30+ meiden... zwanger...

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Sunny76, 13 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Skyizthelimit

    Skyizthelimit Bekend lid

    11 okt 2006
    590
    0
    0
    Pedagogisch medewerker
    Teteringen
    @Doosje: idd leuk kastje!

    @Femke: wat goed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
    Heerlijk niet? Geniet er maar van.
     
  2. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    vandaag hebben we de nekplooimeting gehad!
    we hebben nog geen officiele uitslag, maar de echoscopiste zei dat het er heel goed uitzag (geloof 1,2 mm dus geen gevaarlijke dikte)
    het hartje hebben we eventjes gehoord en ukkie is heel erg beweeglijk (wij allebei niet, dus dat belooft wat :D)
    Glimmeke had een volle blaas dus drinken en plassen doet hij/zij ook al goed haha

    volgende week weer naar de vk voor gewone controle , dan krijgen we waarschijnlijk alle uitslagen en gaat ze proberen voor het eerst naar het hartje te luisteren
    dat laatste komt wel goed, dat hebben we nu al even gehoord!

    ben weer even helemal superblij! (en nu ook de gevarenzone voorbij)
     
  3. hellie

    hellie Fanatiek lid

    27 aug 2009
    1.178
    1
    0
    Noord-Brabant
    Elleke, mooie jurk hoor en wat heb je al veel geregeld in zo'n korte tijd...

    Sky, de meeste kaasjes mag je idd gewoon hebben hoor, van de blauwe kazen volgens mij alleen roquefort niet... Ik zit hier al weken aan de brie:)

    Mijn menu voor na de bevalling:

    broodje filet en broodje zalm
    sushi
    champagne!!!

    Femke, fijn dat je je kindje weer hebt gevoeld, zal alleen maar meer worden de komende tijd:)
     
  4. Citroentje

    Citroentje VIP lid

    7 apr 2007
    5.556
    0
    0
    JAAA Femke wat een fijn gevoel zal dat zijn geweest!

    @Sky niet alle bacterien zijn slecht voor je he, tis alleen de benaming al....lekker smullen dus van de week!
    Oh ja van dat trouwen weet ik achteraf wel (was toch ook iemand in de fam die er praat over maakte ofzoiets) nee dan snap ik dat je niet in jurk gaat :D

    @Hellie lekker menu ook...nog heel ff ;)

    @Glimworm wat fijn dat het er op het 1e gezicht goed uitzag qua nekplooimeting! EN wat gaaf om het hartje te horen he!
     
  5. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    @Hellie : pff spannend hoor. Kan dus of nog wel even duren of morgen begint 't...Ik snap het dat het mag komen, laatste loodjes he! Voor je zoontje zal 't helemaal lang duren idd.

    @Citroentje : en heb je lekker bij kunnen komen in 't zwembad?

    @Nuk : welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap! Vragen stellen mag altijd! Net wat de anderen zeggen ; maak je niet druk over wat je allemaal gegeten hebt en gedronken toen je 't nog niet wist, er is nog geen bloedband met je kindje. Gewoon lekker vanaf nu er rekening mee houden, gezond eten en foliumzuur slikken dan komt 't vast allemaal goed :). En het bevatten dat je zwanger bent komt helemaal vanzelf! Heeft bij mij ook even geduurd hoor, het is onze eerste :). Oh en 200+ pagina's lezen zou ik niet doen :D.

    @Doosje : GEFELICITEERD MEIS!! Jij bent gek haha met die hitte gaan schuren en schilderen :D. Mij niet gezien. Maar wat een leuk kastje zeg! Heb je een fijne dag gehad?

    @Elleke : leuk leuk leuk die trouwdatum!! Is ook wel heel dichtbij al. En wat een mooie jurk! Fijn te horen dat je ukkie zo actief is, haha ja die houden geen rekening met of mama 't warm heeft of niet. Hoe voel je je verder? Gaat het een beetje met je?

    @Sky : hihi ja ik was op dreef met posten :). Was ook bang dat 't forum eruit zou vallen ofzoiets dus ik heb tussendoor ook alles maar opgeslagen in een word document :D. Whaha ja ik moest wel erg lachen hoor over die zin en kon 't niet laten om er wat over te zeggen :D. Blij dat de krukken helpen, tuurlijk is 't wennen maar wel fijn dat je jezelf zo kunt ontlasten, alle beetjes druk eraf helpen! Fijn dat die musical goed gegaan is! Pff ja die astma dat levert weleens problemen op, vandaag goed gesprek gehad, daarover zometeen meer! Lekker zeg zo'n pedicure. Laat jezelf maar eens goed verwennen!

