Juni 2010 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Scorpion, Jun 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    Nov 5, 2009
    2,191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    hey kwebbel ben je aanwezig of heb je alleen de computer aanstaan?
     
  2. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hier slaapt Sven overdag meestal in de box. Dat komt enerzijds omdat ik hem in de DooMooseat leg, vanwege het spugen. Maar ik hecht ook geen waarde aan het 'box = om te spelen'- principe hoor, hij mag er van mij ook lekker in slapen.
    's Avonds heel bewust in bed, dan weet hij dat het nacht is en slaaptijd. Dit gaat ook echt super.

    Weet je dat ik dat altijd zo leuk vind, iedereen vindt op een gegeven moment wel z'n draai met haar kindje. De één doet het zus, de ander zo en uiteindelijk zijn het over 2 jaar pittige dreumesjes, die niets tekort zijn gekomen! ;)
     
  3. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

  4. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    hihihi half half
    was filmpje aan t uploaden van onze June
     
  5. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
  6. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    zo zit mn meisje nu bij me (L)
     
  7. tihany

    tihany Fanatiek lid

    Jan 25, 2007
    1,465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    hier slaapt Matiz ook overdag in de box hoor. zou nie weten waar ik em anders in moet laten slapen. 's nachts slaapt ie in z'n bedje bij ons op de kamer. Hij slaapt sinds kort altijd op z'n buikje. Mag normaal wel niet, maar zo slaapt hij het liefst. en slaapt ie ook het makkelijkste in. Op z'n rug of zij ligt ie maar te woelen en te kreunen en op z'n buikje is hij vrijwel meteen vertrokken.
    en ik ben toch een hele lichte slaper, bij minste beweging van hem ben ik al wakker.
     
  8. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    Jan 15, 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    Goedemorgen (nog net)

    Hier 2 vermoeiende dagen achter de rug, Nova had er weinig zin in. Ik zat hier een tijd geleden te vertellen dat ik niet teveel aandacht aan 'oei ik groei' gaf maar heb inmiddels het boek erbij gehaald. Ik denk dat ze het 5 weken sprongetje heeft (hoop ik tenminste). Vooral 's middags wilde ze niets, nogal vervelend voor haar natuurlijk.

    Verder heb ik wel alles bijgelezen.

    @Kraamvisite, grappig om te lezen dat iedereen het weer anders ervaart. Ook wel vreemd dat er bij sommige nog haast geen bezoek is geweest.

    @Huilen, ik laat Nova wel huilen als ik net iets anders aan het doen ben maar meestal pak ik haar snel op. Heb ik bij Caro ook gedaan en dat heeft goed uitgepakt. Nova slaapt overdag in de box en vanaf 20 uur gaat ze naar boven en meestal slaapt ze tot een uur of 9 in haar eigen bed. Ze slaapt wel bij ons op de kamer.

    @Meisje, BV kindjes kunnen ook reflux hebben maar heb nog nooit gehoord dat het pas na een maand 'begint'. Ik zou het even aankijken en als het blijft naar de dokter. maar Nova heeft ook wel eens een dag dat ze wat meer spuugt.

    Ik ga even relaxen want allebei de dames zijn knock out
     
  9. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    Nov 5, 2009
    2,191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    wat een rust he, beide kids in bed.... even eigen tijd :)
     
  10. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    @ NiekyN hier geen rust we gaan zo eten, heb net gestreken en nu nog 3 super wakkere kids
     
  11. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    Jan 15, 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    Heeeeeeeeeeeeeerlijk:D
     
  12. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    Jan 15, 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    @Vakantie, hebben jullie eigenlijk nog vakantieplannen? Ik vind het zo moeilijk. Nova is nog zo klein maar zou toch wel graag even weggaan. Voor Caro is het ook fijn om weg te gaan, nieuwe omgeving, alle tijd die ze krijgt van papa en mama.
     
  13. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    Nov 16, 2007
    20,510
    2,427
    113
    Female
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Wat leuk Cycaa.. ik zie nu pas dat onze kindjes rond dezelfde leeftijd zijn! Alleen heb ik 2 mannen ;)

    Hier is ukkie 1 lekker naar KDV, dus ik heb alleen Sven thuis, lekker rustig. Hoewel die nu dadelijk wel zal gaan brullen om een voeding. *ja dus, hij geeft gelijk een kik hhahaha*

    Tot later!
     
