Oh ja, voor ik het vergeet... En hopen dat je het nog leest... FemR, succes met de draaipoging!!! Ik hoop dat ie succesvol is!
Oja dat is waar ook je hebt een verlanglijstje op de kids site kan ik ook wel een leuk lijste maken en dan zet ik de link van de site bij de geboorte kaartjes erop www.irisscholten2006.kidzsite.nl
Wel potverdikkie!!! Dat is een onverwachtte!!!! Susan & Man van harte proficiat met de geboorte van Mylan!! En toen waren er zomaar 2 mannen in het meidentopic! Die denken... We moeten snel komen voordat al die meiden tevoorschijn springen!
@Susan, Gefeliciteerd met jullie zoon, Mylan! @fem, succes vandaag met de draaipoging! @ koetje, doe je het rustig aan....! @ hier, het wiegje is klaar zal jullie wat foto's laten zien..... Moet de boel nog wel "aankleden"
@ SUSAN GEFELICITEERD MET MYLAN WOW!! GENIET LEKKER VAN JE GEZIN!!! @verlanglijstje...ik zit al weken erover na te denken om iets op het geboortekaartje te zetten...zoiets van kleertjes en knuffels heb ik al zat/genoeg....maar wat rijmt erop...het liefst heb ik cadeaubonnen van de h&m of prenatal ofzo...ik heb al zoooveel kleertjes en knuffels kan ik ook al niet meer zin...en mensen hebben vaak qua kleding toch een andere smaak (hoeveel dingen ik bij noa wel niet heb gehad die ze amper aangehad heeft omdat ik het niet mooi vond, en genoeg mooie kleding in de kast had hangen....) @brenda oww een huishoudster!! wat luxe!! ben jaloers!! @tamar wat een leuk wiegje!! schattig!
Wat lees ik nu weer??? Is susan mama geworden van een zoon Mylan! Hartelijk gefeliciteerd! @hier: ik lees even niet bij, meer dan 20 pagina's wat kletsen jullie veel meiden. Hier alles nog in de buik, zodadelijk op controle bij de VK. Ben benieuwd of mijn urine dit keer wel schoon is. Nog wel steeds veel last van harde buiken, dadelijk maar eens bespreken. Gister een rot dag gehad bijna de hele dag geslapen, tussendoor even naar de winkel geweest en bij thuiskomst weer op bed en weer geslapen @tamar: mooi wiegje zag ik voorbij komen! @rest: iedereen een hele fijne en koele dag gewenst!
Kalm aan vandaag koetje! Niet fijn de hoofdpijn enzo! Hoop dat een dagje rust je goed doet! Enne tnxs voor jullie verhaal! Ga ik vanavond eens even laten lezen aan mijn vriend Had ook al wel een beeld bij dat ze met z'n 2tjes klaar stonden... lijkt me geweldig..
Irisnaomi: Kun je die tovenaar dan rond de 22ste hier even langs sturen? Dat navel draaien lijkt me niet fijn. dit is wat susan vd week nog zei... t is alleen 22 juli geworden.... haar ouders zouden ook a.s. vrijdag op vakantie gaan...en die zouden dan 18 augustus terugkomen..ze zei nog als ik maar niet eerder beval dan...denk niet dat ze meer gaan
Kippenvel momentje bij het lezen van haar sms.. Susan en Chris, ONWIJS gefeliciteerd met jullie kleine MYLAN . Nu kan ik eindelijk shoppen voor hem ... TOPPERS
Grin idd Kapedi... Absoluut niet verwacht van Susan.. Zat net eens te kijken wat ze als laatste gepost had.. Totaal geen aankondingingen oid...