Hallo allemaal, @mvl fijne vakantie @berretje, vervelend allemaal! Zou denk ook maandag maar de gyn bellen als het zo blijft hier alles ok, kreeg vanmiddag tijdens het winkelen ineens buikpijn en toen dacht ik al dat mijn ongesteldheid begonnen was dus ik snel een wc opzoeken en ja hoor.... bruinverlies. Dus vanmiddag een tampon erin gedaan maar nu weer amper iets. Kan ik ervan uitgaan dat het nu begint? Moet ik dan ook vanaf vandaag beginnen met tellen voor mijn cyclus??? Groetjes en nog een fijne avond!
hai Karin,.... Zo begon het dus bij mij ook,...en het is niet doorgezet,.... Ik ben de dag erna begonnen met tellen,...had meestal 1 dagje bruinverlies en daarna kwam de rest ook Nu dus niet,... Bij jou wel vandaag meer of ook niet?? succes!
Goede morgen, nee.... het heeft niet doorgezet heb wel buikpijn/krampjes waar ik niet helemaal vrolijk van wordt. Zal ik dan ook maar vandaag beginnen met tellen? echt vreemd allemaal... baal ontzettend... alsof het niet al genoeg geweest is! Kunnen we niet gewoon ongesteld worden zodat we door kunnen en een nieuwe kans krijgen? groetjes, Karin
Naar al die onduidelijkheid! Berretje, ik twijfelde ook lang of ik zou bellen, maar bij mij is het toch vanzelf over gegaan. Ik hoop dat het bij jou ook stopt van het weekend en anders inderdaad toch even bellen. Karin, Ik hoop dat jij ook snel gewoon ongi wordt en weer aan de volgende ronde kan beginnen! Het is zo wel erg onzeker allemaal. Ik moet vanmiddag bellen voor de uitslag van mijn uitstrijkje en kweekje. Ik ga alleen een weekendje kamperen met mijn dochtertje en vrienden dus waarschijnlijk krijg ik zondag pas weer de uitlag hier gepost... Ik denk niet dat dat gaat lukken met mijn mobiel, maar wie weet! Liefs
@ Berretje en Karin, Vervelend meiden. Weet niet zo goed wat ik erop moet zeggen. Behalve dat ik hoop dat het snel afgelopen is met het gedonder en jullie een nette cyclus krijgen. en.. een plakbeeb natuurlijk. Zou zeker de gyn even bellen. Liefs.
zit ik een heel verhaal te tikken, loopt de pc/site vast,.... Bij mij was het dus ook zo, het zette niet door. Na mijn 1ste curretage werd ik wel ongesteld na ongeveer 31 dagen,...zit normaal rond de 28, dus ik was tevreden,..maar 2de curretage dus net zo als bij jou,...drama! nu ook buikpijnen en krampen, elke keer weer,...wordt er ook niet vrolijk van en weet ook niet waar ik aan toe ben....vreemd! Hebben jullie afgelopen maand wel geklust rond je eisprong, of helemaal niet? wij hebben wel gewoon geklust, maar niet heel doel bewust,.... Weet ook niet zeker of mijn eisprong wel geweest is vorige maand, den khet wel gevoeld te hebben, deze maand eens kijken of ik een eisprong heb dmv ovutesten,.... hou je ons op de hoogte of het nog doorzet of niet,...ben benieuwd!
Ik hoop ook dat het snel weer beter wordt,...echt drama zo,..maar goed... Jij de uitslag van je uitstrijkje,...wanneer hebben ze dat gedaan dan, en waarvoor als ik vragen mag?? Lekker kamperen een weekendje, veel plezier,...en zie of vanmiddag of zondag de uitslag wel,..ben benieuwd meis! fijn weekend! kus
Er was een streepje te zien op de ovutest,...van de week nog helemaal niks te zien,...dus dan zit ik al dichter bij mijn eisprong dan van de week toch?? het streepje is niet zo donker als de controlestreep nog hoor,..wat lichter nog, maar dat zal morgen of overmorgen wel anders zijn denk ik (hoop ik!) vanavond voor de zekerheid maar even knuffelen, als vriendlief ook wil hahaha spannend!!
Ha Berretje, Ah super, je eitje komt eraan. Streepje zal inderdaad steeds duidelijker worden. Zeker spannend!! Liefs
hoi hoi, nou nog steeds niets.... grrrr! Heb wel de hele dag al buikpijn en pijn in mijn onderrug :S Heb vanmiddag met een collega/ vriendin ( ook een januari mama; we scheelden maar 2 weken) afgesproken dus was de hele dag lekker bezig. Hele dag op de bank hangen leek mij ook niet echt super dus dacht dan heb ik een beetje afleiding. Ik voel mijn eisprong niet en heb ook geen ovutesten gedaan maar wij hebben deze maand wel geklust....blijkbaar zonder resultaat. Ben benieuwd hoe het bij jou nu verder gaat!
ik ben ook benieuwd,..maar ik als het goed is komt mijn eisprong eraan, dus gaan we maar goed klussen van de week....en dan hopen dat het goed gaat allemaal en volgende maand een positieve test in handen heb
ga voor je duimen! hoop er ook snel weer eentje in mijn handen te hebben. maar goed..... de ongi heeft nog steeds niet doorgezet. Gisteravond en vandaag soms buikpijn en pijn in mijn onderrug. Weet echt niet wat ik hiervan moet denken. Als het na het weekend nog zo is bel ik toch denk maar even het ziekenhuis.
