Ik heb het hele topic niet gelezen maar vind dat je een beetje overdreven reageert, heb je al een praatje gemaakt met die mensen ? Wat ook al zeg je niet op uiterlijk te oordelen zo te lezen doe je dat wel want je hebt het over tokkies, tatoos ed maar een tokkie figuur hoeft niet gelijk aso te zijn ... Zie niet gelijk het negatieve er van in dat ze gebruik maken van je oprit, maak een praatje met die mensen en vraag waarom ze dat doen, stel je voor als nieuwe buur ofzo ... Heb je al met ze gesproken ?
Als je al 3 dagen in de herrie zit zou ik ook geïrriteerd zijn hoor. Los van het feit wat voor type mensen het wel of niet zijn. Kan me dat toch wel voorstellen.
als de buren het zelf niet doen,zou ik juist even naar de buren lopen en zeggen dat je het storend vind dat hun verhuis en klushulpen zo over jullie oprit lopen als de buren jou zien kijken en zien dat jij ziet dat die mensen daar lopen en jullie niks zeggen weten die mensen ook niet dat jij je eraan stoort sterkte!! en mijn vriend heeft ook een aantal tattoo s maar is echt een schatje hoor
Maar het zijn niet de buren waar je moeite mee hebt maar de mensen die hun helpen? en het zijn ook niet de buren die door je tuin lopen maar de mensen die hun helpen? Ja als je aan het verhuizen bent is het toch logisch dat je wat anger herrie maakt is super vervelend maar dat is misschien na het weekend wer vorbij.
ja maar die mensen moeten toch ook hun huisje kunnen opknappen .. tja dat maakt wel eens geluid ja .. is toch normaal
En getattoeerde mensen zijn niet eng of zo heb 2 vrienden die helemaal onder de tattoo's zitten en zijn de 2 liefste mannen die ik ken (op mijn vriend na dan hé)
dus als ik het goed begrijp zijn het niet je buren die over je stukje lopen, maar het verhuis en klusvolk. Dan kun je toch aan hun netjes vragen of ze niet over je stukje willen lopen? Het is tenslotte jouw grond. En zeg dan tegen de buren dat je het niet zo fijn vind dat ze het doen. Je kan toch wel aardig blijven, je hoef niet tegen ze uit te vallen ofzo toch.
nu snap ik het probleem al helemaal niet? die mensen zijn er net drie dagen logisch toch dat je er dan even herrie van hebt, misschien moeten ze wat klussen dat hoort er nou eenmaal bij en het zal toch moeten gebeuren.. maar ik ben daarin heel makkelijk!
Ze hebben nog maar 3 dagen de sleutel dus ze zullen vast nog wel een tijdje bezig zijn. Om te voorkomen dat je al die tijd ergenissen hebt zou ik echt even een praatje met ze maken. Je ff voorstellen, gezellig zeggen...leuk nieuwe buren! Schiet het een beetje op bla bla! En dan terloops even zeggen dat de visite aldoor voor je ramen loopt, of ze daar iets aan kunnen doen. Je moet zelf ook initiatief nemen, anders gaan mensen ook over je heen lopen. Hoe kunnen die mensen nou weten dat je het vervelend vindt als je het niet zegt!
Jezus mina om de klussers ... Kom op zeg die zijn straks weer weg, ff op je tanden bijten hoor, mensen zijn pas 3 dagen in huis ... Je kan toch gewoon aangeven dat je last hebt als zo laat door werken ? Heb je al een praatje met ze gemaakt ?
is het nu al opgelost? toen ik vroeger nog bij mijn ouders woonden keken er ook altijd voorbijgangers binnen. en niet zo maar effe snel kijken maar echt "kijken" wat ik dan deed was eens zwaaien, dan draaiden ze snel hun hoofd om ik zou gewoon een x naar ze toen gaan om kennis te maken... haha nodig ze een x uit voor een bak koffie ofzo