    @Femke : yay dat je je baby hebt gevoeld! Fijn is dat he! Het duurt nu vast geen weken meer voor je weer wat voelt, 't zal vast vaker gaan gebeuren nu. Heerlijk gevoel vind ik het die tikjes en schopjes vanbinnen :).

    @Glimworm : blij te horen dat je nekplooimeting goed was!! Opluchting is dat he. Dus je hebt ook een volle blaas gezien, grappig gezicht is dat he :). En idd je bent de gevarenzone voorbij nu, vond dat zo fijn toen ook. Ook het hartje te horen is zo fijn!
     
  6. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    Zo, vandaag 20 weken echo gehad! En alles wat ze kon bekijken is goed met onze uk :). Ben zo blij! 't Lag lekker op de rechterzij met 't gezichtje naar mijn rechterzij, ruggetje tegen m'n linkerzij aan en hoofdje omhoog.

    hmm... kan geen bijlagen meer plaatsen omdat ie over m'n limiet heen gaat, zal 'm wel eventjes op photobucket zetten, anders komen m'n andere posts met bijlagen er zo raar uit te zien als ik oudere verwijder haha.

    Dit is de hiep hiep hoera echo :

    [​IMG]

    Als je goed kijkt kun je zien dat de armpjes omhoog liggen met de handjes naast 't hoofdje, dus echt zo'n hiep hiep hoera houding hihi.

    En nog eentje van 't voetje :

    [​IMG]

    Die is nu van top grote teen naar enkel 3,5 cm! Zo lief die kleine voetjes, ben echt helemaal verliefd op die uk hihi. Alleen jammer dat 't zoveel als schedeltje te zien is op de echo, dat vind ik dan weer wat eng maar net wat de echoscopiste zei, er zit ook niet zoveel vlees overheen nog dus ja logisch ;).

    Vanmiddag bij de verpleegkundige geweest voor m'n longen, en de test had ik erg goed gedaan, zat boven 't gemiddelde. Heb ook overlegd dat ik 't gevoel heb dat m'n medicijnen niet goed werken, en ze heeft overlegd met de ha. Ik krijg geen andere medicijnen, het ligt aan m'n zwangerschap dat ze niet zo goed werken als normaal, en het kan helemaal geen kwaad dat ik 's avonds die luchtwegverwijderaar moet gebruiken, want ze had vorige keer ook overlegd met de longarts. Ze zijn nu gewoon extra voorzichtig met medicijnen ivm m'n zwangerschap. Heb wel een neusspray gehad voor eventjes omdat ik heel erg veel snot heb wat 's nachts (sorry :)) m'n keel inloopt. Hopelijk gaat 't daar wat beter mee! Ben blij dat de test zo goed gegaan was. Dus afwachten nu met die spray.
     
  7. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    Oh en m'n placenta ligt aan de voorkant, met een heel klein stukje over m'n bm-mond heen, dus die gaan ze goed in de gaten houden of hij wel naar boven schuift naarmate m'n zwangerschap vordert. Vind het dan al wel wonderbaarlijk dat ik m'n kleine vaak zo goed kan voelen nu, als dat ding aan de voorzijde ligt.

    Haha en qua eten na de bevalling : als eerste een broodje filet americain!! De rest mis ik niet zo, maar dit wil ik toch wel erg graag weer hebben :).
     
  8. femke32

    femke32 Fanatiek lid

    23 jan 2008
    1.773
    0
    0
    belgie
    he shadow wat goed je 20 weken echo!!!
    leuk he je kindje zo zien. puur genieten is dat!!

    mooie echo-foto's trouwens. ziet er perfect uit meid.

    hier in belgie doen ze de 20 weken echo rond de 23 a 24 weken omdat je de organen en zo dan nog beter ziet. dus ik heb hem eind augustus!!!

    hahah bij mijn eerste bevalling ( keizersnede) vroegen ze ook wat ik wou als mijn dochter geboren zou zijn... broodje filet? gerookte zalm? biefstukje?
    ik zei...nee hoor...doe mij maar een baco!
    lachen dat ze moesten op die OK. echt ik meelachen natuurlijk.
    maar ik heb hem wel gekregen!
    een super kleintje maar er zat bacardi in!
    super he!
     
