September 2008 mama's Deel 6

Discussie in 'De mama's' gestart door Kaatje85, 28 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    haha wat een heerlijk meissie is Emma !
     
  2. Ik vraag me laatste tijd juist af of Emma niet eigenlijk een jongen is... :(
     
  3. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ach tegenwoordig heb je toch geen mannen en vrouwen beroepen meer ;)
     
  4. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Kaatje: haha die Levi. Hij zal het niet gezien hebben als 'straf' maar jullie doel was wel bereikt: hij bleef zitten :)

    @ Lola: Emma is ook een grapjas! Ik ben er trouwens van overtuigd dat Aimar alleen de woorden zegt die hij zelf de moeite waar vindt, want zeg nou zelf: vrachtwagen is toch een moeilijk woord dan auto, maar Aimar zegt al een paar weken vrachtwagen en pas sinds kort iets wat op auto lijkt ;) Oh, hij begint nu trouwens met 2 woorden te spreken: papa douchen, papa thuis enzo...leuk :)
    Wel lief dat ze met alles wilt helpen zeg! En ook leuk dat de aannemer gecharmeerd is van jullie kleine draakje!

    @ Missy: hoe is het nu met A.?
     
  5. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Zo het spitsuur op donderdag is weer voorbij (kindjes ophalen, koken, eten, spelen/knuffelen, wassen/badderen, slapen). En dat allemaal in anderhalf uur....

    Even trots momentje: Sara was vanochtend buiten alle kindjes bij elkaar gaan roepen, had ze ze bijna allemaal op een rijtje op het stoepje van de buitenspeelplaats gezet, was ervoor gaan staan en heel hard "olifantje" gaan zingen en alle kindjes deden mee. Sara zong natuurlijk het hardst van iedereen, maar zo leuk om te horen dat het zo'n gangmakertje is en de andere kindjes haar ideetjes blijkbaar wel leuk vinden.

    En natuurlijk zijn we ook trots op onze andere kleine meid, want dat is zo'n heerlijk tevreden meisje. Die lacht echt altijd!! We hadden het erover en als die 20min op een dag huilt, is het veel. Net als Sara eigenlijk toen ze klein was. En heerlijk grijpen en slaan naar vanalles.... heel leuk om te zien.

    Zo opschepmoment weer voorbij :D
     
  6. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    @Kaatje en Lola: heerlijke boefjes!!

    @Eva: vrachtwagen is idd wel een hele mond vol....
     
  7. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Jannes: hihi die Sara, volgens mij heeft ze 'de gangmaker zijn' niet van een vreemde ;)
     
  8. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Waarschuwing voor zwangeren. Niet zo'n leuk bevallingsverhaal....

    Vandaag vertelde mijn collega dat haar zus was bevallen van een zoontje. Dus ik helemaal blij voor haar, maar zag meteen aan haar gezicht dat het niet goed was.

    Haar zus had gisteren weeen gekregen maar werd vanochtend wakker en realiseerde zich dat ze blijkbaar na hele heftige weeen de hele dag gewoon in slaap was gevallen en nu pas wakker werd. Tijd gelegen, maar ze voelde niets meer. Snel VK gebeld, echo laten maken in ZH en voordat ze het wist lag ze op OK voor KS.

    Kindje leeft en ligt niet eens in een couveuse, maar ging wel pas na 8 minuten ademen. Nou moeten ze blijven en gaan ze hem goed controleren. Maar ja, ze kunnen natuurlijk niet zeggen wat die 8 minuten zonder lucht op de langere termijn voor gevolg hebben (dus hersenbeschadiging). Zielig hoor!
     
  9. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    jannes hihi die sara wel leuk!
    Oef die das niet fijndat verhaaltje wat je tikte.
     
  10. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Jannes: wat een apart en schokkend verhaal zeg!
     
  11. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Wat is ie toch leuk :D
     
  12. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Anno: Aimar kan Julia zeggen...nouja als hij haar ziet op een foto zegt hij: Jui-ja! :D
     
  13. steen

    steen Fanatiek lid

    16 jul 2007
    3.507
    0
    0
    Limburg
    @Jannes, he bah wat een naar verhaal...
    hihi en die Sara, wat een schatje! En Isabel ook al zo'n lief meiske, heerlijk hoor.

    @Lola, hihi die Emma, goed meehelpen dus.

    @Kaatje, grrr die Levi, hahaha.