@ Karin, Heb je eigenlijk al een zwangerschapstest geprobeerd? Misschien ben je wel zwanger, de klachten kunnen daar toch ook bij horen? Vervelend dat je nog elke keer last hebt! @ Berretje, Mijn uitslag was OK. De gyn had bij het laatste bezoek voor de zekerheid een uitstrijkje en kweekje gemaakt. Dit was in het kader van het zwanger willen worden en langer bezig zijn. Ik lag daar toch al dus kon ze dat al makkelijk even laten onderzoeken, dan was dat alvast uitgesloten. Mijn ovulatietesten geven nu ook sinds vrijdag een 2e streepje te zien. Ik heb nog geen even donkere streep als de controle streep, maar mijn ei komt ook een deze dagen! Vanavond ook maar aan de klus Het kamperen viel trouwens weer tegen... Dewi wil elke keer niet in de tent slapen! Na veel gejammer viel ze wel in slaap. Ik ben gisteravond ook maar terug gereden ipv vandaag Vanmorgen sliep ze wel lekker uit!
hoi hoi ja gistermiddag een testje gedaan maar was negatief. Heb vandaag trouwens geen klachten meer... heel af en toe alleen beetje trekkend gevoel in mijn onderrug. Het schiet dus niet op en ben nog niet wijzer. gelukkig dat je uitslag ok was. Ik hoop dat het klussen het gewenste resultaat voor je oplevert groetjes
@ Karin, Jammer van de nega test. Hopelijk wordt die snel posi of zet je ongi door. Wel fijn dat de klachten minder zijn. @ Mama van Dewi, Fijn dat de uitslag goed was. Kan je inderdaad maar gecheckt hebben, als je er toch bent. en ei is onderweg... veel plezier met klussen Jammer dat Dewi niet in de tent wilt slapen, wel goed dat je het toch weer probeert. Zal ze toch een keer aan moeten wennen. Hier ook een weekendje weg, in het huis van m'n schoonouders. Toch ff eruit. Hebben een hondje om op te passen. pffff luistert nergens naar. Ging vanmorgen in een verse drol rollen, bah. Beest ruikt nu lekker naar mijn shampoo maar wat vermoeiend. Liefs, Sil
hai hai! heh wat vervelend dat het kamperen wat minder was,...maar goed dat je gisteren etrug gekomen bent, was vandaag niet echt lekker weer om met een tent weg te zijn.... wij waren erg druk dit weekend, vandaar nu pas online, sorry!! op mijn ovutest was van de week een sttreepje te zien he, maar gisteren wee helemaal niks,...ook weer vreemd,... vandaga niet getest, hoop vanavond toch voor zekerheid nog even te kunnen 'klussen'..... Morgen maar weer even testen denk ik,..en gewoon proberen om de dag het te doen met vriendlief hahahaha heb sinds vrijdag al zo een koppijn, en ging gisteren echt helemaal niet, drama gewoon,..werd vannacht om 3 uur gewoon wakker van de hoofdpijn, had paracetamol op, maar dat hielp niet,...dus vannacht maar ibuprfen gebruikt....en mocht ik zwanger blijken (ga ik niet vanuit!) dan is het niet anders, het was zoooo hevig... vandaag ook nog last en ook nu weer,..dus zo lekker proberen te slapen... kan van de drukte komen, we zijn zo druk in huis bezig en moet veel plannen en werken gaat ook gewoon door, dus denk even teveel aan mijn koppie.....
hahaha, lekker hondje is dat zeg jakkie darrie! @Karin,...vreemd he,...negatieve test en ook nog eens je zo raar voelen af en toe en geen ongi die doorzet,...heb ik dus ook gehad.... moet over 1,5 week voor controle bij de gyn na mijn 2de curretage, kijken of ze dan iets kunnen zien,...ben benieuwd! Ben zo bang voor verklevingen door de curretages,....maar goed dat zien we dan wel weer.... Hoop dat je ongi snel doorzet of je snel weer een eisprong hebt.... kuskus
Vervelend dat hij negatief was en je ook verder niet echt ongesteld bent geworden. Wel fijn dat je klachten nu afnemen! Misschien dat je cyclus ook gewoon nog goed op gang moet komen en dat het volgende maand weer normaal is (of liever weg blijft )
Een weekendje weg, is een weekendje weg! Je bent er toch even lekker tussen uit! We moeten inderdaad maar een keer langer gaan kamperen. Elke keer 1 of 2 nachtjes went ook niet zo... Achja, het komt vast wel een keer goed!