  9. snoetetoet

    snoetetoet Fanatiek lid

    20 nov 2009
    2.517
    0
    36
    geondheidszorg
    zeeland
    uche uche..... daar komtie dan..

    lang zal doosje leven! lang zal doosje leven lang zal doosje leven in de glo -ria

    in de gloooooooooooooo
    riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    in de gloooooooooooooooo
    riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


    hieperdepiep

    hoera!!!!!!!
     
  10. snoetetoet

    snoetetoet Fanatiek lid

    20 nov 2009
    2.517
    0
    36
    geondheidszorg
    zeeland
    ik weet het, ik weet het..... heb NIET de X factor:)

    @NUK welkom enne je niet gek voelen je bent meer dan welkom om vragen te stellen verhalen te delen en je uitlaatklep hier te vinden.. ik heb dat zelf bij eerste zwangersschap beetje gemist terwijl ik zo gretig op zoek was naar info.... dus KOM MAAR OP enne..... fanatiek asl je alle 200+ pagina's terug gaat lezen:$ niet te doen joh! schuif maar lekker aan hoor

    @shadowcat, bedankt voor je bescheiden post:p das vast brabantse hartelijkheid, ben nu wel benieuwd hoe je de 20 weken echo hebt gevonden en..... of je weet welk merk het is.....

    @alle nieuwsgierigen zal morgen eens een foto van baby kamer en behangwand maken....... enne nee... citroen was niet op zoek naar een extra uitlaatklep! trouwens snoeteman heeft mij ten strengste verboden de douchehoek te schilderen! verf op terpentine basis mag ik no way gebruiken van hem..... :( wel lief.... maar ik haat het om af te wachten terwijl ik al 6x had kunnen schilderen

    @dog lover wat leuke berichten allemaal en wat een leuke datum 8-9-10 jammer dat dat je trouwdag niet is.... maarre gefeliciteerd!!!!

    zeg ehm citroen.... jouw bestelling ligt klaar voor jouw eerste lunch???? je weet toch wel dat filet niet zo lang houdbaar is he???:p

    sky heerlijk hoor dat je ook goed voor jezelf zorgt ik heb ook al een pedicure geritseld heb geen moeilijke voeten maar gewoon voor het fijne ik denk dat ik over 9 weken in mijn verlof een schoonheidsspecialiste ga bezoeken en een pedicure.... misschien wel een manicure ook darna komt het er veen niet van alhoewel je da jezelf echt na een week of 6 weer moet gunnen hoor qualitytime voor jezelf maakt je een leukere mama. mar normaal hol ik ook niet alle specialistes af (ben al zoooooooo mooi van mezelf uche uche)

    glimworm wat fijn dat jullie een goeie mooie echo hebben gehad, gefeliciteerd!!!!

    doglover wat een fanatstich mooie jurk! ik houd ook wel van zo'n tijdlos model, erg gaaf!

    mijn menu voor na de bevalling? ws een bechuit met muizen op kosten van het ziekenhuis en een hap uit de meals on weels wagen....maar eenmaal thuis ga ik los aan filet, biefstuk en een kriekje maar sushi vind ik eigenlijk nog een veel beter idee, alhoewel dat hier in de buurt niet vers te krijgen is en sahimi met witte wijn....:pmjam!

    enne een baco'tje ook niet verkeerd:)
     
  11. nienkuh

    nienkuh Actief lid

    17 jun 2010
    106
    0
    0
    Barneveld
    Allereerst Doosje: GEFELICITEERD!!!!! Ik hoop dat je een geweldige dag hebt gehad!

    Ben een paar dagen off line geweest, klussen aan Robins kamer en het was me té warm om achter de pc te kruipen...Eerst maar eens wat reacties:

    @ Citroen, super die bellypaint! En mijn menu voor na de bevalling:
    ontbijt met broodje rosbief, lunch met filet american en dan zoveel als ik op kan, dan 's avonds carpaccio en een lekkere biefstuk met pepersaus, ijs toe en 's avonds lekker een glas of twee baileys :D Oe kan er nú al zin in krijgen!!

    @Sky, wat een raar idee he pas over 7 maanden weer werken?? Hoop dat je klachten minder worden nu je niet meer werken hoeft.