    Net nog even met z'n drietjes naar Nijmegen geweest. Gezellig een hapje gegeten en door de stad gewandeld. Femke vond het wel gezellig al die muziek.
    En nu lekker bankhangen! Fijne avond
     
  14. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Meiden, ligt het nou aan mij of heeft die presentatrice van Netwerk een rare mond? Ik zit me er enorm aan te irriteren...(is nu op NED2..)
     
  15. kijk dat vidn ik nou knap!!!!:D
     
  16. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Eva: heb je dat vaker? Zo'n last van je menstruatie?

    Kaatje: hmm lekker, ondergepoept :) Sven poepte de laatste tijd maar 1 keer in de week, heerlijk! Nu om de 3 dagen ongeveer. Lekker goedkoop hihihi

    Anno: blijft heftig hoor... het verhaal van je moeder. Knap dat je er zo open in bent!

    Steen: wat goed dat je weer kunt gaan werken.

    Pupke: en.. wat heb je gegeten?

    Lola: bedankt voor de link! Nu weet ik ook dat wij ook een leuke spreuk in de keuken willen! Of een mooie filosofische uitspraak, óf een leuke spreuk over eten.
    Haha.. Emma een echte bouwvakker dus! Wat zullen ze naar haar fluiten later.. met haar bouwvakkersdecolleté.

    Jannes: opschepper ;) haha! Leuk hoor, dat Sara dat doet!! Echt grappig :) Isabel ook al zo tevreden! Sven niet hoor, die huilt veel. Nouja, meer dan Julian. Wat ook weer logisch is, want ik ben vaak met Julian bezig en kan dan niet gelijk op commando naar Sven toerennen. Die huilt dus flink meer dan Julian hoefde.
    Maar Sven is ook gevoeliger, hij is ook super beweeglijk. (precies zoals in de buik)
    Brrr.. wat een eng verhaal

    Ego:
    Hier dinsdag naar de kermis in Uden geweest, ik ben met Julian in de peuter-botsauto's geweest. Hij vond het fantastisch, zwaaide hard naar papa! "Brommer!" Daarna in de helicopter/bootje/olifantjes (die omhoog gaan) wat mama maar eng vond hahhaa.
    Vandaag niet zoveel gedaan. Vanmiddag lekker een suk gewandeld. Ben nog veel bezig met voeden en Sven, dus kom niet echt ergens aan toe.
    Och.. het komt vanzelf.

    Inmiddels ben ik bezig met werk zoeken. Ik mag nu bijna zeker beginnen weer bij de belastingtelefoon. Alleen moet ik dan goed kijken wat ik kan met aantal uren. Ik moet 28 uur beschikbaar zijn, maar dat betekent dat ik weer oppas moet zoeken voor de kindjes. Dus dat wordt weer Gijs' ouders, wat ik eigenlijk niet wilde. Ook moet ik 2 avonden werken, ook niet echt prettig. (ook lastig met BV)
    Gijs moet waarschijnlijk van zijn werk binnenkort ook avonddiensten gaan draaien dus pffff wat een gedoe en geregel. Bah.
     
  17. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Zeg.. hoeveel moeite is het nou om hem ook even de letter N erachter aan te leren? ;)
     
  18. @jannes wat een gangmaker die sara en wat heerlijk dat isabel zo tevreden is
    en bah wat een verhaal

    @kaatje die levi, maar hij bleef iig zitten

    @lola haha jouw meiden worden ook aannemer haha

    hier alles prima, julia slaapt al lekker en ik ben een beetje aan het snuffelen op internet

    iemand nog tips voor leuke betaalbare voedingsbeha's ik klap letterlijk uit mijn beha.

    xxxxxxxxxxxxxxx
     
  19. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
  20. Pupke

    Pupke Fanatiek lid

    6 nov 2007
    3.043
    3
    38
    Maastricht
    @Ingeltje: oei, dat is inderdaad een hoop geregel! En ik heb Chinees gegeten, was niet zo'n goed plan achteraf...

    @Eva: wat goed van Aimar!

    @Jannes: wat een schatje is Sara toch! En wat een naar verhaal, dan heb je toch ook het idee dat je midden in een nachtmerrie wakker wordt...

    Ladies, ik ga lekker slapen. Nog 1 dagje werken en dan weekend. Ik verheug me er op!
     

Deel Deze Pagina