10 kilo afvallen, wie doet er mee DEEL 4

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Mama Rianne, 16 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    @ Beschuitje: Na: (nu inmiddels weer 5 kg lichter dan deze foto)
     
  2. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    hahaha... jij bent ook erg ook he.... Hoeveel kleren heb jij in de kast hangen die je nog nooit aan hebt gehad??? :p

    Maar als je m kwijt moet houd ik me aanbevolen ;)
     
  3. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    9 jun 2010
    4.556
    0
    36
    Vrouw
    Zo heel zwaar lijk je daar niet eens lol...Was je daar 130 kilo ?
    Wel leuk om te zien ;)
     
  4. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    9 jun 2010
    4.556
    0
    36
    Vrouw
    ohhh ik zie nu pas de na foto ! Jeetje wat een verschil joh knap hoor !
     
  5. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    Op die eerste foto was ik 130 kilo. Moet er wel bij vertellen dat ik 1.90 m lang ben!
     
  6. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    9 jun 2010
    4.556
    0
    36
    Vrouw
    Nou ja het was je daar niet echt aan te zien hoor..130 pff...echt heel knap. Ik wil ook zoooooo graag slank zijn ...ben stiekem jaloers op je ;)
     
  7. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    9 jun 2010
    4.556
    0
    36
    Vrouw
    Maak je elke maand een nieuwe foto ?
     
  8. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    9 jun 2010
    4.556
    0
    36
    Vrouw
    melanie, ik ga lekker slapen, morgen op vakantie dus wil wel een beetje uitgerust zijn ;)
    doeiiii
     
  9. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Snap ik heel goed! Ben blij dat je bij je mannetje uit kunt huilen!!! Erg belangrijk. En hier huilen, kwaad worden, je afreageren... mag allemaal. Of via pb als je het niet op het forum wilt doen ;)
    Heb het gelukkig niet mee hoeven maken, maar het lijkt me ook dat de eerste dagen alles lijkt zoals in een droom... Ik kan alleen maar hopen dat de nare droom binnenkort voorbij is, en jullie snel een goede zwangerschap tegemoet zullen gaan. *knuff*
     
  10. Mama Rianne

    Mama Rianne Fanatiek lid

    13 jul 2008
    2.765
    0
    0
    Helpende
    Jirnsum
    Ben toch 0,9 ons kwijt! Misschien door de warmte toch vocht vast gehouden ofzo???
     
  11. Kimmetje23

    Kimmetje23 Fanatiek lid

    13 apr 2010
    1.259
    0
    0
    Visual Merchandiser
    Eindhoven
    Hey meiden,

    Hier weer een lieve weegschaal, er was toch alweer 3 ons af, dus nog 3 ons te gaan en ik zit weer op mijn laagste gewicht.
    Maarja, morgen weer met het werk ergens eten dus dan zal het er zo weer aan zitten maar goed.
    Ik hoop dat het heel snel maandag is, voel me zo brak en moe...
    Vanavond maar lekker op tijd naar bed.

    Fijn weekend allemaal!
     
  12. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Melanie.. Wat een verschil he?! Onvoorstelbaar!

    Kimmetje.. Fijn dat de weegschaal weer 0,3 minder aan gaf. Werkse meid!

    Beschuitje, fijne vakantie!

    Rianne.. Super zeg, 0,9 er af!

    ****

    Hier was de weegschaal gewoon weer lief. Wel fijn hoor!

    73,6 kg.. Lijkt wel of mijn gewicht aan het zakken is..

    Menu:

    O: Schaaltje magere yoghurt met 2 eetlepels muesli en een handje kersen. ( 134)
    T: appeltje.( 60)
    L: 2 boterhammen met linera en een crackertje met light jam (240)
    T: ijsje? ( 100)
    A: frietjes met een kroket ( ja alweer :)) (600)
    T: blokje kaas/ stukje worst. ( 250)

    Totaal van rond de 1400.. Heb dus nog wel genoeg speling..;)
     
  13. Mama Rianne

    Mama Rianne Fanatiek lid

    13 jul 2008
    2.765
    0
    0
    Helpende
    Jirnsum
    MvE jij hebt altijd de Linera smeerpate toch?? Is daar ook een light versie van?
     
  14. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    @ Beschuitje: ik maak een foto bij elke 10 kg die ik afval! Veel plezier op vakantie! Geniet ervan!

    @ Kim: Fijn dat er weer 3 ons af is! Werkze vandaag!

    @ Mama Rianne: Super dat er 9 ons af is meid!