    @ Nuk, welkom hier!!

    @ Elleke, wat een bijzondere trouwdatum en een prachtige jurk!

    @ Shadow en Glim, mooi dat de echo's goed waren! Dat is toch altijd bijzonder even koekeloeren in je buik...

    Hier gaat verder alles prima, Robin heeft een stoere kamer gekregen. Gewoon simpele witte muren met stickers van Cars. Gordijnen moeten nog binnenkomen, maar Robins reactie was in elk geval super: 'wow mama wat cool! bliksem mc queen en takel! Wat een mooie kamer!'
    Nu de babykamer nog. Kan daar niet te veel over vertellen, dan geef ik het geslacht weg ;)

    Nou ik plof eens op de bank kijken of er iets te zappen valt.

    groetjes Nienke
     
  12. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    snoetetoet wil je dan geen borstvoeding geven?

    sander heeft ook een grote kamer gekregen en groot bed, echt al een manneke.

    vandaag op controle geweest! beeb loopt ruim 2 weken voor op de groei, big boy dus. Verder alles oke, behalve waarschijnlijk blaasontsteking.
    gr brenda
     
  13. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    Dank je! Ja idd echt puur genieten, je kleintje zien. Ben er ook echt heel erg blij mee! Ja zit natuurlijk wel iets in dat je dan de organen enzo beter ziet, maar ben toch wel blij dat ik 'm vandaag gehad heb hoor :). Oh haha geweldig dat je een bacootje gehad hebt zeg! Echt super hihi.
     
  14. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    Jawel heb je wel! Zulke mooie zang kan toch niemand weerstaan :D.
    Whaha graag gedaan hoor! Als je Brabantse hartelijkheid en gezelligheid zoekt ben je bij mij wel aan 't goede adres denk ik hihi. De echo was echt super verlopen! Zie beetje verder terug, heb al foto's geplaatst ook. Enne nee, we weten niet welk merk 't is, had vantevoren gezegd dat we het niet wilden weten, en dat vond ze zo leuk! Ze zei ik ben zelf ook vk, en dat zijn de leukste bevallingen waarbij het nog een verrassing is. Dus het blijft een verrassing voor 5 maanden :).
    Gelijk heeft snoeteman dat je niet mag schilderen! Foei! Gewoon lekker over je heen laten komen dat hij het doet, kan jij in de tussentijd lekker wat anders doen :D.
     
  15. kvinna

    kvinna Niet meer actief

    Miekiee, welkom terug van vakantie. Gaaf hoor, een 4D-echo! Mooi vredig plaatje van je frummeltje.

    Brenda, jij ook welkom terug. Toch een beetje uitgerust?

    Citroentje, wat een waanzinnig gave bellypaint. Ik hou het in m’n achterhoofd voor een eventuele tweede zwangerschap… Echt ongelooflijk origineel!

    Hellie, dat aftellen lijkt me heel raar, dat je over hooguit tweeënhalve week bevallen bent. Volgens mij begint het nu ietsje koeler te worden, toch?

    Doosje, ook al lekker op vakantie geweest. Heerlijk! Nog last gehad van het noodweer in Frankrijk? En natuurlijk nog gefeliciteerd, zie ik net!! En een gaaf vliegtuig in elkaar geknutseld, creatief!

    Sky, lekker dat de babykamer al opschiet en dat je het schoonmaken niet meer helemaal alleen hoeft te doen. En airco in de slaapkamer, zalig.

    Shadowcat, vervelend van je astma. Ik heb het gelukkig in lichte vorm, maar zo tussen de veertien en zeventien weken heb ik er heel veel last van gehad. Alle pollen in de lucht waarschijnlijk. Lastig dat wisselen van medicijnen nu niet echt een optie is, ze kunnen het effect natuurlijk niet voorspellen, nu je al anders reageert op je normale medicijnen. Astma levert trouwens niet per definitie een medische indicatie voor een zkh-bevalling op, denk ik?
    Je twintigwekenecho helemaal goed, wat een heerlijk bericht!

    Nuk, welkom! Raar is dat hè? Je bent negen maanden zwanger, maar als je heel snel test, maak je er maar acht bewust van mee. Veel plezier hier en ik hoop voor je dat alles heel voorspoedig gaat verlopen!

