Nog steeds gelukkig getrouwd zijn Ook een 2e kindje mogen krijgen Misschien zelfs een 3e Allemaal in goede gezondheid verkeren Een groter huis wonen Met zijn allen op vakantie kunnen gaan. Mijn ouders en schoonouders broers zussen familie vrienden nog steeds om ons heen hebben Een leuke uitdagende baan 1 miljoen maar dat kan ik wel op mijn buik schrijven denk ik haha
ik las hem gisteren avond al, maar heb er echt ff over na moeten denken. Ik mijmer kennenlijk eerder over het verleden dan dat ik droom over de toekomst . Over 5 jaar hoop ik: een grotere woning in amsterdam met tuin te hebben ( dromen mag jah ) Ben ik benieuwd of we voor ene 2 e zijn gegaan. hoop ik dat we t financieel zo kunnen draaien dat vriend een papadag kan inlassen. ben ik getrouwd in zo een mega witte mutsenjurk. Heb ik mijn rijbewijs. Meer kan ik zo snel ff niet meer terughalen.
Een mooiere huis, Een kindje die dan ongeveer 4jaar is , Nog steeds zo gelukkig met mijn vriend! (waar ik absoluut geen twijfels aan heb), Opleiding afgerond, &getrouwd!
Ik ben aan het werk als kraamverzorgende. Tygho gaat naar de basisschool. We hebben een 2e kindje Onze woning waar we dit jaar intrekken hebben we over 5jaar uitgebouwd.
Ik hoop alle verbouwingen die nu in de planning staan, achter de rug te hebben en nog een kindje. Een leukere baan of studie en geen schulden en ziektes
Dat we een geweldig zoontje hebben en wie weet al wel (zwanger van ) een brusje. Verder dat we samen nog steeds zo gelukkig zijn als nu en het hopelijk financieel iets makkelijker hebben. En dat mijn man eindelijk een nieuwe baan heeft waarbij hij zich helemaal thuis voelt en met plezier naartoe gaat. Liefs
Over 5 jaar zie ik mezelf - met de hele mikmak in een ander land wonen - zwanger zijn van de 3e (of met mijn geluk nummertjes 3 en 4) - Ook maar een tikkeltje slanker dan ... - Gelukkig zijn
Over 5 jaar: Zitten de kids op school, Heb ik hopelijk een leuke baan, Krijgen we hopelijk wat meer uurtjes slaap , Hebben we hopelijk een nieuw gezinslid (hond), Zijn we gezond en gelukkig met elkaar!!
Mijn vriend en ik samenwonen Een kleine erbij (we hebben er allebei al 1) Uit de schuldsarnering Opleidingen afgerond (financieel administratief, bkb. bkc en pdb) Leuke baan indien mogelijk dan part-time Vriend opleiding afgerond en betere baan
- Mijn opleiding afgerond te hebben en aan het werk op een leuke werkplek. - Een droomhuisje gekocht te hebben - Voor een 2e gaan en hopelijk natuurlijk ook een 2e kindje krijgen. - Gelukkig en gezond zijn met zn allen.
- HBO Bachelor (HBO Rechten) gehaald - Aantal WO modules ter verdieping afgerond - Werk als Juridisch Adviseur of Bedrijfsjurist, liefst dicht bij huis - Kinderen op de basisschool - 3x per week kunnen sporten - maatje 38/40 weer aankunnen - gelukkig met mijn man
- dat ik 75 kilo weeg - dat onze kids allebei gezond en wel functioneren - mijn man zou graag in Belgie willen wonen / ik ook wel maar vind mijn familie ook erg belangrijk. - zolder mooi opgeknapt (als we niet gaan verhuizen) - een derde kindje
Ik hoop dat over vijf jaar: -Nederland het WK heeft gewonnen -ons kindje gezond en lief is -er misschien een tweede onderweg zal zijn -mijn baan alles is wat ik altijd al heb gewild en dat ik veel verdien -mijn familie nog gezond is en dat we nog net zo close zijn als nu -dat ik meer tevreden ben met mezelf -dat vriendlief en ik nog net zoveel van elkaar houden als nu!
-Dat we lekker in ons huisje wonen (waar we in oktober naartoe verhuizen) en al meer dingen verbouwd en naar ons zin gemaakt hebben. -Ik mijn Master of SEN afgerond heb. - Mijn man een baan heeft waar hij zich beter voelt. -Ik 2 dagen kan werken of dat mijn man een papadag heeft. - Er een tweede kindje is of op komst is. - Dat we nog steeds heel gelukkig en gezond zijn. Maar het allerbelangrijkste, dat mijn lieve meisje Tatum goed met haar handicap om kan gaan en gelukkig is..
Hopelijk nog 1 of 2 kindjes erbij (als het aan mij alleen ligt nog 3 erbij ) en gezond en gelukkig blijven. Verder niet al te veel wensen, wel weer slanker zijn en al mijn overtollige zw. kilootjes moeten dan verdwenen zijn.
Wat ik graag zou willen: 1 of 2 kindjes hebben samen met man nog gelukkig zijn. en gezond te zijn. Maar ja, jammer genoeg heb je het niet voor het zeggen in het leven. Ben al 3 jaar bezig voor de 1ste en dat is tot op heden ook niet gelukt. Kinderen neem je niet, maar je krijgt ze. Mocht de wens niet uitkomen dan moeten we ons leven anders gaan indelen en gaan we misschien wel minder werken en reizen.
misschien zijn er ook nog andere opties toch? ik hoop dat jullie droom eindelijk mag uitkomen in elk geval.. Oja over 5 jaar willen we trouwens ook naar Cuba en/of Amerika zijn geweest en voor de 2e keer getrouwd zijn op een strand met onze kindjes.. (2e keer met elkaar he, we zijn nu ook gewoon getrouwd haha)
*ik hoop dat ik dan 1 of meer kindjes heb *dat ik goed kan omgaan met mijn psychische problemen *financieel een stuk breder *dat ik een leuke baan heb of evt. een leuke opleiding doe *nog steeds samen met mijn schatje *en dat wij en de familie nog lang en gelukkig en zo gezond mogelijk kunnen leven
Over 5 jaar hmmmmm *Dan hoop ik zowieso 1 gezond en gelukkig kindje te hebben. En misschien wel een tweede, maar daar wil ik nu even niet aan denken, eerst de ene..... En dat we dan terug kijken op deze stress volle periode, en denken tja, hier hebben we het voor gedaan. *Dan ben ik bijna 5 jaar gelukkig getrouwd met mannetje. *Hoop dan dat ik een beetje af ben gevallen, door die hormonen ben ik alleen maar aangekomen. *Dat mannetje dan nog steeds dezelfde werkgever heeft. *Dat ik een baantje kan vinden om goed te combineren met de kindjes, en waar ze je niet na 3 jaar op straat knikkeren. *Het allerbelangrijkste is een gezond en gelukkig leven voor al mijn vrienden, bekenden, en familieleden. En dat mannetje en ik dan nog gelukkig zijn samen.(Niet dat ik daar aan twijfel hoor!!!!)