Hi meiden! Stomme vraag misschien hoor...maar vanaf hoe oud gaan kindjes in een kinderstoel? Heb echt geen idee namelijk! Mag een mooi cadeau uitzoeken van een kennis en nu dachten we zelf aan een kinderstoel maar het is ook niet leuk als die dan een jaar in de doos op zolder staat als je zo'n duur cadeau van iemand krijgt! O en...welke kinderstoel vinden jullie fijn? Ik zat zelf te kijken naar een Peg-Pérego of een Chicco...in elk geval met een plastic voorblad.. Lijkt mij wel handig...maar ja heb er eigenlijk ook geen verstand van! x
Wij hebben de bloom fresco gekocht. Kan ook in ligstand en verschillende hoogtes.. Daarom kunnen ze er na een paar weekjes al in.
Hee Anna! Vanaf wanneer ze in de kinderstoel gaan, hangt een beetje van de kleine zelf af! Ze kunnen namelijk pas in de kinderstoel zitten als het rugje stevig genoeg is om rechtop te blijven zitten... Dit is meestal zo rond 9 maanden, maar sommige baby's zijn wat sneller, anderen juist wat trager... Hoe dan ook, een kinderstoel heb je wel LANG plezier van dus wat dat betreft is het wel een leuk kado! Ik heb laatst een leuke gevonden op bij Duimeland, voor foto's zie Duimeland - Babybox en Babystoel - Kinderstoelen Die Inglesina is erg comfortabel, ik heb de rode gekocht!! Hij is ook zeer geschikt voor de wat kleinere baby's (mijn Tobi is wel snel, maar ´t propje weegt met 7 maanden nog maar 5.5 kilo... haha) Succes in je zoektocht verder! Groetjes Trudy
tjee..ook een mooie stoel! Vind het wel lastig hoor...want wil wel een stoel die mj het beste lijkt en dus niet per se op de prijs hoeven letten omdat het een cadeau is ... ik bedoel ik durf geen stoel van 250 euro te vragen! Ik ga me er nog maar eens in verdiepen... x
stokke tripp trapp, ook behoorlijk prijzig maar die groeit wel met je kind mee en ik vind hem erg mooi. De stoel die meegroeit met het kind.? - Stokke® Netherlands
Ik heb toevallig sinds kort de peg perego prima papa diner. Bevalt ons prima en Sven zit er heerlijk in. Hij zit er maar heel even in per dag. Hij is nog maar vijf maanden. Maar je kan de rugleuning een stukje naar achteren doen en dan ligt hij er toch wel erg relaxed bij hoor.
Ja dat vond ik ook moeilijk hoor. Heb daarom tegen mn moeder gezegd dat ze een max bedrag moet noemen en dat wij dan zelf de rest bij zouden leggen als de stoel duurder zou zijn.
ja dat is ook wel een idee van dat max bedrag... en anders vraag ik misschien wel een fijn speelkleed...ook een leuk cadeau en niet meteen schrikbarend duur om te vragen! x
wij hadden de bloom fresco, maar heb hem ook weer weggedaan. Vond het echt een onding. Vooral omdat ik hem nog wel eens wilde verplaatsen en dat ding is echt zo lomp! Kindje zit er ook niet erg lekker in... Ik heb nu de kinderstoel van Ikea, voor 15 euro gekocht als noodoplossing. Ideaal. Deze raad ik iedereen aan.
Kinderstoel van Ikea is een superding. Makkelijk schoon te maken, mee te nemen, te verplaatsen. Kortom ideaal. En 15 euro!!!
wij hebben de chicco polly, en ben er erg blij mee. Kan ok al sneller gebruikt worden want de rugleuning kan versteld worden en de hoogte ook.
Milan zit sinds 6 maanden in zijn kinderdstoel. Hij vind het nog steeds fijn en zit er best lang in. Bij het eten houdt hij het makkelijk een half uurtje vol. We hebben overigens een tripp trapp en een ikea. Eigenlijk zit ie in de ikea beter en fijner. De ikea sleep ik overigens overal mee naar toe. Ideaal bij visite of in een restaurant (waar ze vaak maar 1 stoel hebben, die meestal bezet is). Overigens kan ik je keuze voor een blad wel begrijpen. Vind ik zelf ook wel handig.
wij vonden de trip trap erg mooi maar die was te duur voor ons budget. Dus hebben wij gekozen voor een tiamo meegroeistoel. Die bevalt prima. Werkt hetzelfde als de trip trap. Inmiddels hebben wij het voorblad eraf gehaald en zit onze zoon heerlijk aan tafel
iemand al ervaring met de Baby Bjorn? hij is net op de markt... en vind hem erg mooi.... maar wil ook zeker zijn dat onze zoon goed erin kan zitten
Wij hebben ook de kinderstoel van Ikea gekocht, staat nu op zolder. Ik hoorde daar heel veel goede dingen over. Totdat onze Uk er in kan, is het handig met nichtjes die langskomen.