    Elleke, prachtige jurk. Mooi sober, zonder al te veel tierelantijntjes. Daar hou ik erg van.

    Femke, fijn dat je je poezewoefke hebt gevoeld. Volgens mij is dat nog best vroeg, hoor, om dat zo duidelijk te voelen. Ik hoop voor je dat ze je regelmatig gaat lastigvallen.

    Glimworm, wat een opluchting: goede nekplooimeting en inderdaad het eerste trimester wel zo’n beetje voorbij. Heerlijk voor je.

    Snoet, als je goed ventileert is er toch niets aan de hand? Ik zou me er niet door tegen laten houden, hoor. Je kunt zelfs een masker opdoen, niet zo’n stofmasker,maar een geavanceerdere.

    Ik lig sinds zondagochtend plat op de bank, door m’n rug gegaan. Dat is zo’n vijftien jaar geleden voor het laatst gebeurd, zal wel komen doordat m’n buikspieren hun werk natuurlijk niet zo goed meer doen. Fijn dat ik ook zo gewoon kan doorwerken: woordenboek op de laptop, internetverbinding en vertalen maar!

    Wat een menu voor na de bevalling betreft: ik ga zo snel mogelijk mijn slokdarm oprekken en daarna zie ik wel weer. Dat oprekken lukt nu niet zo goed, dus het eten gaat steeds moeilijker. Ik zal al blij zijn als ik straks niet meer een halfuur over de warme maaltijd doe!
     
  16. kvinna

    kvinna Niet meer actief

    24-07-'10 Hellie: 31 jaar, zwanger van 2e kindje
    11-08-'10 Doosje: 32 jaar, zwanger van 1e kindje
    03-09-'10 Citroentje: 32 jaar, zwanger van 2e kindje
    12-10-'10 Brenda1976: 33 jaar, zwanger van 2e kindje
    16-10-'10 Sunny: 33 jaar, zwanger van 1e kindje
    18-10-'10 Kvinna: 34 jaar, zwanger van 1e kindje
    21-10-'10 Skyizthelimit: 39 jaar, zwanger van 1e kindje
    22-10-'10 Pacific: 34 jaar, zwanger van 2e kindje
    30-10-'10 Doglover76: 33 jaar, zwanger van 1e kindje
    30-10-'10 Nienkuh: 30 jaar, zwanger van 2e kindje
    06-11-'10 Snoetetoet: 33 jaar, zwanger van 2e kindje
    15-11-'10 maartjecyprus: 40 jaar, zwanger van 3e kindje
    17-11-'10 Pio: 30 jaar, zwanger van 1e kindje
    19-11-'10 Miekiee: 33 jaar, zwanger van 3e kindje
    23-11-'10 Avon: 33 jaar, zwanger van 1e kindje
    26-11-'10 Hartediefje: 33 jaar, zwanger van 3e kindje
    05-12-'10 Shadowcat76: 34 jaar, zwanger van 1e kindje
    11-12-'10 Femke32: 34 jaar, zwanger van 2e kindje
    04-01-'11 Danielle2911: 31 jaar, zwanger van 1e kindje
    30-01-'11 Glimworm: 30 jaar, zwanger van 1e kindje
    30-01-'11 Jettje: 33 jaar, zwanger van 2de kindje

    Bevallen:
    Megamuts: 32 jaar, 2e kindje, (uitgerekend 20-03-10)
    Melanina: 31 jaar 1e kindje, (6 weken te vroeg, doch gezond!) Zoey
    Flamingo: 33 jaar, 1e kindje, 2-5-'10 (uitgerekend 2-5!)
    Cygnet: 37 jaar, 2e kindje, 6-5-'10 (uitgerekend 11-5)
    Canna: 32 jaar, 1 kindje, 6-7-'10 (uitgerekend 28-6)

    Belangrijke data:
    19 juli: Nienkuh vk controle
    20 juli: Doosje77 jarig (jawel 'belangrijke' datum hihi)
    20 juli: Shadowcat76 20 weken echo
    20 juli: Glimworm Nekplooimeting 12 weken
    22 juli: Hartediefje 20wk echo bij Gyn.
    22 juli: Doosje77 echo ivm meedoen bekkenbodemonderzoek WKZ
    28 juli: Glimworm cotrole vk
    28 juli: snoet vk controle
    31 juli: Sky pretecho
    05 aug: Hartediefje Vk controle
    07 aug: Hartediefje pretecho bij 25 wk
    12 aug: Danielle2911 20 weken echo ziekenhuis
    23 aug: Nienkuh eerste echocontrole vd groei bij gyn
    25 aug: Kvinna echo i.v.m. oesophagus atresie
    06 sept: Sky verlof
    20 sept: Nienkuh tweede echo controle vd groei bij gyn
    20 sept: Snoet met verlof:)
    21 sept: Kvinna verlof
     
