CB Digitale zwangerschapstest

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by noenoe26, Jul 23, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    Netjes van CB zeg dat ze een nieuwe test opsturen. Ik ben benieuwd wat deze nieuwe test zegt... Spannend hoor!
     
  2. Alita

    Alita Niet meer actief

    idd wat ichtus zegt, ik heb deze test ook 2x gedaan eerste keer licht 2e streepje...zei niet zwanger...
    Tussendoor met kruidvat positief getest en toen ook eindelijk met de cb zwanger en duidelijk 2 streepjes...

    CB heeft meer hcg nodig dan de kruidvat...als je nu weer een foutmelding krijgt even terug naar de winkel
     
  3. Alita

    Alita Niet meer actief

    ohh niet goed gelezen je krijgt al een nieuwe...
     
  4. Linnn

    Linnn Actief lid

    Jul 23, 2010
    195
    0
    0
    Ik heb met de CB digitale test een slechte ervaring. Hij gaf zwanger aan. Ik moest toch al bloedprikken en de bloedtest wees uit dat ik niet zwanger was. Ik was ook echt niet zwanger. Dit is ongeveer 8 maanden geleden.
     
  5. Alita

    Alita Niet meer actief

    vreemd linn......
     
  6. noenoe26

    noenoe26 Lid

    May 20, 2010
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het is net of je mij situatie beschijft heb net getest en gaf aan niet zwanger en vanochten en gisteren met kv licht positief getest..
    Ben nu zo onzeker ik wacht wel een paar dagen af en test dan wel weer...
     
  7. Linnn

    Linnn Actief lid

    Jul 23, 2010
    195
    0
    0
    @Cindy Ja raar he? Ik snap dat ook nog steeds niet! Ik denk toch een digitaal foutje?
     
  8. Alita

    Alita Niet meer actief


    heb je foto`s van je kruidvat meid....
     
  9. Alita

    Alita Niet meer actief


    ja ik dacht gelijk een mk maar dan hadden ze het toch ook in je bloed moeten zien...:(
     
  10. noenoe26

    noenoe26 Lid

    May 20, 2010
    19
    0
    0
    NULL
    NULL

    nee ik heb mijn camera uitgeleend.
    maar ik heb weleens vaker getest en meestal blijft hij goed wit en heb 2 keer vals getest met pennestreep, maar deze zijn licht roze en even dik en verschenen binnen tijd.
     
  11. Alita

    Alita Niet meer actief

    hmm nou dan blijf je even testen met de kruidvat...morgen moet het streepje duidelijker zijn dan gister..
    hcg verdubbelt om de 2 dagen..heb je een duidelijker streepje nog maar eens met de cb..
    Maar 2 streepjes is zwanger meid!!!
     
  12. noenoe26

    noenoe26 Lid

    May 20, 2010
    19
    0
    0
    NULL
    NULL

    klopt hij was vanochtend duidelijker dan gisteren, dat is wel een goed teken....ik heb volgende week afspraak bij de gyn, kijken wat die gaat zeggen. Bedankt voor je reactie's en geniet van je zwangerschap.
     
  13. Linnn

    Linnn Actief lid

    Jul 23, 2010
    195
    0
    0
    Ja, dan hadden ze het moeten zien. Maar het was ook een periode waarin ik dacht dat ik zwanger was omdat ik geen menstruatie meer had. Die is tenslotte 10 maanden uitgebleven. Dus ik heb verder ook geen bloeding o.i.d. gehad. Ik denk echt dat het een foutje van de test is geweest. Nu pas 2 keer weer menstruatie gehad en nu dan zwanger :)
    Ik heb ook pas 1 eerder berichtje gelezen die hetzelfde had. Verder is de digitale test van CB volgens mij wel erg betrouwbaar.
     
  14. Alita

    Alita Niet meer actief


    dank je......en succes!!

    @Linn ja erg dat je dan denkt zwanger te zijn en het niet bent..jeetje...
    Maar nu ben je dus wel zwanger? Gefeliciteerd:D
     
  15. Peri

    Peri Lid

    Jul 12, 2010
    7
    0
    0
    @noenoe26
    Gefeliciteerd meid, dus toch wel duidelijk zwanger!
    Geniet alvast lekker van je zwangerschap ;)

    Ik kon niet wachten en heb vanmiddag toch maar een nieuwe test gehaald, maar helaas... niet zwanger... en nu ga ik er toch maar vanuit dat dat ook zo is... wacht maar op mijn volgend menstruatie (mag nu wel komen dan he :))
    Maar... nieuwe ronde, nieuwe kansen :) geef de hoop nog niet op!

    En alle andere meiden met een positieve test, gefeliciteerd allemaal!

    Groetjes!
     

Share This Page