    @ MamavEsmee: Ja, als ik die foto's naast elkaar zie vind ik het nog steeds heel raar. Maar is toch echt zo. Lekker menu heb je vandaag meid. En dat je gewicht zakt is toch alleen maar fijn?!

    Hier net hongerig wakker geworden, van ellende maar om kwart over 9 mijn bed uit gegaan (normaal blijf ik in het weekend veel langer liggen). Vanmorgen 3 ons lichter dan gisteren :D

    Vandaag even kijken hoe het gaat verlopen met eten. We hebben namelijk om 12 uur een afspraak bij de feestlokatie waar we gaan kijken. Geen idee hoe lang dat gaat duren. Maar dan moet ik dus even kijken hoe we dat gaan doen met de lunch. Zal wel goed komen.

    Mijn (geplande) menu voor vandaag:

    O: 200 gram optimel vanille yoghurt met;
    1 peer erdoor
    1 beker optimel drink

    T: 1 meergranenboterham met;
    15 gram kip-kerriesalade
    100 gram ananas
    (dit eet ik denk ik voor we naar de afpraak gaan)

    L: 1 minipizza hawai (186 kcal)

    T: 200 gram meloen

    A: 250 gram aviko supercrunch ovenfriet
    1 goulashkroket
    1 lepel halfvolle frietsaus
    1 lepel curry

    Totaal van 1171 kcal...

    Liefs
     
  15. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    Goedemorgen meiden.

    Pffff Esmee was 06.00 uur wakker :$.
    We hebben het kunnen rekken tot 07.00 uur en zijn toen opgestaan.
    Gisteren heerlijk gegeten ( pizza tonno speciaal ), en een softijsje :p. Vervolgens met mijn zusje nog even wezen touren, ze heeft net een nieuwe autootje. En daarna een dikke bui...dus ben bij mijn ouders blijven wachten tot het droog was. Toen was het droog en wilde de gok wagen. Ik dus snel op de fiets naar huis, maar het begon weer te plensen. Was zeik en zeiknat, en nu snotverkouden :(. Bah!!!!!! Al opgeruimd hier, zal zo even dweilen.
    Esmee ligt inmiddels weer op bed. Vanmorgen nog even lekker gefietst met haar. Zo pas de duowagen uitgepakt... hij is moooooii!!

    Mijn dagje:
    O: 1 meergranen beschuit met hagelslag, 1 boterham met smeerkaas balans, 1 boterham met 30+ kaas, optimel.
    T: graanreepje, zometeen wat meloen.
    L: ?
    T: ?
    A: ?
    T: ?

    Gaat nog goed met manlief die thuis is :p.
    Hij is het behang aan het scheuren voor de babykamer :).
    Volgende week gaan we naar Ikea om meubels voor Esmee te kopen. We kopen een lediklant waarbij de zijkant er uit kan als ze daar aan toe is en een leuke kast voor haar kamer.

    Vandaag verder weinig plannen.
    Harrold gaat vanavond naar zijn neef, die viert zijn verjaardag.
    Maar ik blijf lekker thuis. Misschien een filmpje huren met mijn zusje en lekker samen kijken en anders ga ik met Esmee haar fotoboek verder.

    @Annemie, wat goed meis, gefeliciteerd met je baan!!!!!!!!!

    @Mamavesmee, wat blijf je mooi op gewicht zeg. Doe je super goed.

    @Mamametzoon, je bent inmiddels denk ik op vakantie. Maar mocht je dit lezen, waarom ben je geen voorstander van gastouderschap?

    @Zustertje, fijn dat je bij je man terecht kan. Hoe is hij er onder? Knap dat je het afvallen weer zo goed kunt oppakken meteen. Het leven gaat gewoon door. Apart he, wat je beschrijft. Dat het net is alsof het een ander is gebeurd en niet jullie. Dat hadden wij ook.

    @Melanie, wat een super leuk jurkje en wat staat het je leuk zeg. Je lijkt er echt super slank meid. Wees trots op jezelf, en moet je eens kijken wat je bereikt hebt. Je had vorige week een dipje, ben je daar wat uit? Want je hoeft je echt niet dik te voelen. Kijk ook terug op wat je gedaan hebt..... zijn weinig die je dit na doen. Heb respect voor je.

    @Kimmetje, jeetje, dat is wel heel erg balen van je rooster. Krijg er bijna het gevoel bij dat ze dit bewust heeft gedaan om te jennen en te treiteren. Heb je een vast aantal uren per week?
    Zou ook zeker even uitzoeken hoe het komt dat je 30 uur minder staat ingepland. Merk de laatste tijd dat je met tegenzin naar je werk gaat. Kun je daar niet met iemand over hebben op het werk? Komt grotendeels wel door wat er is gebeurd he? Vervelend zeg.
    Zou je het met die M niet uit kunnen praten en haar duidelijk maken dat je haar gedrag niet accepteert? Want op deze manier werken is toch niet te doen?

