrilon 3 gekocht 2 pakken voor 17 euries bij de etos en die zijn goed tot 2012 dus die zijn nog wel ff goed en mag ze pas vanaf 10 maanden. ik heb ook bij de kruitvat 4 pakken van die vochtige washandjes gekocht die zijn echt ideaal om in de ochtend de kleine mee te wassen en om mee tenemen zwitsal was nu 2+2 gratis. lisanne heeft ook al een keer liga eerste stap gehad die heb ik verkruimeld en door de doperten heen gedaan en ze vond t lekker alleen wordt t dan wel iets te dik dus maar ff wat water bij gedaan en ik heb ook een tuitbeker gekocht voor vanaf 6 maanden en weet je wat: ze kan er al uit drinken!!!!
     
  6. Lisil

    Lisil VIP lid

    19 apr 2009
    9.313
    0
    0
    ach zolang hij maar gezond is toch?

    babyzwemmen leuk hoor. heb ik nog nooit gedaan we gaan wel eens gewoon met haar zwemmen.
     
  7. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Lisetje: fijn dat alles goed gaat :)

    Franny: Leuk babyzwemmen :) Ik moet dat ook nog steeds gaan doen maar geen tijd voor gehad tot nu toe :O

    Setti: ahhh lekker geshopt :) Leuk!

    Spaarrekening: Esmay heeft ook vanaf de geboorte een spaarrekening, alleen de opa's en oma's weten het nummer nog niet mmm misschien toch maar eens doorgeven haha!

    HIer: met mn tanden gaat het nu iets beter, al kan ik nog steeds niet echt ver mijn mond open doen, heb ook een beetje het idee dat dat komt door mijn wang die tand zat schijnbaar ook al voor een deel in mijn wang gegroeid en tja ik heb nu best wel wat last van mijn wang....
    Vanavond maar wat soep eten en dan met stokbrood die ik erin kan dompelen haha

    Net heb ik de werkgevers verklaring opgehaald op mijn werk, en ik moet zeggen hij is eruuugg gunstig ingevuld :D Ze hebben ingevuld dat ik een contract heb voor bepaalde tijd tot 1 september en bij de vraag of hij verlengd gaat worden indien er niks veranderd op het werk hebben ze ja ingevuld! En op de vraag of er een reden is om op korte termijn mijn contract op te zeggen hebben ze Nee ingevuld :p
    haha dat terwijl ik het zelf al heb opgezegd ;) Maar goed ze hebben dus eindelijk een keer meegewerkt :) Hoogstwaarschijnlijk als de baas van mijn vriend het ook zo in gaat vullen kunnen we uiteindelijk toch nog het huis krijgen :)
     
  8. seanli31

    seanli31 Fanatiek lid

    19 apr 2009
    1.213
    0
    0
    Brabant

    haha ik wilde ook stemmen met verschillende adressen maar dat ging idd niet, ze zullen wel ip adressen checken denk ik ;) maar toch bedankt :D

    wat gaat t goed met lisanne zeg!! word snel groot als ik t zo lees ;") super! wat was er nu van zwitsal 2+2 gratis?? volg t ff nie.. maar als je vochtige doekjes bedoeld.. handig want ben er bijna doorheen hihi
     
  9. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    25 apr 2009
    1.982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    kleintje: wat naar voor je last en pijn in je mond is het ergste wat er is vind ik!

    Gister naar het consultatie bureau geweest met Jan hij was weer flink gegroeid! 68,5 cm lang en bijna 8!!! kilo..... kleine dikkerd!
    verder was alles helemaal goed gelukkig! me moeder zou een paar daagjes komen die woont namelijk aan de andere kant van het land maar dat ging weeres niet door dus ben beetje erg teleurgesteld!

    dames die hyves hebben met leuke foto's van de kleintjes...... Vriendjes worden? dan kan ik jullie volgen... vind ik leuk. Als je niet wil hoeft niet hoor dan heb ik pech.
    Suzanna Profiel - hyves.nl
     
  10. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Woww wat doet Jan het goed zeg :) Grote man ;)
     
  11. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    haha nutrilon 3 al? :p Denk je dat die niet meer in de aanbieding komt de komende 5 maanden ;) hihi.

    Grappig dat ze al uit de drinkbeker drinkt. Zit er een voordeel aan die dingen? Of waarom een tuitbeker ipv een fles?

    Die liga wilde ik ook kopen maar hadden ze niet bij de AH helaas.
    De fruithapjes die ik maak zijn vaak wat dun, zeker na het invriezen, dus vanmorgen maar wat rijstebloem erdoor gedaan..al wordt het daar niet heel veel beter van ofzo.
     
  12. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    @ Vriend: 8 kilo!!! WOW!!

    @ Setti: wat voor vochtige doekjes zijn dat dan? Washandjes ofzo? En dus met parfum van zwitsal?
    Doe ik maar niet, hebben nogal een gevoelige huid hier,
     
  13. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    Joehoe, de Loopy Links zijn binnen!!! meneertje Milan hangt er als een acrobaat in :p hihihi.. zal zo eens kijken of ik er een foto van kan maken..

    @ Linda, ik heb trouwens van de week opgepast op, jawel, Daan en Jesse.. Ze waren heel lief ;) (in mijn droom) hihihi

    Heb een hoop bij te lezen dus ik reageer ff niet op iedereen..
     
  14. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Whahahaha echt :D:D:D hahah
    Fijn dat ik een oppas heb!! :D hihi.
     
  15. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Chantal: Ben benieuwd hoe dat eruit ziet.

    Seti: Leuk dat Lisanne al uit de tuitbeker drinkt!

    Vriendlief:8 kilo jeetje wat een flinkerd!

    Hier met veel moeite is het dan gelukt Florine met 3 van haar tandjes in beeld. Heb vandaag geloof ik een beetje een fotodag. Heb echt al super veel foto's gemaakt. Ze zijn ook zo leuk vandaag!
     
  16. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Spammen!! :D

    Stoere Jesse!
     
  17. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Samen spelen...!
     
  18. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    @ marye: OChhh die tandjes!! Wow!!
    Zo lijkt zo nog veel ouder joh!!

    Hier ook een foto dag zoals je merkt ;)
     
  19. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Hihi Daan eet slapend zn fruit ;)
     
  20. jedalin

    jedalin VIP lid

    4 nov 2008
    12.674
    2
    38
    Meloennn,. Jammie!
     

Deel Deze Pagina