  14. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    ik herken nu al bij J de soorten huiltjes van ongemak echt verdrietig zijn (dan pak ik hem meteen ) en het huiltje van mama ik ben zoooo moe maar zit mezelf in de weg....
    hier een echte buikslaper
    hij heeft de hele nacht bij mij op zijn buik geslapen .....en wij op een 30 cm gelegen met zijn 2en ... en in de box ook op zijn buik
    vind het alleen eng om overdags en savonds op zijn buikte leggen
    heb wel dat arrowmatras maar toch...wat moet ik hiermee meiden
    hij slaapt metene opzijn buik op zijn rug is drama en gaat die heel hard huilen ...dat vind ik zo zielig
     
  15. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    hier slaapt J ook in de box overdags idiaal hoor en dat benul van spelen en slapen in de box hebben ze nog niet denk ik dan zo...maar goed ieder voor zich he iedereen doet het op hun manier en dat is allemaal goed
    maar hier hebben we wel een ritme van half 8 badje pyamma aan en naar bed ...alleen ben ik dan een uur bezig omdat die niet in slaap klan vallen omdat die op zin rug ligt
    smorgen is het flesje en dan wassen en omkleden en dan weer verder slapen

    dus dat zijn de 2 vaste dingen op een dag en dat geeft alles ook rust
    zalik dat niet doen zal elke dag anders zijn en ik zelf het ritme ook kwijt zijn
     
  16. welcomehome

    welcomehome Niet meer actief

    me kleine man heeft vannacht weer door geslapen van 22.30 tot 6 uur was erg lekker mag die wel vaker doen

    @huilen ik laat deacen gewoon af en toe huilen anders maakt ie zo meteen misbruik daar van hij slaapt al vanaf ze geboorten in ze eigen bedje
     
  17. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    hier altijd lekker rust tussen half 1 en 3 heerlijk
    me meisje slaapt altijd nog en J is dan ook ik dromenland...wat dat betreft heb ik niet te klagen
     
  18. Mause

    Mause Actief lid

    Jan 8, 2009
    319
    0
    0
    manager
    De Meern
    goedemiddag!

    Wilde nog even een fotootje spammen van ons kleine meisje!

    Alles gaat hier aardig goed, op de onrustige momenten na dan. ;)
    Helaas heeft Isabel ook aardig wat buikkrampjes en kan daardoor best een poos ontroostbaar zijn. :( Spruw is ook nog niet weg, maar de Nystatine die we kregen, daar ging ze enorm van spugen, dus daar zijn we mee gestopt. Heb nu de orale gel van Daktarin, maar die mag je eigenlijk niet geven aan een baby jonger dan 4 maanden. In overleg met het CB toch gehaald bij de apotheek, maar toen we daarmee begonnen, was ze ineens nóg onrustiger en meer teruggeven van voeding. Werd daar toch wel weer wat onzeker van (op de bijsluiter stond ook dan 5 a 6% van de gebruikers las kon krijgen van o.a. oprispingen van voeding). Dus ook daar maar weer even mee gestopt. Behandel nu alleen mezelf met Miconazol-crème. Hopelijk blijft Isabel wel goed genoeg groeien van de BV, ondanks dat ze onrustiger drinkt en verdwijnt de spruw vanzelf. ;)

    Bo2008, wij hebben naast een aerosleep ook een nanny-care sensor matje, die beweging (ademhaling) registreert. Lijkt mij ideaal als je een buikslaper hebt, zoals bij jou. Mocht er dan toch wat misgaan, dan gaat het alarm af en kan je direct actie ondernemen. Misschien een tip? Onze verzekering heeft de aanschaf trouwens ook voor een groot deel vergoed.
     
  19. mama van 2 meiden

    mama van 2 meiden Niet meer actief

    Hier ook een goede slaper; vannacht 23u laatste fles en ze kwam om 6u weer.
    Evi slaapt overdag ook gewoon in haar wiegje; gaf haar en ons toch meer rust. Ze werd steeds wakker van t spelen van Iris en ik wilo niet de hele tijd tegen Iris moeten zeggen dat ze zachter moet doen; is ook zo sneu.

    Ik laat haar wel in slaap huilen (is een ander soort huiltje) en voor de rest eigenlijk niet. Ja soms als ze moet wachten tot ik met Iris klaar ben.
     
  20. Juudje27

    Juudje27 Bekend lid

    May 14, 2007
    762
    0
    0
    Ik zou zooooo graag weg willen maar niet in NL. En dat gaat niet met met een kleine van een maand oud. Dus nee wij blijven thuis. Misschien in okt/nov nog een lang weekend weg ofzo...
    Voor Maaike onze oudste wel balen hoor. Die wil ook wel op vakantie. Maar ja, we leven toe naar de wintersport!
     

Share This Page