steeds natte kaas

Discussie in 'De lounge' gestart door sweet978, 19 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sweet978

    sweet978 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.497
    0
    0
    noord-holland
    hai dames,

    hoe hou ik mijn kaas vers in de koelkast?

    Ik heb speciaal zo een plastic kaas bak gekocht in de hema, maar wordt de kaas nog vochtig/nat en beschimmeld snel. In aluminum folie inpakken vind ik zelf erg irri.
     
  2. miffy11

    miffy11 Niet meer actief

    zelfde probleem hier, super irritant!!
    lees met je mee voor de gouden tip!
     
  3. Nen87

    Nen87 VIP lid

    17 sep 2008
    6.469
    10
    38
    Ik neem altijd van die kaaszakjes mee bij de AH (koop daar mn kaas trouwens niet :p). Vroeger waren het van die kaasvellen. Daarin blijft bij mij de kaas altijd lang vers. Ik heb nog nooit gehad dat de kaas nat was.
     
  4. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Zo´n kaaszak/papier van de supermarkt? Ik heb er zelf nooit last van namelijk
     
  5. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Heb ik nou echt nooit last van...
    Laat de kaas altijd in de verpakking zitten met een plastic zakje eromheen.
     
  6. penelopea

    penelopea Bekend lid

    31 jul 2008
    993
    1
    0
    twente
    Klontje suiker bij je kaasdoos indoen, dat neemt het vocht op. Is het jonge kaas? Oude kaas moet je namelijk niet in de koelkast doen, daar droogt hij van uit.
    Het beste is de kaas in het papier van de kaasboer te laten, dat is gewoon goed voor kaas, maar ik neem aan dat je hem niet bij de kaasboer vandaan hebt?
     
  7. Blaak

    Blaak Niet meer actief

    Dat probleem herken ik ook, erg irritant . Ik lees mee :)
     
  8. Linnie1985

    Linnie1985 Fanatiek lid

    17 mrt 2010
    3.406
    0
    0
    NULL
    Gouda
    Gewoon inpakken in de ouderwetse papieren kaasvellen. Dat werkt echt het beste. (moeders heeft al jaaaaaaaren een kaasspeciaalzaak)
     
  9. sweet978

    sweet978 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.497
    0
    0
    noord-holland
    grin..fijn om te weten dat de titel van t topic herkenbaar is voor meerderen. Ik heb namelijk even nagedacht over hoe ik t topic moest noemen.. vind * natte kaas * nl best een ranzige benaming:D

    Maar ik haal mijn kaas inderdaad niet bij de kaasboer, maar misschien moet ik t toch een keer doen zodat ik een kaasvel heb.
    In de verpakking laten zitten, vind ik knap. Ik heb dan altijd dat de helft van de kaas toch niet ingepakt zit en dus uitdroogt. Respect voor de mensen die die kaas in die verpakking proppen. Een plastic zakje erom heen doen vind ik zo arbeidsintensief als ik kaas wil eten.

    Is er geen kaasdoos ( heet zo een ding zo btw?) waar t wel goed in gaat. Desnoods van tupperware ofzo?

    Klontje suiker ga ik zeker proberen. Zodra mn kaasdoos weer droog is van het afwassen en ik ergens een suikerklontje gepikt heb :D Gaat die suiker btw niet brokkelen omdat hij nat geworden is? Dan zou je immers zoete kaas krijgen ;)
     
  10. PenK

    PenK VIP lid

    20 jan 2006
    6.275
    521
    113
    de kaasdoos van tupperware is ook heel goed, wel prijzig, maar omdat wij echt kaaseters zijn was het ons het geld wel waard..
     
  11. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Ik heb er zelf eigenlijk nooit last van. Staat de koelkast niet te koud. Anders weet ik het ook niet. Ik heb mijn kaas ook gewoon in een kaasdoos zitten en geen problemen verder.
     
  12. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    Dat is mijn ook geleerd.. Ben nu 2 jaar kaasmeisje haha
     
  13. Linnie1985

    Linnie1985 Fanatiek lid

    17 mrt 2010
    3.406
    0
    0
    NULL
    Gouda
    Haha, leuk! Ik ben 6 jaar kaasmeisje geweest! :D
     
  14. Lelymupske

    Lelymupske Bekend lid

    24 jun 2010
    932
    0
    0
    Lelystad
    idd paar suikerklontjes in de bak :) weg vocht
     
  15. lovelyme

    lovelyme Fanatiek lid

    12 jan 2009
    1.799
    8
    38
    Heb de cheesesmart van tupperware..ideaal!!
     
  16. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    ik doe er altijd een papiertje onder dan heb ik nerges last van of een suikerklontje
     
  17. yinte

    yinte Fanatiek lid

    28 jul 2008
    4.513
    1
    0
    mama en huismanager
    omgeving breda
    ik heb altijd gesneden kaas en die gaat in de hersluitbare verpakking in een pedaalemmer zakje knoop erin klaar. de stukken kaas koop ik niet meer omdat die inderdaad snel bederven.
     
  18. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.029
    1.852
    113
    Provincie Groningen
    Ik heb er ook nooit last van.
    Heb meestal Milner kaas, die in zo'n plastic doosje zit, en daar laat ik hem ook altijd inzitten.
     
  19. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    hihi ik leg er stukkie bakpapier onder...

    En je kan kaas beter niet op de bovenste plank leggen...ook niet te dicht tegen de achterkant aan... gewoon lekker in het midden!
     
  20. Amfy

    Amfy Niet meer actief

Deel Deze Pagina