  17. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    Goeiemorgen!
    Pff je weet dus hoe ik me voel als ik het benauwd heb. Stom is dat ik noem het astma, maar er stond gisteren niet eens een eigenlijke diagnose in de computer, zelfs de longarts had er niets bij gezet dus de verpleegkundige gaat 't nog met de huisarts overleggen wat nou de preciese diagnose is van wat ik heb, COPD of Astma. Zou wel handig zijn als dat duidelijk is, denk zelf astma want dat zei ze zelf ook dat ik de symptomen daar van heb. Gelukkig hoeft astma idd geen medische indicatie te zijn voor een zkh-bevalling, ik mag als ik dat wil gewoon thuis bevallen. Nu wil ik dit zelf niet maar da's een tweede :).
    Vervelend zeg dat je door je rug bent gegaan! Gelukkig kun je idd gewoon met laptop op de bank werken.
    Ik lees het trouwens net pas wat je hebt in de lijst met afspraken, heb 't even opgezocht maar wat vervelend! Heb je dan ooit een operatie gehad om 't te repareren? Ik neem aan dat je daar je verdere leven last van blijft houden, lastig hoor!

    Hier ben ik eigenlijk nog maar net wakker, lagen gisteren pas om half 2 op bed omdat lief zo nodig nog een kabel door de kruipruimte moest gaan trekken om kwart voor 1, omdat ie 't beu was dat 't nog niet af was en geen zin had om dat vandaag te gaan doen ;). Gelukkig kon ik uitslapen :D alleen had ie zichzelf er mee natuurlijk omdat ie maar een korte nacht had nu. En ik zit met de gebakken peren omdat ik vandaag de keukenvloer en de gang kan gaan stofzuigen en dweilen omdat er overal moddervlokken liggen... dacht ik! Heb eventjes m'n schoonmoeder gebeld en die lieve schat komt tussen 12 en 1 me helpen om de boel weer op orde te krijgen :D. Echt he ben zo blij met haar ze helpt me zo vaak met van alles!
     
  18. shadowcat76

    shadowcat76 Niet meer actief

    24-07-'10 Hellie: 31 jaar, zwanger van 2e kindje
    11-08-'10 Doosje: 32 jaar, zwanger van 1e kindje
    03-09-'10 Citroentje: 32 jaar, zwanger van 2e kindje
    12-10-'10 Brenda1976: 33 jaar, zwanger van 2e kindje
    16-10-'10 Sunny: 33 jaar, zwanger van 1e kindje
    18-10-'10 Kvinna: 34 jaar, zwanger van 1e kindje
    21-10-'10 Skyizthelimit: 39 jaar, zwanger van 1e kindje
    22-10-'10 Pacific: 34 jaar, zwanger van 2e kindje
    30-10-'10 Doglover76: 33 jaar, zwanger van 1e kindje
    30-10-'10 Nienkuh: 30 jaar, zwanger van 2e kindje
    06-11-'10 Snoetetoet: 33 jaar, zwanger van 2e kindje
    15-11-'10 maartjecyprus: 40 jaar, zwanger van 3e kindje
    17-11-'10 Pio: 30 jaar, zwanger van 1e kindje
    19-11-'10 Miekiee: 33 jaar, zwanger van 3e kindje
    23-11-'10 Avon: 33 jaar, zwanger van 1e kindje
    26-11-'10 Hartediefje: 33 jaar, zwanger van 3e kindje
    05-12-'10 Shadowcat76: 34 jaar, zwanger van 1e kindje
    11-12-'10 Femke32: 34 jaar, zwanger van 2e kindje
    04-01-'11 Danielle2911: 31 jaar, zwanger van 1e kindje
    30-01-'11 Glimworm: 30 jaar, zwanger van 1e kindje
    30-01-'11 Jettje: 33 jaar, zwanger van 2de kindje