    @Mamarianne, en nu volhouden :).

    @Beschuitje, fijne vakantie meid!!!!
     
  16. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    @ Butterfly: Dankje voor je lieve woorden. Ik ben wel weer een beetje uit mijn dip. Ik ben ook zeker trots op mezelf. Maar op de 1 of andere manier blijf ik in de spiegel nog steeds de oude ik zien. Ik zie het verschil zelf alleen op foto's... Daar dus maar gewoon heel vaak naar kijken. Gisteren wel weer een compliment gekregen van een patient. Dat doet me wel goed.
     
  17. butterfly24

    butterfly24 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.187
    51
    48
    begeleidster
    friesland
    @Melanie, jij blijft verder ook gewoon jezelf, maar je ziet er gewoon verder geweldig uit. Blijf die foto's maar vaak bekijken.
    Je bent meer dan 30 kilo kwijt :$. Vergeet dat gewoon nooit.
    Dat is echt een prestatie hoor. Als ik bevallen ben hoef ik daar gelukkig maar de helft van.
     
  18. beschuitje

    beschuitje Fanatiek lid

    9 jun 2010
    4.556
    0
    36
    Vrouw
    Hoi meiden, nog heel even 'bijlezen' voordat ik echt op vakantie ga ! Hou vol met afvallen melanie je bent zo mooi slank geworden. Helemaal fantastisch joh..
    Ik hoop ook echt mijn dieet vol te houden op vakantie:D. Daarbij beetje zwemmen en fietsen en wie weet toch ook nog wat af gevallen na dat weekje. Ik hoop in ieder geval niet te veel bij te komen :( Lieve mensen niet te veel kletsen hoor als ik weg ben :p DOEIIII
     
  19. Renieta

    Renieta Fanatiek lid

    24 okt 2009
    1.587
    0
    36
    Verzorgende IG
    Friesland
    Goeiemorgen meiden.
    Nou gisterochtend naar het ziekenhuis geweest voor controle, was weinig gebeurt dus ben bang dat de laagste dosering het net niet is voor mij:(
    Komende maandagmiddag moet ik weer heen.
    Daarna even langs de kraamafdeling gegaan, zit naast de poli waar ik moest wezen en daar me nichtje Yara gezien. Wat een ontzettend mooi meisje, echt om trots op te zijn :D Geen woorden voor.
    S'middags wel even flink zitten huilen, krijg zoveel lieve reacties dat ze aan me denken en het moeilijk voor me moet zijn.. pff..
    Toen naar huis gegaan, lege flessen gepakt en boodschappen gedaan. Nog even bij de takko geweest, daar hadden ze een leuk fuchsia shirtje met korte mouwen en 2 hempjes met kant, errug leuk en dat in maat M en voor paar 8 euro per stuk:D

    Me vriend was ook om 15 uur al thuis, dus toen samen even wat gewinkeld, moeten nog een groot zwembad hebben voor truckstarfestival volgend weekend. Helaas nog niks gevonden.
    Gisteravond heel slecht gegeten, patatje en 2 frik.speciaal. Wel errug lekker haha.

    Vanmorgen lekker uitgeslapen tot 10 uur en net een italiaanse bol gezond op met kop koffie en verse jus.
    De weegschaal was erg lief vanmorgen, kilo eraf :D
    75.1 naar 74.1, zal wel vocht zijn en me darmen waren gisteravond na die patat helemaal op de hobbel.

    Zometeen nog ff naar de winkel en vanmiddag om 18 uur hebben we een BBQ van vriend z'n werk, dus wel gezellige dag.
    Morgen hebben we opzich niks, ja morgenmiddag naar ons nichtje Yara Lynn, die heeft me vriend nog niet gezien. kan niet wachten :D

    *****************************************

    @Melany: Ze hebben nu bij de hema lange legging voor 7 of 8,95, in zwart/grijs/donkerblauw en nog een kleur ;)

    Sorry rest vergeten, moest zoveel pagina's bijlezen.
     
  20. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    @ Renieta: Bedankt voor de tip van de hema. Balen dat je geen goed nieuws had in het ziekenhuis. Benieuwd naar de uitslag maandag. Kan me voorstellen dat je er doorheen zit, als je dan je nieuwe nichtje hebt gezien, waar je natuurlijk heel blij mee bent. Maar je wil dat zelf gewoon ook! Dikke knuf meid!
     

Deel Deze Pagina