Ik woon op een flat, heb geen auto en mijn jongste zoontje (9,5mnd) kan nog niet mee op de fiets, dus ik ben nog wat beperkt in ideeën om met zijn drieën te doen... Heeft iemand nog leuke tips?? We gaan nu: -samen naar de bibliotheek -samen wandelen/ boodschappen doen -samen naar de speeltuin - samenboekjes lezen - samen in bad - samen eten - beetje tuttelen met speelgoed Verder nog niets, als mijn man aan het werk is. Ik vroeg me af of dit nu zo'n beetje alles is voor deze leeftijd, of dat er nog genoeg andere dingen te bedenken zijn.
Lijkt me genoeg hoor. Straks gaat je zoon ook nog naar een PSZ of KDV. Ik doe eigenlijk hetzelfde op een dag. Bibliotheek is hier favoriet. Kun je spelen en lezen. En mama neemt er ook lekker een boekje bij.
Dit zijn de dingen, die wij hier ook doen. Mijn dochter gaat 3 ochtenden naar de psz, dat vind ze ook erg leuk.
zelfde probleem hier, wij gaan regelmatig naar een park bij ons in de buurt, zit een kinderboerderij, speeltuin, en eendenvijver dus dat is wel leuk. heb alleen wel 2 meiden, die vinden het allebei prachtig om te winkelen is zo veel te zien, Fenne vind het prachtig om zo veel mensen, lichtjes en kleurjes te zien, en Mila wil alles aanwijzen en benoemen. en daarna lekker op het terrasje met een chocomel en een tosti neervallen.
kinderboederij is hier ook favoriet, dagje strand, bos, lekker wandelen. alles is lek met die kleine.. hangt er ook vanaf waar je woont natuurlijk wat je in de buurt heb
De dingen die jullie noemen doen wij inderdadd ook wel, alleen sommige wat minder vaak, zoals een terrasje pikken kan ik natuurlijk ook zonder mijn man erbij doen Jammer is dan alleen dat ik meteen mijn halve dag kwijt ben (en dus niets in huis kan doen) omdat alles nog lopend gaat
oh ik ook hoor, alleen drink ik dan geen chocomel dingen als ballorig zijn trouwens ook wel leuk, zeker met rot weer. als het warm is is het trouwens ook leuk om je parasol mbv wasknijpers en handdoeken om te bouwen tot een tent, en daar in spelletjes spelen etc.. heb je bossen in de buurt? dennenappeltjes verzamelen, picknicken, etc.. ik heb ook geen auto, ben ook afhankelijk van het openbaar vervoer en mijn benen, en als wij een keer een hele dag weg gaan, is dat jammer voor het huishouden hoor.. als ik zelf niet thuis ben, zie ik het ook niet
Bedankt voor de tip; geen chocomel Verder was ik idd van plan om straks in het bos te gaan 'picknicken', heb niet veel in huis, maar boterhammetjes mee en een pakje drinken voor de oudste kan natuurlijk altijd Als jij naar ballorig gaat, met het ov, laat je dan je oudste zelf spelen en jij blijft bij de baby, of loop je de oudste met baby in je handen 'achterna'? Ik vind ballorig (zoetermeer) redelijk gevaarlijk, omdat je daar ook springmaten hebt waar je behoorlijk diep kunt vallen en als ik de jongste dan in mijn armen heb, ben ik sowieso te laat...
tot nu toe ben ik nog niet alleen geweest, maar samen met mijn vriend of een vriendin oid. dat is idd wel het nadeel, dat is moeilijk om alleen te doen, even wachten tot ze wat ouder zijn. of misschien de jongste in een draagdoek? hier in tilburg (avonturenland ofzo? soort idee van ballorig iig) zit wel een afgesloten stuk voor kleinere kids, waar je dus wel met een baby naast kunt zitten terwijl de oudste zelf speelt.
Hier precies zo alleen heb ik er nog een dreumes bij! Ook op een flat. Maar ik heb vorige keer de bus gepakt en ben lekker naar ballorig geweest. Viënn in de draagzak en kaye ging lekker zijn gang en yahro ook heerlijk! Geen problemen mee gehad Maar soms zit ik ook wel beetje vast thuis dat ik denk en nu? Gelukkig gaat de oudste half aug naar school heb ik iets meer me handen vrij!