    Bevallen:
    Megamuts: 32 jaar, 2e kindje, (uitgerekend 20-03-10)
    Melanina: 31 jaar 1e kindje, (6 weken te vroeg, doch gezond!) Zoey
    Flamingo: 33 jaar, 1e kindje, 2-5-'10 (uitgerekend 2-5!)
    Cygnet: 37 jaar, 2e kindje, 6-5-'10 (uitgerekend 11-5)
    Canna: 32 jaar, 1 kindje, 6-7-'10 (uitgerekend 28-6)

    Belangrijke data:
    22 juli: Hartediefje 20wk echo bij Gyn.
    22 juli: Doosje77 echo ivm meedoen bekkenbodemonderzoek WKZ
    28 juli: Glimworm controle vk
    28 juli: snoet vk controle
    31 juli: Sky pretecho
    05 aug: Hartediefje Vk controle
    07 aug: Hartediefje pretecho bij 25 wk
    09 aug: Shadowcat controle VK
    12 aug: Danielle2911 20 weken echo ziekenhuis

    23 aug: Nienkuh eerste echocontrole vd groei bij gyn
    25 aug: Kvinna echo i.v.m. oesophagus atresie
    06 sept: Sky verlof
    20 sept: Nienkuh tweede echo controle vd groei bij gyn
    20 sept: Snoet met verlof:)
    21 sept: Kvinna verlof

    Zo, even de lijst met belangrijke data aangepast, de verlopen data eraf gehaald en mezelf op 9 augustus erbij gezet :).
     
  19. kvinna

    kvinna Niet meer actief

    Ik hoop ook voor je dat het astma is, voor zover ik weet kun je daar met medicijnen tegenwoordig bijna altijd wat aan doen. COPD is veel invaliderender en volgens mij nog niet behandelbaar.

    Ja, ik heb als baby van drie dagen een operatie gehad. Toen was ik dus al tamelijk uitgedroogd omdat ik al die tijd niet kon drinken. Nu moet ik elke paar maanden mijn slokdarm oprekken, gelukkig doe ik dat de laatste jaren zelf met een kwikslang. Dan kan ik veel eten, alleen vezelige dingen niet, en ik moet overal bij drinken. De peristaltiek in het onderste deel doet het niet en het eten moet ook nog eens langs een vernauwing, dus ik heb er inderdaad nog wel last van.
    Nu wil ik dus heel graag weten of ons meisje dat ook heeft. Voor zover ze weten is het niet erfelijk, maar ze weten eigenlijk niet zoveel van deze afwijking en ik wil wel dat ze dan snel geholpen wordt, mocht er iets mis zijn.

    Lekker dat je kon uitslapen en dat je hulp krijgt met poetsen! Jouw man is zo te lezen een beetje zoals mijn man, misschien iets té actief af en toe. Snoeteman, hoor je dat:D:D?
     
  20. Doosje77

    Doosje77 Fanatiek lid

    15 nov 2009
    1.762
    1
    0
    NULL
    NULL
    Nogmaals dank voor de lieve felicitaties van gisteren!! Snoet: prachtig! Haha, leuk!

    Ik heb trouwens die meubeltjes niet zelf gemaakt hoor...kon ik dat maar! Ik heb ze zo gekocht op een brocante in Frankrijk en ik ga ze alleen opknappen (verven e.d.). Als het de moeite waard is zal ik nog een 'na-foto' plaatsen. Geen idee of ik zoiets goed kan namelijk.

    @ Citroen: de spanning sloeg meteen toe toen ik jouw bericht las: het zou hier nu idd al kunnen gebeuren. Het kan ook nog 5 weken duren, maar je weet het nooit, spannenddddd hoor!!
    @ Femke: ik ben zo blij dat je je kindje weer hebt gevoeld! Zo klein en dan al een eigen willetje he....maar echt heel erg fijn voor je!
    @ Shadowcat: gefeliciteerd met je goede echo!!!

    Ik moet vanmiddag weer naar de wekelijkse (tenminste, vanaf nu is het wekelijks) controle van de verloskundige. Heb vannacht bijna geen oog dichtgedaan alleen, want MAN wat was het benauwd he! Daar zal Sky geen last van hebben gehad, maar ik kreeg bijna geen adem meer...Gelukkig gaat het nu weer goed.
    Zo, ik ga eens wat 'doen', fijne dag iedereen!
     

Deel Deze Pagina